6981 відвідувач онлайн
9 853 38

Борг столиці за тепло збільшився до 5,2 млрд гривень, - "Київенерго"

Борг столиці за тепло збільшився до 5,2 млрд гривень, -

Найбільше боржників у Шевченківському районі Києва.

Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" станом на 1 лютого 2018 року збільшилася на 466 млн грн до 5,18 млрд грн. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ПАТ "Київенерго".

Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду мають населення та ЖЕО столиці - 2,8 млрд грн (2 млрд грн за опалення, 800 млн грн за гарячу воду) і 800 млн грн відповідно.

Зросли й борги державного бюджету за опалення та гарячу воду. Станом на 1 лютого 2018 р. борг з компенсації пільг та субсидій за теплоенергію досяг 946 млн грн. Заборгованість організацій, які фінансуються з держбюджету, становить 131,7 млн ​​грн.

Найкритичніша ситуація з розрахунками населення та ЖЕО за опалення й гарячу воду в Шевченківському (500 млн грн) і Деснянському (415 млн грн) районах.

У "Київенерго" зазначили, що протягом січня 2018 року було подано до суду 209 позовів про стягнення заборгованості за надані послуги з клієнтів на загальну суму 8,6 млн грн (з фізичних осіб - 2,9 млн грн, з юридичних - 5,7 млн грн) без урахування інфляції та 3% річних пені.

