6784 відвідувача онлайн

"Газпром" опустився до рівня "наперсточників", але ми їх дістанемо, - Клімкін

Про це Клімкін написав у своєму акаунті у Твіттері, передає Цензор.НЕТ.

""Газпром" опустився до рівня "наперсточників". Не виконує рішення Стокгольмського арбітражу, а тепер ще й знижує тиск у трубі, будучи нездатним виконувати свої зобов'язання. Але ми їх дістанемо. Їхні активи в Європі всім давно відомі", - заявив Клімкін.

Газпром опустився до рівня наперсточників, але ми їх дістанемо, - Клімкін 01

Напередодні завершився багаторічний спір між компаніями в Стокгольмському арбітражі, який зобов'язав "Газпром" доплатити НАК "Нафтогаз України" $4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту. Таким чином, за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями на поставку і транзит газу "Газпром" повинен доплатити НАК $2,56 млрд.

Топ коментарі
+19
"Газпром" опустился до уровня "наперсточников", но мы их достанем, - Климкин - Цензор.НЕТ 2462
показати весь коментар
01.03.2018 16:25 Відповісти
+19
и таки достанут .не веришь ,вата?
показати весь коментар
01.03.2018 16:27 Відповісти
+15
Вони завжди такими були.
показати весь коментар
01.03.2018 16:26 Відповісти

Завантаження...