5807 відвідувачів онлайн
17 637 121

Рішення Стокгольмського арбітражу прибирає останні перешкоди для демонополізації газового ринку, - Гройсман

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Газова залежність від Росії завжди дорого обходилась Україні - і фінансово, і політично. Досягти повної енергонезалежності - наша стратегічна мета, до реалізації якої ми послідовно йдемо.

Вітаю усіх з рішенням Стокгольмського арбітражу на користь України. Вдячний менеджменту і юристам "Нафтогазу" за виконану роботу. Вдячний Арсенію Яценюку, який розпочав цю боротьбу з "Газпромом", - написав він.

За словами прем'єра, тепер у "Нафтогазу" є можливість здійснити відкладений перерахунок до державного бюджету своїх доходів за минулий рік.

"Рішення Стокгольма також прибирає останні перешкоди для демонополізації газового ринку, яка останнім часом дещо гальмувалась", - резюмував прем'єр.

Напередодні завершився багаторічний спір між компаніями в Стокгольмському арбітражі, який зобов'язав "Газпром" доплатити НАК "Нафтогаз України" $ 4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту. Таким чином, за результатами двох арбітражних спорів між компаніями на поставку і транзит газу "Газпром" повинен доплатити НАК $ 2,56 млрд.

Рішення Стокгольмського арбітражу прибирає останні перешкоди для демонополізації газового ринку, - Гройсман 01

Топ коментарі
+6
И снова зрада ! ЗРАДА! ЗРАДА!
показати весь коментар
01.03.2018 12:02 Відповісти
+5
где тут демонополизация ?цена газа для населения все равно от куда газ, из раши или из под Полтавы..., то есть я должен радоваться что меня доить будет не путин а петин?
показати весь коментар
01.03.2018 12:06 Відповісти
+4
знаете все познается в сравнении - я приехал в Украину в 2006 году и мне было очень хорошо видно шо и как у нас не так как нам Западе (хотя и было много положительного чего там нет) ,да и зачем далеко ходить - вспомним шо было в 2014 году ,ведь разница уже есть - достаточно шо писали цапы и показывали - про Прибалтику и как сейчас живет Прибалтика и как цапы - так же будет и у нас - люди бояться перемен это природно ,но без них не чего хорошего не будет - реформы делаются по тем же законам как и в Европе - просто начали с фундаментальных вещей ,менают правила игры - но без этого не как.Мы и будем жить лучше - чуть чуть терпения.Я могу судить по армии просто небо и земля по сравнению с 2014 и это можно пощупать и так будет во всем - ну я оптимист и всем быть таким советую.
показати весь коментар
01.03.2018 12:30 Відповісти

Завантаження...