Терористи розсилають українським військовослужбовцям SMS-повідомлення провокаційного характеру, - ІС

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.
За даними групи ІС, у зоні відповідальності "2 АК ЛНР" зафіксована робота новітнього російського комплексу радіоелектронної боротьби "Леєр-3" (РБ-341В), призначеного для придушення сигналів передавачів GSM-зв'язку (вперше цей комплекс був показаний на початку жовтня 2015 року на виставці "День інновацій Південного військового округу").
Також Тимчук додав, що на мобільні телефони військовослужбовців ЗС України розсилалися SMS-повідомлення провокаційного характеру.
Топ коментарі
+9 Bander_UA #411047
показати весь коментар
21.02.2018 11:12 Відповісти Посилання +5 Andrey Shevchenko #387516
показати весь коментар
21.02.2018 11:11 Відповісти Посилання +5 Wevelsburg
показати весь коментар
21.02.2018 11:15 Відповісти Посилання 
