"Газпром" опустився до рівня "наперсточників", але ми їх дістанемо, - Клімкін
Про це Клімкін написав у своєму акаунті у Твіттері, передає Цензор.НЕТ.
""Газпром" опустився до рівня "наперсточників". Не виконує рішення Стокгольмського арбітражу, а тепер ще й знижує тиск у трубі, будучи нездатним виконувати свої зобов'язання. Але ми їх дістанемо. Їхні активи в Європі всім давно відомі", - заявив Клімкін.
Напередодні завершився багаторічний спір між компаніями в Стокгольмському арбітражі, який зобов'язав "Газпром" доплатити НАК "Нафтогаз України" $4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту. Таким чином, за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями на поставку і транзит газу "Газпром" повинен доплатити НАК $2,56 млрд.
Топ коментарі
+19 soren
показати весь коментар
01.03.2018 16:25 Відповісти Посилання +19 Гыг с Вами
показати весь коментар
01.03.2018 16:27 Відповісти Посилання +15 MausMike
показати весь коментар
01.03.2018 16:26 Відповісти Посилання 
.не веришь ,вата?