"Злам Мінських домовленостей" - це послідовне невиконання Росією своїх зобов'язань, - Беца

"Злам" Мінських домовленостей - це триваюче невиконання РФ як стороною своїх зобов'язань і продовження агресії", - написала прес-секретар МЗС Мар'яна Беца у Twitter, інформує Цензор.НЕТ.
Нагадаємо, Сергій Лавров заявив, що Україна "зробить колосальну помилку щодо зламу Мінських угод", якщо закон про реінтеграцію Донбасу буде прийнятий остаточно.

так считают в кремле. Поэтому туалетная бумага имеет большую цену.
чем все бумажки подписанные в Минске.»