В окупованому Криму приватизують життєво важливі артезіанські свердловини

Свердловини перебувають сьогодні у власності Орлинівського муніципального округу, і їх включили в перспективний план приватизації на найближчі три роки. Передбачається, що об'єкти перейдуть у власність спеціально створеного акціонерного товариства.
"Приватизація проводиться з метою ефективного використання муніципального майна, забезпечення жителів Байдарської і Варнаутської долин водою, створення умов для припливу інвестицій і справедливої конкуренції", - наголошується в підготовленому проекті розпорядження прокремлівського уряду Севастополя.
Якщо рішення про приватизацію свердловин ухвалять, то стратегічний запас прісної води Севастополя стане предметом спекуляцій приватних власників.
"Байдарська долина - це джерело усієї прісної питної води для півмільйонного Севастополя. Буквально всієї", - зазначає видання.
Нагадаємо, окупанти пообіцяли нормальну воду жителям північного Криму через два роки.