6845 відвідувачів онлайн
12 331 46

Керівництво Мюнхенської конференції з безпеки запропонувало провести в жовтні зустріч основної групи в Білорусі, - Макей

Керівництво Мюнхенської конференції з безпеки запропонувало провести в жовтні зустріч основної групи в Білорусі, - Макей

За словами міністра закордонних справ Білорусі Володимира Макея, зустріч основної групи Мюнхенської конференції з безпеки може відбутися в жовтні в Білорусі.

Про це, як пише Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, сказав Макей в інтерв'ю білоруському телеканалу "СТВ".

"Дійсно, пан Ішингер (Вольфганг Ішингер, голова Мюнхенської конференції з безпеки. - Ред.) і його секретаріат запропонували провести в Білорусі в жовтні цього року зустріч так званої основної групи Мюнхенській конференції з безпеки", - повідомив глава МЗС.

Міністр висловив думку, що Білорусь сьогодні є місцем, де можна зібрати людей з різних регіонів, які конфліктують. "Я переконаний: ця зустріч, якщо вона відбудеться на білоруській землі, теж зробить свій внесок у зниження напруженості, конфронтації, які сьогодні, на жаль, присутні в нашому регіоні", - зазначив Макей.

Він пояснив, що зустріч основної групи Мюнхенської конференції з безпеки являє собою зібрання керівників, політиків, політичних діячів, державних діячів у закритому форматі. "Приблизно 70-80 осіб, які збираються і обговорюють найактуальніші проблеми, що хвилюють саме зараз", - додав він.

Топ коментарі
+9
Біларусь є федеральним округом росії, а тому не може бути місцем зустрічі.
показати весь коментар
19.02.2018 02:10 Відповісти
+6
Краще американці, ніж ваше кацапське бидло.
показати весь коментар
19.02.2018 02:33 Відповісти
+4
Добрий ранок, українці!
Горіть у пеклі, москалі!
показати весь коментар
19.02.2018 06:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Біларусь є федеральним округом росії, а тому не може бути місцем зустрічі.
показати весь коментар
19.02.2018 02:10 Відповісти
Ніякого призначення у жовтні не буде. Вибори можливо будуть, так що не шукай своїх російських коренів.
показати весь коментар
19.02.2018 02:26 Відповісти
Краще американці, ніж ваше кацапське бидло.
показати весь коментар
19.02.2018 02:33 Відповісти
А ты что, большинство народа что ли ? вот ты и вали в свою рассею
показати весь коментар
19.02.2018 02:48 Відповісти
Ну так проведи соц опрос, вынеси свой кацапский бред, спроси народ, опубликуй данные а потом сомневайся
показати весь коментар
19.02.2018 02:56 Відповісти
ты уже провел опрос по всей стране ? нет ? свободен, свой кацапский бред оставь при себе.
показати весь коментар
19.02.2018 03:27 Відповісти
Крым чей ? только четкий ответ жду, не размазывай
показати весь коментар
19.02.2018 03:28 Відповісти
Поставим вопрос иначе, является ли Крым аннексированным рф на данный момент ?
показати весь коментар
19.02.2018 03:31 Відповісти
то есть ты признаешь что Крым аннексирован рф на данный момент , да или нет ?
показати весь коментар
19.02.2018 03:46 Відповісти
все понятно ватнег, ты одноклеточный дебил, вычеркиваю
показати весь коментар
19.02.2018 04:02 Відповісти
Так ты колорад-коллаборант... И не коси по типа польскую фамилию, гражданский гражданин ты наш!
показати весь коментар
19.02.2018 04:12 Відповісти
то есть ты признаешь что рф оккупировала часть территории Украины , в частности Крым и часть Донбасса, я правильно понял ?
показати весь коментар
19.02.2018 03:59 Відповісти
значит ты дебил ватный, это по моим уже убеждениям
показати весь коментар
19.02.2018 04:04 Відповісти
в башке вата у тебя хрюкоцап, вот что это
показати весь коментар
19.02.2018 04:07 Відповісти
Макей пытается оттянуть неизбежное? Ну, можно, я ещё немножечко министром побуду, а Лукашенко - президентом? Ну, хотя-бы, до осени? А там и губернатором Бреста можно...
показати весь коментар
19.02.2018 03:25 Відповісти
Наместником в Вейшнории...
показати весь коментар
19.02.2018 04:15 Відповісти
Воплощение принципа - если лука не идет к горе, гора идет к луке
показати весь коментар
19.02.2018 04:20 Відповісти
Кручу, верчу, запутать хочу.
показати весь коментар
19.02.2018 05:38 Відповісти
а кроме того, руководство конференции поставило на свое заслуженное место парашенку... уже все ему говорят - и американцы, и европейцы, и украинцы, - повинись, скажи, что ты все провалил, что ты бездарь в политике и просто барыга... боится...
показати весь коментар
19.02.2018 06:34 Відповісти
Посилання давай. Вологі мрії мене не цікавлять.
показати весь коментар
19.02.2018 06:43 Відповісти
Добрий ранок, українці!
Горіть у пеклі, москалі!
показати весь коментар
19.02.2018 06:46 Відповісти
Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.
Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
В ріднім краю панувати не дамо нікому;
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,
Ще у нашій Україні доленька наспіє.
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.
А завзяття, праця щира свого ще докаже,
Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,
За Карпати відоб'ється, згомонить степами,
України слава стане поміж ворогами.
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.
показати весь коментар
19.02.2018 06:46 Відповісти
Мюнхенская конференция стала местом встречи куратора из кремля в лице посла из РФ и агентами ФСБ Тимошенко с Немырей😂
показати весь коментар
19.02.2018 06:55 Відповісти
макей ,та робіть вже прямо у маскві ьля
показати весь коментар
19.02.2018 08:26 Відповісти
если посмотреть что "навстречали" подписанты минского сходняка в результате которого Украина потеряла территории и более 10000 тысяч убитыми следуеть окурить это место ладаном.отпеть и обходить как проклятое место.,,,
показати весь коментар
19.02.2018 08:27 Відповісти
Думаю, українці будуть не проти, якщо ФСБ вкраде українську делегацію у бульбажопії, як це вони роблять зі звичайними українцями
показати весь коментар
19.02.2018 09:28 Відповісти
Толку от их брехни никакого. Освободить Донбасс и Крым можно или военными действиями, или жесткими санкциями, на которые Запад не хочет идти и лишь переливает из пустого в порожнее уже который год.
показати весь коментар
19.02.2018 09:49 Відповісти