9319 відвідувачів онлайн

Допінг-проба "Б" російського кьорлінгіста Крушельницького дала позитивний результат на мельдоній

Допінг-проба

Про це офіційно заявили представники делегації РФ у Пхьончхані.

У вівторок, 20 лютого, офіційно було оголошено результати допінг-проби "Б" бронзового призера Олімпіади-2018 у кьорлінгу росіянина Олександра Крушельницького, передає Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ. Проба дала позитивний результат на мельдоній. Про це заявили представники російської делегації на Олімпіаді в Пхьончхані.

Після отримання цієї інформації Олімпійський комітет Росії оголосив про початок розслідування всіх обставин, за яких допінг потрапив в організм російського спортсмена. Тому що поки складно встановити, як же мельдоній, заборонений офіційно ВАДА вже як два роки, потрапив в організм Крушельницького.

19 лютого агентство Reuters повідомило, що Олександр Крушельницький повернув акредитацію і покинув олімпійське селище. У Міжнародному олімпійському комітеті не підтвердили інформацію про те, що російський спортсмен здав олімпійську акредитацію.

Офіційний представник Міжнародного олімпійського комітету Марк Адамс заявив 19 лютого, що в разі підтвердження порушення з боку Крушельницького цю справу розглядатиме група МОК, яка аналізує повернення Росії як команди, а не окремих її представників як "олімпійських атлетів з Росії".

Міжнародний олімпійський комітет 5 грудня 2017 року відсторонив збірну Росії від участі в зимовій Олімпіаді-2018 у Південній Кореї. Два розслідування підтвердили, що Кремль організував систему застосування допінгу в спорті. Російським спортсменам, які довели, що не застосовували допінг, дозволили змагатися під нейтральним прапором. В результаті було зареєстровано 169 російських атлетів для участі в Олімпіаді-2018.

Топ коментарі
+40
Снова обоссались на весь мир))))
Пока керлингист спал...видя олимпийскую медаль на фоне березок
Подлые пиндосы коварно нассали мельдонием витязю в штаны...
показати весь коментар
20.02.2018 14:03 Відповісти
+28
Я вот не понимаю: то ли дело хоккей, футбол и прочие виды спорта с высокой физической нагрузкой. Там еще понятно, зачем они дерьмо глотают. Но кёрлинг... Кацапские шахматисты тоже на мельдонии?
показати весь коментар
20.02.2018 14:04 Відповісти
+23
У кацапов даже керлингисты допинг жрут! О блин жесть какая!
показати весь коментар
20.02.2018 14:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Есть путин - есть рассея. Нет путина - нет рассеи = есть мельдоний - есть рюзге спорт. Нет мельдония - нет даже керлинга.
показати весь коментар
20.02.2018 14:40 Відповісти
https://twitter.com/FashikDonetskiy Fashik Donetskiy‏ @FashikDonetskiy https://twitter.com/FashikDonetskiy/status/965192658456072197 18 февр.

Я конечно извиняюсь, но Гран-при за самое идиотское использование допинга автоматически получает кацап,который спалился с мельдонием,который он использовал в керлинге.видимо кацапы Олимпиаду с дебилиадой попутали
показати весь коментар
20.02.2018 14:40 Відповісти
Завтра Лавруха скаже: "Употреблять мельдоний нас вынудили страны НАТО! Если бы мы его не употребляли - это начали бы делать американцы!"
Одне слово - русосвинота!
показати весь коментар
20.02.2018 14:40 Відповісти
"Если бы они не залили себе в глотку мельдоний, туда бы уже что-то совали войска НАТО"... как-то так...
показати весь коментар
20.02.2018 14:42 Відповісти
показати весь коментар
20.02.2018 14:43 Відповісти
а так к ним со спины зашли - все -равно расиянцы в позе встающих уже много лет находятся
показати весь коментар
20.02.2018 15:07 Відповісти
Би ба, які коварні!
показати весь коментар
20.02.2018 15:23 Відповісти
Цілий ряд гучних спортивних скандалів змусив обивателів звернути увагу на мельдоній, як діє цей препарат, мало хто знає, але експерти міжнародних організацій зійшлися на тому, що речовина здатна штучним чином підвищувати результати спортсменів.
Саме це і послужило причиною для включення мельдоній в список допінгових препаратів, заборонених для вживання спортсменам.
показати весь коментар
20.02.2018 14:41 Відповісти
Раз вже речовина визнано допінгом, необхідно хоч розібратися, який ефект він справляє на організм:

