Електромобіль Tesla Ілона Маска почав рух до поясу астероїдів

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив власник компанії SpaceX Ілон Маск на своїй сторінці у Twitter.
"Третій запуск двигунів минув успішно. Перетнули орбіту Марса і рухаємося до поясу астероїдів", - написав Маск.
Як і розраховували творці, верхній ступінь ракети-носія з корисним навантаженням у вигляді спортивного електромобіля залишив орбіту Землі орієнтовно через шість годин після старту.
Успішний запуск новітньої ракети-носія Falcon Heavy відбувся у вівторок з космодрому на мисі Канаверал (Флорида). Falcon Heavy створена на базі Falcon 9, її перший ступінь оснащений рідинними ракетними двигунами Merlin, по дев'ять у центральному і двох бічних розгінних блоках.
View from SpaceX Launch Control. Apparently, there is a car in orbit around Earth. pic.twitter.com/QljN2VnL1O
— Elon Musk (@elonmusk) 6 февраля 2018 г.
У свій перший випробувальний політ ракета-носій вирушила зі спортивним автомобілем Tesla Roadster. Ракета вивела автомобіль, за кермом якого сидить манекен у скафандрі, на гіперболічну орбіту Землі, після чого, відповідно до задуму SpaceX, він вирушив у подорож в далекий Космос по геліоцентричній орбіті. Компанія SpaceX вела пряму трансляцію запуску нової ракети і приземлення розгінних блоків її першого ступеня, а потім транслювала космічний політ автомобіля.

Один человек гоняет в космос ракеты, как велосипеды, направляя человечество в 21 век. 130 миллионов фашистско-чекистских выродков бомбят всех вокруг, 75й год берут в плен Паулюса, лепят петухов из говна ради одного ушлёпка и его "семьи". Рабсисяне, вы просто мертвые и знаете это.
Центральный ускоритель Falcon Heavy разбился при посадке
https://lenta.ru/news/2018/02/07/falcon/
Вонючие завистливые ЖЫВОТНЫЕ!...