Топ коментарі
+22
Киевляне ахметову долг Прощают, так и быть!!!
показати весь коментар
23.02.2018 13:02 Відповісти
+14
Тарифы надо срочно поднимать
показати весь коментар
23.02.2018 13:06 Відповісти
+11
тут є три момента:
- центральне опалення - совок в кубі;
- з ахмєткою віталік) розриває справи?!;
- однозначно)) треба підняти ціну на газ бажано 150%!
показати весь коментар
23.02.2018 13:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Киевляне ахметову долг Прощают, так и быть!!!
показати весь коментар
23.02.2018 13:02 Відповісти
Скорее всего население как раз платит, просто деньги оседают у Педалика, все таки выборы скоро...
показати весь коментар
23.02.2018 13:09 Відповісти
Педалика не трож, он в энергетике дока! Долг столицы за тепло увеличился до 5,2 млрд гривен, - "Киевэнерго" - Цензор.НЕТ 4425
показати весь коментар
23.02.2018 13:14 Відповісти
не мели чушь - педалик еще тот крендель, но платежки населения идут напрямую в Киевэнерго
показати весь коментар
23.02.2018 13:24 Відповісти
тут є три момента:
- центральне опалення - совок в кубі;
- з ахмєткою віталік) розриває справи?!;
- однозначно)) треба підняти ціну на газ бажано 150%!
показати весь коментар
23.02.2018 13:05 Відповісти
..а ще покрасти і вивести з ладу якомога більше водогрійного устаткування по бойлерних. І фронт робіт монополістові забезпечений!
показати весь коментар
23.02.2018 15:55 Відповісти
Даёшь столице субсидию
показати весь коментар
23.02.2018 13:06 Відповісти
Тарифы надо срочно поднимать
показати весь коментар
23.02.2018 13:06 Відповісти
раз в 10 чтоб наверняка пипец пришёл!
показати весь коментар
23.02.2018 13:09 Відповісти
так это долг не перед страной.это долг перед олигархами которые народу этиже тарифы и влупили через порошенко и его комиссию
показати весь коментар
23.02.2018 13:07 Відповісти
так ошоренко же партнёр и владелец акций ДТЭК!
показати весь коментар
23.02.2018 13:10 Відповісти
Який жах кияне недоплачують та крадуть гроші у ахметки
показати весь коментар
23.02.2018 13:07 Відповісти
бразильцы в "Шахтёр" не получают зарплат, не доедают.....
показати весь коментар
23.02.2018 13:11 Відповісти
Скоро раздастся гудок....в х@р киевлянам.
показати весь коментар
23.02.2018 13:07 Відповісти
У нас такая сказочная страна, что если не платит один то тот кто платит заплатит вдвойне...
показати весь коментар
23.02.2018 13:13 Відповісти
Только лох савецкого производства платит татарину... Пусть обрезают батареи, и платят за проход стояка через мою собственность...
показати весь коментар
23.02.2018 13:11 Відповісти
ага, щас. они по новой судебной реформе проведут без тебя суд, повесят на тебя долг, судебные расходы и расходы истца на адвокатов, и придут с частными исполнителями к тебе за имуществом
показати весь коментар
23.02.2018 13:27 Відповісти
вотвот, придут, заберут... кабы всем "забить", да еще по губьям поводить - был бы толк, но как писал таварисч выше - отбери у бабули паспорт((
показати весь коментар
23.02.2018 15:25 Відповісти
пора поднимать тарифы, реформа забуксовала
показати весь коментар
23.02.2018 13:13 Відповісти
Какая-то смешная сумма - не сравнить с расходами на тот же "Приватбанк"... Так спишите долги (как вы делаете для "уважаемых людей"), а олигархам, если они попросят, напечатайте еще фантиков...
показати весь коментар
23.02.2018 13:15 Відповісти
А то что в Шевченковском районе (Виноградарь) нет отопления, это нормально, среди зимы. То свет отключают на сутки то отопление на сутки. За что платить?????
показати весь коментар
23.02.2018 13:16 Відповісти
И шо теперь?
показати весь коментар
23.02.2018 13:20 Відповісти
Долг столицы за тепло увеличился до 5,2 млрд гривен, - "Киевэнерго" - Цензор.НЕТ 9903
показати весь коментар
23.02.2018 13:21 Відповісти
Долг столицы за тепло 1% от годового бюджета Украины?
показати весь коментар
23.02.2018 13:22 Відповісти
То, как Киевэнерго рисует долги людям за счет придуманных от фонаря показателей счетчиков, прекрасно тянет на "мошенничество" и "вымогательство".
показати весь коментар
23.02.2018 13:33 Відповісти
а ты их засуди)))
удачи
показати весь коментар
23.02.2018 14:35 Відповісти
У квартирі +16 всю зиму, приходжу з роботи і врубаю обігрівач. Субсидію та перерахунок зробити не можу з об'єктивних причин. Платити не збираюсь - нехай вимикають те "опалення" нахрін.
показати весь коментар
23.02.2018 13:39 Відповісти
согласен
я убил на оформление полгода - но мне рисуют доход 3200 - а у меня 0
вот где мне их брать?
показати весь коментар
23.02.2018 14:33 Відповісти
Ну якщо в столиці з їхніми зарплатами таке робиться, то шо казати за інші міста і містечка, де зарплата в декілька разів менша?
показати весь коментар
23.02.2018 14:17 Відповісти
долгов больше
всего то
а наши столичные доходы выдуманы вами же
нет тут ни работы ни зарплаты!!!
показати весь коментар
23.02.2018 14:34 Відповісти
Я обратил внимание, что чем круче домик- тем хреновей платят. Реально, судя по материалам сайтов городских. Например: обход разными коммунальными службами домов... Результат: в доме свежем, который называют у нас- "кошерным", где квартирам зрен цену сложишь, количество должников- зашкаливает за 50% !!! Там и какие-то несанкционированные врезки, левые подключения, шо-то ещё... Как-то странно мне сие, честному плательщику, живущему в "хрущебе".
Я к чему: а Шевченковский район- это круто? А то я в Киеве- не очень ориентируюсь.
показати весь коментар
23.02.2018 14:19 Відповісти
тут круто не район а дом - и на печерске есть хрущебы!!!
показати весь коментар
23.02.2018 14:36 Відповісти
поднимите цены и будет 57 лярдов - а потом рисуйте хоть 570
всеравно ничего не даст!!!
показати весь коментар
23.02.2018 14:32 Відповісти
Яка несподiванка