Позиціонується як кардіопротектор.
Захищає серцевий м'яз від надмірних фізичних навантажень і перезбудження.
Дія досягається за рахунок складної хімічної структури препарату.
Речовина включається в основний обмін людини, коректуючи його.
Зменшується значення жирних кислот в обміні.
Збільшується кількість використовуваних вуглеводів, які розщеплюються для виділення енергії.
показати весь коментар
20.02.2018 14:44 Відповісти
А зараз кацапотролі з-за парєбріка нам розскажуть про "мельдоній - єто сєрдєчное лєкарство, в любой аптеке навалом, непонятно, как оно попало в запрещённые"))))
показати весь коментар
20.02.2018 14:47 Відповісти
По ходу спАртсмена раньше вставлял кокс, а потом и мельдоний стал пробивать.....
показати весь коментар
20.02.2018 14:47 Відповісти
Допинг-проба "Б" российского керлингиста Крушельницкого дала положительный результат на мельдоний - Цензор.НЕТ 4970
показати весь коментар
20.02.2018 14:50 Відповісти
"Я с ужасом думаю, кого нарожает это пьяное кровавое быдло, захватившее власть России и что будет с моей страной через два три поколения. Впрочем, что тут думать. Всё более или менее ясно." И.Бунин
показати весь коментар
20.02.2018 15:00 Відповісти
Теперь буде в рыгаловке,кёрлить банки с ершом
показати весь коментар
20.02.2018 15:29 Відповісти
Скоро! Скоро! Скоро! В России стартуют Первые всемирные мельдониевые игры!
показати весь коментар
20.02.2018 15:32 Відповісти
Российские спортсмены гарантированной для победы в соревнованиях по пожиранию мельдония, заранее приняли мельдоний. Ничего не поделаешь: привычка - вторая натура.
показати весь коментар
20.02.2018 15:56 Відповісти
Ну вот и капец бобикам....МОК рви их, теперь можно всё. АТУ их ! АТУ !!!
показати весь коментар
20.02.2018 15:40 Відповісти
"Олимпийские спорстмены с России" первые дозы мельдония получают с молоком матери.
показати весь коментар
20.02.2018 15:48 Відповісти
зассала ссать...
показати весь коментар
20.02.2018 15:53 Відповісти
****!!! Мельдоний в керлинге!!! Ору в голосину!!!
Это надо ******* допинга, чтобы шустрее шваброй *******?))))
Страна дебилов!
показати весь коментар
20.02.2018 15:55 Відповісти
может зря? вишь шо умные люди то пишут ...
1. С 2012 года в Российской Федерации мельдоний включён в Перечень https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%96%D0%9D%D0%92%D0%9B%D0%9F жизненно необходимых и важнейших лекарственных препаратов .
Перечень ЖНВЛП содержит список лекарственных средств под международными непатентованными наименованиями и охватывает практически все виды медицинской помощи, предоставляемой гражданам Российской Федерации в рамках государственных гарантий, в частности, скорую медицинскую помощь.


