9048 відвідувачів онлайн
3 077 11

Клімкін відвідає Нідерланди 1-2 лютого з робочим візитом

Клімкін відвідає Нідерланди 1-2 лютого з робочим візитом

Міністр закордонних справ Павло Клімкін відвідає Нідерланди 1-2 лютого з робочим візитом.

Як інформує Цензор.НЕТ про це повідомляє прес-служба МЗС.

"1-2 лютого міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідає з робочим візитом Королівство Нідерланди", - йдеться в повідомленні.

Під час візиту Клімкін проведе переговори з міністром закордонних справ Нідерландів Халбе Зейлстрою, а також зустрінеться з іншими членами уряду країни. Також заплановано зустрічі з провідними голландськими політиками.

У Гаазі Клімкін поспілкується на актуальні теми зі студентами Лейденського університету і дасть інтерв'ю голландським ЗМІ.

Топ коментарі
+3
Это тебе бедному некогда от клавы оторваться и сходить погулять хотя бы в парк Климкин посетит Нидерланды 1-2 февраля с рабочим визитом - Цензор.НЕТ 6614
показати весь коментар
31.01.2018 20:45 Відповісти
+2
Все паше бідолога, ніколи на мальдіви чи сейшели змотаться.
показати весь коментар
31.01.2018 20:43 Відповісти
+2
4-го піду з Міхо погуляю, шоколадникам раджу корвалолом запастись
показати весь коментар
31.01.2018 20:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все паше бідолога, ніколи на мальдіви чи сейшели змотаться.
показати весь коментар
31.01.2018 20:43 Відповісти
Это тебе бедному некогда от клавы оторваться и сходить погулять хотя бы в парк Климкин посетит Нидерланды 1-2 февраля с рабочим визитом - Цензор.НЕТ 6614
показати весь коментар
31.01.2018 20:45 Відповісти
4-го піду з Міхо погуляю, шоколадникам раджу корвалолом запастись
показати весь коментар
31.01.2018 20:47 Відповісти
Чего не пойти за пару кило гречки?....ну сходи Климкин посетит Нидерланды 1-2 февраля с рабочим визитом - Цензор.НЕТ 8518
показати весь коментар
31.01.2018 21:11 Відповісти
їжте сою на здоров'я
показати весь коментар
31.01.2018 21:13 Відповісти
Ну почему сою ? РОШЕН выпускает качественный шоколад. Тебе не по карману....ты по гречке халявной.
показати весь коментар
31.01.2018 21:19 Відповісти
ну а шо? =))
Климкин посетит Нидерланды 1-2 февраля с рабочим визитом - Цензор.НЕТ 7580
показати весь коментар
31.01.2018 20:47 Відповісти
Климкин посетит Нидерланды 1-2 февраля с рабочим визитом - Цензор.НЕТ 2726
показати весь коментар
31.01.2018 20:49 Відповісти
В Амстердам? К Бене? На уколы?
показати весь коментар
31.01.2018 22:16 Відповісти
ух, и забьет пашка косячок и скажет че нить судьбоносное
показати весь коментар
31.01.2018 22:29 Відповісти
Там будет проходить совещание объединённой следственной группы по сбитому рейсу MH-17. Нидерландская сторона о созыве этого совещания сообщала ещё в конце декабря. А уже в январе была информация, что Нидерландская сторона начала подбор коллегии (или что-то в этом роде) трибунала по сбитому Боингу. Возможно, поэтому Климкин туда и летит.
показати весь коментар
31.01.2018 23:39 Відповісти