11219 відвідувачів онлайн

"Злам Мінських домовленостей" - це послідовне невиконання Росією своїх зобов'язань, - Беца

"Злам" Мінських домовленостей - це триваюче невиконання РФ як стороною своїх зобов'язань і продовження агресії", - написала прес-секретар МЗС Мар'яна Беца у Twitter,  інформує Цензор.НЕТ.

Злам Мінських домовленостей - це послідовне невиконання Росією своїх зобовязань, - Беца 01

Нагадаємо, Сергій Лавров заявив, що Україна "зробить колосальну помилку щодо зламу Мінських угод", якщо закон про реінтеграцію Донбасу буде прийнятий остаточно.

Топ коментарі
+9
Мене одне цікавить- а що у йульки наразі більшинство голосів у раді , чи вона президент України? Нафіга ви її сюди цю каляску на батарейках приплітаєте! Приплетіть ахмєтку, матіоса, луценка , та і лєнки бондарєнчихи хватить.
показати весь коментар
11.02.2018 21:10 Відповісти
+8
А почему липецкая лолита - агент ***** до сих пор не подписал "такой нужный и важный" закон о деоккупации донбаса? Кремлевский хозяин запретил?
показати весь коментар
11.02.2018 21:18 Відповісти
+7
«Какие минские договоренности? Параша не является стороной конфликта,

так считают в кремле. Поэтому туалетная бумага имеет большую цену.

чем все бумажки подписанные в Минске.»
показати весь коментар
11.02.2018 21:12 Відповісти

Завантаження...