6101 відвідувач онлайн

В окупованому Криму приватизують життєво важливі артезіанські свердловини

Свердловини перебувають сьогодні у власності Орлинівського муніципального округу, і їх включили в перспективний план приватизації на найближчі три роки. Передбачається, що об'єкти перейдуть у власність спеціально створеного акціонерного товариства.

"Приватизація проводиться з метою ефективного використання муніципального майна, забезпечення жителів Байдарської і Варнаутської долин водою, створення умов для припливу інвестицій і справедливої ​​конкуренції", - наголошується в підготовленому проекті розпорядження прокремлівського уряду Севастополя.

Якщо рішення про приватизацію свердловин ухвалять, то стратегічний запас прісної води Севастополя стане предметом спекуляцій приватних власників.

"Байдарська долина - це джерело усієї прісної питної води для півмільйонного Севастополя. Буквально всієї", - зазначає видання.

Нагадаємо, окупанти пообіцяли нормальну воду жителям північного Криму через два роки.

Топ коментарі
+18
Кто не голосует, тот не пьет. Кто не рад Роисе, тот не пьет.
показати весь коментар
21.02.2018 16:07 Відповісти
+14
моросят тихонько
показати весь коментар
21.02.2018 16:10 Відповісти
+12
ото приехали...и так воды не было-так ща еще и хозяин будет решать,давать или нет
показати весь коментар
21.02.2018 16:05 Відповісти

Завантаження...