8868 відвідувачів онлайн
5 079 20

На Чернігівщині затримали викрадачів пам'ятників Коцюбинському та Пушкіну

На Чернігівщині затримали викрадачів пам'ятників Коцюбинському та Пушкіну

Ними виявилися раніше судимі наркозалежні громадяни.

Як передає Цензор.НЕТ, цю інформацію "Чернігівської хвилі" підтвердив представник ГУНП в області Сергій Бриль.

"Співробітники Чернігівського відділу поліції встановили групу раніше судимих наркозалежних осіб, які обґрунтовано підозрюються у викраденні погруддя Коцюбинського та Пушкіна в місті Чернігові. У поліції низка доказів та показів свідків, що вказують на причетність саме цих підозрюваних у скоєнні вищевказаних злочинів. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру у скоєнні цих кримінальних правопорушень особам, які підозрюються та з наступним обранням міри запобіжного заходу підозрюваним", - розповів він.

На Чернігівщині затримали викрадачів памятників Коцюбинському та Пушкіну 01

Топ коментарі
+4
а говорят, что граждане охладели к литературе
показати весь коментар
01.02.2018 12:22 Відповісти
+3
Iдуть дощі. Холодні осінні тумани клубочать угорі і спускають на землю Мокрі коси. Пливе у сірі безвісті нудьга, пливе безнадія, і стиха хлипає сум. Плачуть голі дерева, плачуть солом'яні стріхи, вмивається сльозами убога земля і не знає, коли осміхнеться. Сірі дні зміняють темнії ночі. Де небо? Де сонце? І кому, мля заважав пам"ятник Коцюбинському? Міріади дрібних крапель, мов умерлі надії, що знялись занадто високо, спадають додолу і пливуть, змішані з землею, брудними потоками. Нема простору, нема розваги. Але є два нарики кончених і два пам"ятника. Чорні думи, горе серця крутяться тут, над головою, висять хмарами, котяться туманом, і чуєш коло себе тихе ридання, немов над умерлим..
.А дощ іде... Горбатими тінями у сидять і строчать за компами боти і звичайні користувачі. немов вирішують задане життям завдання: чи підвішають тих хто вкрав пам"ятник українському классику за яйця, і чи нагородять за те що поцупили ватного пушкіна?

А мабуть, так..
показати весь коментар
01.02.2018 13:18 Відповісти
+2
Ему главное сернуть тут. Он из сру.ру
показати весь коментар
01.02.2018 13:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Во народ... Зачем им памятники? В огороде ставить?
показати весь коментар
01.02.2018 12:22 Відповісти
Бронза потому что..((
показати весь коментар
01.02.2018 13:41 Відповісти
а говорят, что граждане охладели к литературе
показати весь коментар
01.02.2018 12:22 Відповісти
А ведь кто то им заказал и денег обещал. Надо искать заказчиков
показати весь коментар
01.02.2018 12:24 Відповісти
Эдак полиция может выйти на свой след. Ведь общеизвестно, чей бизнес по сбору лома
показати весь коментар
01.02.2018 12:28 Відповісти
****** водою та оставити на ніч на морозі і буде гарний пам'ятник ворам.
показати весь коментар
01.02.2018 12:25 Відповісти
То были раньше воры и налетчики,теперь называются проще,активистами.
показати весь коментар
01.02.2018 12:46 Відповісти
групу раніше судимих наркозалежних Джерело: https://censor.net/n3047930

это по вашему активисты?
показати весь коментар
01.02.2018 12:54 Відповісти
Ему главное сернуть тут. Он из сру.ру
показати весь коментар
01.02.2018 13:01 Відповісти
Iдуть дощі. Холодні осінні тумани клубочать угорі і спускають на землю Мокрі коси. Пливе у сірі безвісті нудьга, пливе безнадія, і стиха хлипає сум. Плачуть голі дерева, плачуть солом'яні стріхи, вмивається сльозами убога земля і не знає, коли осміхнеться. Сірі дні зміняють темнії ночі. Де небо? Де сонце? І кому, мля заважав пам"ятник Коцюбинському? Міріади дрібних крапель, мов умерлі надії, що знялись занадто високо, спадають додолу і пливуть, змішані з землею, брудними потоками. Нема простору, нема розваги. Але є два нарики кончених і два пам"ятника. Чорні думи, горе серця крутяться тут, над головою, висять хмарами, котяться туманом, і чуєш коло себе тихе ридання, немов над умерлим..
.А дощ іде... Горбатими тінями у сидять і строчать за компами боти і звичайні користувачі. немов вирішують задане життям завдання: чи підвішають тих хто вкрав пам"ятник українському классику за яйця, і чи нагородять за те що поцупили ватного пушкіна?

А мабуть, так..
показати весь коментар
01.02.2018 13:18 Відповісти
Какой выsокий sлог! БРАВО! На Чернігівщині затримали викрадачів пам'ятників Коцюбинському та Пушкіну - Цензор.НЕТ 1006 На Чернігівщині затримали викрадачів пам'ятників Коцюбинському та Пушкіну - Цензор.НЕТ 5296 На Чернігівщині затримали викрадачів пам'ятників Коцюбинському та Пушкіну - Цензор.НЕТ 1006 На Чернігівщині затримали викрадачів пам'ятників Коцюбинському та Пушкіну - Цензор.НЕТ 5025
показати весь коментар
01.02.2018 13:43 Відповісти
Це не я, це Коцюбинський))
показати весь коментар
01.02.2018 14:06 Відповісти
За Пушкина выдать премию,за Коцюбинского расстрелять.
показати весь коментар
01.02.2018 13:20 Відповісти
Не любят на Украине негров с российскими корнями.
показати весь коментар
01.02.2018 13:25 Відповісти
"Дядя, ты дурак?" Нарики украли на металл: это ведь бронза - вот и решили ублюдки "заработать"..этим бюsтам больше 100 лет, между прочим.
показати весь коментар
01.02.2018 13:46 Відповісти
Сам ты придурок. Украинцам не зачем воровать бронзу после революции гидности. Вода стала мокрее, сахар слаще, а пожары какие? И не потушишь. А ты со своей бронзой лезешь. С Польшей мы уже разосрались, теперь нам не хватает с американскими неграми по грызться.
показати весь коментар
01.02.2018 13:53 Відповісти
Революцию Чести -- ты не тронь гнида -- тебе никогда не понять миллионов людей УКраины , которые пришли на Майдан добровольно под пули и струи ледяной воды из Водометов фашистов России и вора Януковича сказать -- за своих детей побитых кованными ботинками Беркута -- и за всех людей Украины свободных оторвем голову любому врагу УКраины .... Такое в России невозможно в стране рабов -- и тебе РАБУ такое не понять !!!
показати весь коментар
01.02.2018 14:37 Відповісти
Сын Коцюбинский Юрий Михайлович (1896-1937) - известный большевик, революционер, военный и партийный деятель.
Сын Роман (2 сентября 1901 - 29 декабря 1939). С 1921 служил в Червонном казачестве.
Дочь Оксана - жена В. М. Примакова (10 мая 1898 - январь 1920), участница революции и гражданской войны.

А Пушлин - москаль

Там ступа с Бабою-Ягой

Идет, бредет сама собой;

Там царь Кащей над златом чахнет;

Там русский дух... там Русью пахнет!
показати весь коментар
01.02.2018 20:19 Відповісти
15 ЛЕТ С КОНФИСКАЦИЕЙ !!!
показати весь коментар
01.02.2018 21:20 Відповісти