2. Мельдоний - не допинг, но он в списке запрещенных препаратов. Он повышает сократимость миокарда, увеличивает толерантность к физической нагрузке, снижает частоту приступов стенокардии. мельдоний повышает работоспособность, уменьшает симптомы психического и физического перенапряжения, способствует повышению выносливости, устраняет синдром абстиненции при хроническом алкоголизме
показати весь коментар
20.02.2018 16:03 Відповісти
И че? Там в керлинге два км грести надо? Сорокдва км бежать? Или штангу в стопиццот кг поднимать? Нахера допинг жрать бьіло?
показати весь коментар
20.02.2018 16:13 Відповісти
... и шо?
показати весь коментар
20.02.2018 16:16 Відповісти
читай ще раз
показати весь коментар
20.02.2018 16:18 Відповісти
Что читать? Что мельдоний не допинг, хотя винторогие его жрали что не в себя и без него ни одной золотой медали взять не могут? Или что в Корее к винторогому приехала винторогая скорая помощь и мельдония ему ширнула для спасения жизни?
Ну почитал.
А теперь повторяю вопрос - нахера бьіло обжираться допингом на (мать его так) керлинге?
показати весь коментар
20.02.2018 16:27 Відповісти
ИМХО не тот єто спорт, где єто хоть как-то оправдано
показати весь коментар
20.02.2018 16:30 Відповісти
это у них национальное блюдо " Мельдоний" может быть, а их щемят все подряд ...
показати весь коментар
20.02.2018 15:57 Відповісти
Кацапські спарцмєни вже напевно з ліжка встати не можуть без дози мельдонію, бо нахера кьорлінгісту допінг?
показати весь коментар
20.02.2018 16:07 Відповісти
А может это падло само намеренно мельдоний сожрало, чтоб вот эта вонь началась, сказать, что подсыпали? Кацапы любят воду мутить, в мутной воде только у них и получается сотворить свои делишки.
показати весь коментар
20.02.2018 16:19 Відповісти
сделал что? Подсьіпал мельдония в боярьішник? Да только одному спортсмену?
показати весь коментар
20.02.2018 16:31 Відповісти
А при чем тут следователи? Факт допинга имеется? Имеется. Теперь пусть єтот рьіцарь пробирки и спринцовки поясняет как так получилось. Вьідвинута официальная кацапская версия - похмелье. ТОесть чувак бухал перед соревнованиями, причем мельдонием. Потому как если б организм синтезировал мельдоний из боярьі, то страну 404 не допустили бьі в полном составе.
показати весь коментар
20.02.2018 16:44 Відповісти
Аша поселить ваших из ОАР рядом с лабораторией анти допингового комитета
показати весь коментар
20.02.2018 16:34 Відповісти
Никто не сядет, а только ваших наркоманов за шкирку выкинут отовсюду.
показати весь коментар
20.02.2018 16:38 Відповісти
Посмотрим, он играет на грани фола.
показати весь коментар
20.02.2018 16:39 Відповісти
Допінг-проба "Б" російського кьорлінгіста Крушельницького дала позитивний результат на мельдоній - Цензор.НЕТ 3322
показати весь коментар
20.02.2018 16:44 Відповісти
Хотя бы за мошенничество с мельдонием, который никакой не допинг. А это самый малый грех этого больного человека.
показати весь коментар
20.02.2018 16:38 Відповісти
да ты шо шо там с результативностью сборной ОАР
показати весь коментар
20.02.2018 16:39 Відповісти
показати весь коментар
20.02.2018 16:45 Відповісти
Кацап, то что тебя склоняют и ты склоняешься, меня мало волнует...
показати весь коментар
20.02.2018 16:37 Відповісти
Допінг-проба "Б" російського кьорлінгіста Крушельницького дала позитивний результат на мельдоній - Цензор.НЕТ 4250
показати весь коментар
20.02.2018 16:41 Відповісти
Допінг-проба "Б" російського кьорлінгіста Крушельницького дала позитивний результат на мельдоній - Цензор.НЕТ 8169
показати весь коментар
20.02.2018 16:46 Відповісти
Слова "кацап" и "чистый" не пишутся в одном предложении.
показати весь коментар
20.02.2018 16:50 Відповісти
Цікаво а шахматисти приймають цей мельдоній?..........................
показати весь коментар
20.02.2018 17:01 Відповісти
им его вводят прямо в мозг
показати весь коментар
20.02.2018 17:50 Відповісти
остаток жисти своей задрипанной, это кёрлингист проведёт в засцыкании подьездов землянок у своих земляков.
показати весь коментар
20.02.2018 17:01 Відповісти
Россияне без мельдония вообще выигрывать не могут! Опозорился на весь мир, а лучше бы сидел дальше на бутылке и кричал "Чечня круто".
показати весь коментар
20.02.2018 17:49 Відповісти
не покаялся, или случайно попался?
показати весь коментар
20.02.2018 20:14 Відповісти
отщепенец или нарушитель дисциплины?
показати весь коментар
20.02.2018 20:15 Відповісти
А нахера керлингисту допинг? Он же не штангу ворочает вроде.
показати весь коментар
21.02.2018 08:13 Відповісти