9204 відвідувача онлайн
9 925 37

За рік Україну відвідали понад 14 мільйонів іноземців, - Держстат

За рік Україну відвідали понад 14 мільйонів іноземців, - Держстат

Згідно зі статистикою, найбільше в Україну приїжджали громадяни Молдови (понад 4,4 млн), Білорусі (понад 2,7 млн) і Росії (майже 1,5 млн).

Про це, як інформує Цензор.НЕТ, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на Держстат. За даними служби, в 2017 році Україну відвідали понад 14,2 млн іноземців.

З них майже 89 тис. іноземних громадян прибули до України у службових, ділових та дипломатичних цілях, майже 39 тис. - у туристичних, понад 13,7 млн - у приватних, майже 349 тис. - у межах культурного та спортивного обміну, з релігійними та іншими цілями.

Топ коментарі
+9
Полтора миллиона козлорылов за год въезжают в Украину. Як той казав? Гаспадин путен, не нападайте пажалуста
показати весь коментар
10.02.2018 22:27 Відповісти
+4
...в киевском оперном -- Сивильский цирюльник!!! ... на Мові --- Красота ннеобычайная! === чуть на паровоз до Львова не опоздали... -- рекоменую!
..ещё Наталку Полтавку -- а Лэси Украинки... -- .....!!!!!
показати весь коментар
10.02.2018 22:32 Відповісти
+4
Буфет ему в антрахте понравился. Судя по Сивильскому
показати весь коментар
10.02.2018 22:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Полтора миллиона козлорылов за год въезжают в Украину. Як той казав? Гаспадин путен, не нападайте пажалуста
показати весь коментар
10.02.2018 22:27 Відповісти
Це якщо не рахувати 2,7млн. бульбажопих союзників *****, а також того, що з 4,4 млн. "молдаван" не менш половини - приднесровці з кацапськими ж паспортами
показати весь коментар
12.02.2018 09:30 Відповісти
Как-то маловато туристов, что удивляет. Шо такое 39 тысяч??? В один Киев, по идее- больше заглянуть должно.
показати весь коментар
10.02.2018 22:30 Відповісти
...в киевском оперном -- Сивильский цирюльник!!! ... на Мові --- Красота ннеобычайная! === чуть на паровоз до Львова не опоздали... -- рекоменую!
..ещё Наталку Полтавку -- а Лэси Украинки... -- .....!!!!!
показати весь коментар
10.02.2018 22:32 Відповісти
Буфет ему в антрахте понравился. Судя по Сивильскому
показати весь коментар
10.02.2018 22:40 Відповісти
...нету там никакого буфету нынче -- дурят народ! *)
показати весь коментар
10.02.2018 22:50 Відповісти
Там на фтором этаже. Слева от лестницы такой мармуровой
показати весь коментар
10.02.2018 22:55 Відповісти
...первый и третий ты пропустил... ...за кулисами запах такой! ...и в яме Пюпитр... ...я уж не говорю про Столыпина *) ... сидел в тот раз -- в том же ряду, за два красла справа... -- прям, Карма -- 27 лет небыл... ...а когда-то, Бабуля моя, в те же ряды, 6-кой цугом езживала... ...эх... ...да шо вспоминать не наше?
... С салом налей, кум! Налей, кума, с салом маленько... *)
показати весь коментар
10.02.2018 23:13 Відповісти
...та, нас на коде братан выдернул -- паровоз на Львов отходил... -- но я ещё с детсва всё чётко помню -- когда ещё на иностранном языке всё было... ...где-то в 60хх. ...примерно -- родители ппосвещали...*)
показати весь коментар
10.02.2018 22:49 Відповісти
Когдая пьян -- а пьян всегда я! ... -- можэ тебе ещё мочу на анализ кала сдать? ...тов. Данченко? *)
показати весь коментар
10.02.2018 22:57 Відповісти
В мене є мій приватний хіт-парад класичних творів. Та в ньому завжди присутній Россіні.
Увертюра до Севільського цирюльника та каватіна Фігаро. Це чарівна музика.
показати весь коментар
10.02.2018 22:39 Відповісти
Ви, напевне, маєте на увазі Шостаковіча та апелюєте прапору ФРН, який є біля мого повідомлення. Цей твір, нажаль, був цікавий лише радянським кінематографістам, які використовували його вдовж та навпростець лише за ідеологічними мотивами. В музикальному сенсі я не від кого не чув, що ця тема належіть до світової скарбниці. Але ця симфонія мені знайома...
показати весь коментар
10.02.2018 22:57 Відповісти
Тоді ставте точніше питання, шановний... Чия сьома симфонія?
показати весь коментар
10.02.2018 23:09 Відповісти
Ну, дякую, люб'язний. Мені дуже знайоме це "алегрето". Але не належіть до мого хіт-парада. Він, підкреслю, мій приватний, це мій світогляд. Зі творів Бетховена я більш усього люблю 9-ту симфонію та місячну сонату.
показати весь коментар
10.02.2018 23:30 Відповісти
тогда Вам понравится April от Deep Purple
https://www.youtube.com/watch?v=2eRTQnSzoUI
показати весь коментар
10.02.2018 23:03 Відповісти
ну не молдаване же...
показати весь коментар
10.02.2018 22:41 Відповісти
Шатающиеся туда сюда сепары тоже считаются туристами?
показати весь коментар
10.02.2018 22:34 Відповісти
вот нашел на ютубе ...самое впечетляемое что вата рептилий включает - мол карма это ...я им пишу что карма эта фсб называется
https://www.youtube.com/watch?v=OL_Lk07K03E
показати весь коментар
10.02.2018 22:36 Відповісти
Я так розумію, що наймасовіший-це шопінг туризм.
показати весь коментар
10.02.2018 22:38 Відповісти
интересно. Львов мекка туризма. здесь поляки, немцы, еще там несколько эуропэйцев, русаки, как без них, но молдаван я не видел. как эта статистика составлена? кто больше контрабаса вывез?
показати весь коментар
10.02.2018 22:46 Відповісти
Молдавани на морі відпочивають в нас.Відпочивав в Курортному ,Їх там тьма.Вот і статистика.
показати весь коментар
11.02.2018 09:47 Відповісти
Чаще всего в Россию в 2017 году приезжали граждане Украины, Казахстана и Китая, свидетельствуют данные Росстата.
Общее число поездок иностранных граждан за первые девять месяцев года составило почти 18,97 миллиона, сообщает ведомство.

Первую строчку по числу прибытий иностранцев занимает Украина, откуда совершено 6,64 миллиона поездок. На втором месте - Казахстан (2,68 миллиона), на третьем - Китай (1,24 миллиона).Читать далее: https://ru.sputnik-tj.com/migration/20171205/1024077618/rossii-podschitali-skolko-tadzhikistancev-posetili-stranu-v-2017-godu.html
показати весь коментар
10.02.2018 23:02 Відповісти
Про Украину.