9332 відвідувача онлайн
48 071 434

"Кого народило українське суспільство після Революції? Семенченка? Соболєва? Це швондери", - Матіос

Після Євромайдану українське суспільство не змогло "розродитися новою якістю державотворення".

Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос в інтерв'ю Gazeta.ua,  передає Цензор.НЕТ.

"Суспільство не змогло розродитися новою якістю державотворення. Війна, важкі часи завжди є ліфтом для пасіонарних людей. Для тих, хто може стати поводирем, кому вірять всі. А кого народило українське суспільство після Революції? Семенченка? Соболєва? Це швондери. У них у головах розруха. Як змінилося суспільство? Вивчили слова - "зрада" і "перемога"? У нас тепер є біле і чорне. Півтони зникли. У мене враження, що хтось злий знищує все, що є фундаментом держави. І називає це реформуванням. Треба простий виконувати закон тими інструментами, які є. І антикорупційний суд не знадобиться", - заявив Матіос.

"Обіцяти людям можна лише піт, сльози і кров. Так говорив народу Черчілль після обрання. Коли суспільство сприйме це, тоді щось дійсно змінимо. А поки там буде війна, а тут будуть відкривати ресторани ... Коли в пріоритетах антикорупційний суд, а не військова юстиція ... І так далі ... Тоді - все залишатиметься, як зараз. Мир не настане. ... У нас є країна, але немає держави. Шляхом іноді абсурдним намагаємося її будувати: спочатку дах, а потім - фундамент. Головний виклик - це війна в центрі Європи, якій скоро виповниться чотири роки. України треба стати суб'єктом міжнародної політики. А не територією і полігоном для експериментів, для випробувань позицій тих чи інших держав. Рахуються з тим, хто сильніший. Україні потрібно стати сильною. Українцям треба зрозуміти, що вони - не населення, а нація" , - резюмував головний військовий прокурор.

Топ коментарі
+100
Майдан 2014 года сделал президентом власти лживое, подлое, циничное, мситительное, жадное существо, у которого нет ни морали ни совести. И эту ошибку Майдан должен исправить, иначе нам кирдык.
показати весь коментар
07.02.2018 09:47 Відповісти
+86
Українське суспільство вивело на перші позиції активних громадян, які ефективно діють на фронті та в тилу! Майдан та війна проявили нових лідерів, нових командирів, нових Героїв, які на практиці довели що вони можуть перемагати ворога! А Матіос та інша шелупонь, це пострадянське лайно, тупе, нікчемне та безталанне, яке вміє тільки виконувати злочинні накази пахана і більше ні на що не здатне! Звичайно що матіось бояться нових активістів, командирів, Героїв революції та АТО, бо часи матіосів закінчуюються! Українське суспільство більше не буде годувати злочинців в погонах, злочинці будуть сидіти в тюрмі і матіоси в першу чергу!!! Здатність та бажання порушувати закон задля виконання наказів януковича або порошенка вже не врятує від правосуддя!
показати весь коментар
07.02.2018 09:54 Відповісти
+67
всем швондерам-швондер,как раз матиос. "Кого родило украинское общество после Революции? Семенченко? Соболева? Это швондеры", - Матиос - Цензор.НЕТ 6590 Недоюрист,залетевший на должность военного прокурора непосредственно после службы януковичу в его президетской администрации. Шокина покушение через тепловизор расследовало? "Кого родило украинское общество после Революции? Семенченко? Соболева? Это швондеры", - Матиос - Цензор.НЕТ 3258 чайник, думающий только как набить свой карман. Всему свое время, пшонка тоже из себя лепил юриста ,который обслуживал сашу стоматолога, чем закончил понятно.этот швондер закончит еще "веселее"- 100% "Кого родило украинское общество после Революции? Семенченко? Соболева? Это швондеры", - Матиос - Цензор.НЕТ 2457
показати весь коментар
07.02.2018 09:57 Відповісти

Завантаження...