11436 відвідувачів онлайн
6 206 24

У Чернігові СБУ припинила діяльність адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах

У Чернігові СБУ припинила діяльність адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах

Співробітники Служби безпеки України викрили в Чернігові адміністратора антиукраїнських груп у російських соціальних мережах.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі СБУ.

У повідомленні зазначається: "Правоохоронці встановили, що місцевий мешканець створив у соцмережах низку акаунтів, через які здійснював адміністрування та модерування антиукраїнських спільнот. За попередньою інформацією, до створених ним інтернет-об’єднань входило понад двадцять тисяч учасників.

Оперативники спецслужби задокументували, що зловмисник розміщував на сторінках матеріали із закликами до повалення конституційного ладу та державної влади, популяризував діяльність терористичних організацій "ЛНР/ДНР", поширював інформацію для дискредитації Збройних Сил України. Під час обшуку за місцем проживання адміністратора співробітники СБ України вилучили комп’ютерну техніку та мобільні пристрої із доказами здійснення антиукраїнської діяльності.

Слідчими СБУ в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження за ст. 109 Кримінального кодексу України. Перевіряється інформація щодо зв’язків агітатора з представниками російських спецслужб та бойовиками незаконних збройних формувань так званих "ЛНР/ДНР".

Вирішується питання про оголошення чоловіку підозри у скоєнні зазначеного злочину. Тривають невідкладні слідчі дії".

Топ коментарі
+7
одноглаз, ему, расширьте.
показати весь коментар
22.02.2018 17:53 Відповісти
+3
Упущен самый главный момент - чувак агитировал за тимошенко и саакашвили....
показати весь коментар
22.02.2018 18:14 Відповісти
+3
Теперь я понимаю как помогает сайт цензор Украине с помощью которого СБУ отслеживают ватников засевших в Украине.
показати весь коментар
22.02.2018 18:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
одноглаз, ему, расширьте.
показати весь коментар
22.02.2018 17:53 Відповісти
Рисую алгоритм: "Яма - клиент в яме- граната в его руке- рука в ширинке-чека выдернута, ширинка застёгивается... Три часа выдержки - клиент поседевший и готов к "Халявину" (Халявин - оластная "психушка"...).
показати весь коментар
22.02.2018 18:02 Відповісти
Може андрушу смицького злапали? Хоч той , ніби з Сумщини.. СБУ - ви заодно й андруші затисніть скрєпні яйця в дубові двері..
показати весь коментар
22.02.2018 18:12 Відповісти
главное чтобы на нашего агента Фео, ФСБ не вышло...)
показати весь коментар
22.02.2018 18:23 Відповісти
Фео чекає на потепління.. В нього важлива місія в Керченській протоці.. Вибухівка йому вже надана..
показати весь коментар
22.02.2018 18:29 Відповісти
а Андруша ещё жив - уже проклюнулся на теме про студентов...
показати весь коментар
22.02.2018 18:39 Відповісти
Бачив. Відправив в спам.
показати весь коментар
22.02.2018 18:44 Відповісти
аналогично...)
показати весь коментар
22.02.2018 18:48 Відповісти
Упущен самый главный момент - чувак агитировал за тимошенко и саакашвили....
показати весь коментар
22.02.2018 18:14 Відповісти
Теперь я понимаю как помогает сайт цензор Украине с помощью которого СБУ отслеживают ватников засевших в Украине.
показати весь коментар
22.02.2018 18:16 Відповісти
а шо так быстро мой пост соевая ляшковня подтерла? признавайтесь шыкаладные, кого из ваших повязали.
показати весь коментар
22.02.2018 18:38 Відповісти
пастуха взяли - только никому ни гугу...)))
показати весь коментар
22.02.2018 18:40 Відповісти
один плюс в этом есть . меньше будет вони без него о потужных реформах и мыролюбстве.
показати весь коментар
22.02.2018 18:42 Відповісти
так он недавно тут плакал о погибшем сепаре - лил слёзы кипучие, вот только он жаль не с Чернигова, он с Херсонщины...
тоже ждёт Вону на царство и мечтает что она нас с кацапами помирит, жалеет что поддерживал Майдан...
показати весь коментар
22.02.2018 18:47 Відповісти
вону ждет? кто такой? это какой то мазохист извращенец?
показати весь коментар
22.02.2018 18:51 Відповісти
так патриёт же - один хрен ты его поддержишь...)
показати весь коментар
22.02.2018 19:00 Відповісти
И че с этого вчера он рехформированный шоколадный суд отменил приговор троим таким же ублюдкам
показати весь коментар
22.02.2018 19:16 Відповісти
Да, пацан не знал, что СБУшники на вконтакте виснут.
показати весь коментар
22.02.2018 20:10 Відповісти
У Чернігові СБУ припинила діяльність адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах - Цензор.НЕТ 1302
показати весь коментар
22.02.2018 21:18 Відповісти
Пресекла деятельность кремлёвского тролля это значит расстреляла, а пресекла просто пресекла это значит погладила по головке.
показати весь коментар
23.02.2018 08:27 Відповісти