5985 відвідувачів онлайн
35 443 218

Електромобіль Tesla Ілона Маска почав рух до поясу астероїдів

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив власник компанії SpaceX Ілон Маск на своїй сторінці у Twitter.

"Третій запуск двигунів минув успішно. Перетнули орбіту Марса і рухаємося до поясу астероїдів", - написав Маск.

Електромобіль Tesla Ілона Маска почав рух до поясу астероїдів 01

Як і розраховували творці, верхній ступінь ракети-носія з корисним навантаженням у вигляді спортивного електромобіля залишив орбіту Землі орієнтовно через шість годин після старту.

Успішний запуск новітньої ракети-носія Falcon Heavy відбувся у вівторок з космодрому на мисі Канаверал (Флорида). Falcon Heavy створена на базі Falcon 9, її перший ступінь оснащений рідинними ракетними двигунами Merlin, по дев'ять у центральному і двох бічних розгінних блоках.

View from SpaceX Launch Control. Apparently, there is a car in orbit around Earth. pic.twitter.com/QljN2VnL1O

— Elon Musk (@elonmusk) 6 февраля 2018 г.

У свій перший випробувальний політ ракета-носій вирушила зі спортивним автомобілем Tesla Roadster. Ракета вивела автомобіль, за кермом якого сидить манекен у скафандрі, на гіперболічну орбіту Землі, після чого, відповідно до задуму SpaceX, він вирушив у подорож в далекий Космос по геліоцентричній орбіті. Компанія SpaceX вела пряму трансляцію запуску нової ракети і приземлення розгінних блоків її першого ступеня, а потім транслювала космічний політ автомобіля. 

Топ коментарі
+60
Кацапня - вчора розпочалася нова ера в космосі.. Батут у вас є?
показати весь коментар
07.02.2018 08:45 Відповісти
+53
https://twitter.com/Hunta_Zeitung Хунта Цайтунг‏ @Hunta_Zeitung

Один человек гоняет в космос ракеты, как велосипеды, направляя человечество в 21 век. 130 миллионов фашистско-чекистских выродков бомбят всех вокруг, 75й год берут в плен Паулюса, лепят петухов из говна ради одного ушлёпка и его "семьи". Рабсисяне, вы просто мертвые и знаете это.
показати весь коментар
07.02.2018 09:48 Відповісти
+38
Единственная новость о запуске Хеви на кацапской Ленте сру выглядит так:
Центральный ускоритель Falcon Heavy разбился при посадке

https://lenta.ru/news/2018/02/07/falcon/

Вонючие завистливые ЖЫВОТНЫЕ!...
показати весь коментар
07.02.2018 09:36 Відповісти

Завантаження...