12129 відвідувачів онлайн
11 748 52

Пучдемон відмовився знову очолити уряд Каталонії

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив у відеозверненні з Брюсселя.

Пучдемон закликав підтримати Жорді Санчеса - іншого прихильника незалежності Каталонії. Зараз Санчес перебуває в тюремному ув'язненні. Йому пред'явлено обвинувачення в заколоті.

На дострокових парламентських виборах 21 грудня минулого року перемогу здобули прихильники незалежності регіону на чолі з Пучдемоном. Його переобрання ускладнюється тим, що він переховується в Бельгії.

Якщо екс-глава Каталонії повернеться в Іспанію, то буде заарештований. Згідно із законодавством, перед початком першого раунду голосування кандидат на пост глави Каталонії повинен з'явитися в парламент, щоб представити свою програму і взяти участь у дебатах. Дистанційної присутності по відеозв'язку регламент не передбачає.

Дострокові вибори в парламент Каталонії призначили після того, як регіон оголосив про незалежність за підсумками місцевого референдуму в жовтні минулого року. Мадрид назвав голосування незаконним і ввів у Каталонії пряме правління.

Нагадаємо, 1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про незалежність. Згідно з результатами, за незалежність проголосували 90,18% при явці в 43%. Уряд Іспанії не визнав де-факто оголошення Каталонією незалежності, вимагаючи від влади автономії чітко висловитися щодо незалежності регіону.

27 жовтня уряд Каталонії проголосував за проголошення незалежності від Іспанії. Водночас Сенат Іспанії проголосував за введення в дію ст. 155 конституції країни, згідно з якою призупиняється самоврядування в Каталонії. Того ж дня прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой розпустив парламент Каталонії та оголосив нові вибори.

Після цього колишній глава Каталонії Карлес Пучдемон поїхав до Бельгії разом з п'ятьма членами свого уряду. Влада Бельгії заявили, що Пучдемон може перебувати на території країни, як і будь-який громадянин європейської країни. 

Топ коментарі
+14
Пучдемон отказался снова возглавить правительство Каталонии - Цензор.НЕТ 3497
показати весь коментар
02.03.2018 06:24 Відповісти
+12
Пучдемон отказался снова возглавить правительство Каталонии - Цензор.НЕТ 3408
показати весь коментар
02.03.2018 06:25 Відповісти
+12
Пучдемон отказался снова возглавить правительство Каталонии - Цензор.НЕТ 8887
показати весь коментар
02.03.2018 06:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Незалежності Каталонії не отримала, але бізнес втікав. Тобто, ложечку знайшли, але осад залишився.
показати весь коментар
02.03.2018 02:05 Відповісти
Бизнес сейчас от Каталонии шарахается, как черт от ладана. Плюс недвижуха упала хорошо, уже почти 1/3 за год. И спрос на 1/4, внешний на 2/3 почти. Не жизнь, а именины сердца.
показати весь коментар
02.03.2018 02:12 Відповісти
Сммое время затариватся
показати весь коментар
02.03.2018 07:56 Відповісти
Чем? Их недвижухой? Ой, это только начало ребята. Там падение будет еще раза 1,5 так точно.
показати весь коментар
02.03.2018 13:07 Відповісти
усе. путч у димона не удался, теперь нужно готовиться к побегу в ростов и оттуда блеять о том что он все еще легитимный.
показати весь коментар
02.03.2018 02:22 Відповісти
а в чем проблема?
пучдемон приезжает в испанию, его сажают в одну камеру с санчесом, и они там проводят дебаты
да, вот так, через "не хочу", за каталонию, за путина, ура
показати весь коментар
02.03.2018 02:26 Відповісти
😀😀😀
показати весь коментар
02.03.2018 07:18 Відповісти
Какое несчастье , я так надеялся что Пучдемон возглавит правительство Каталонии , объявляю сухую голодовку от ужина до завтрака в знак протеста .
показати весь коментар
02.03.2018 03:41 Відповісти
антирамадан?
показати весь коментар
02.03.2018 11:22 Відповісти
Нет
показати весь коментар
02.03.2018 20:45 Відповісти
В Барселоне кацапов ну очень много - скупают недвижимость и валят из кацапии массово.
показати весь коментар
02.03.2018 05:06 Відповісти
кацапы как тараканы расползаются по миру и всюду оставляют свое дерьмо
показати весь коментар
02.03.2018 05:19 Відповісти
Не только в Барселоне. Позиция кацапов понятна. К сожалению, власти других стран не осознают, что закладывают у себя мину замедленного действия.
показати весь коментар
02.03.2018 07:55 Відповісти
Будут потом орать Барселона-НАШ
показати весь коментар
03.03.2018 01:12 Відповісти
Но каждый вечер, в час назначенный,
В обход идет мужик накачанный,
Он вынимает свой "прибор"
И пробивает им засор!

Война ли, мир,
Зима ли, лето -
Должны работать туалеты!
Пока засорен туалет -
Уюта - нет. Покоя - нет...
показати весь коментар
02.03.2018 06:07 Відповісти
Пам'ятаю як регіонали Цензора вітали Каталонію з ;незалежністю;.
показати весь коментар
02.03.2018 06:14 Відповісти
Пучдемон отказался снова возглавить правительство Каталонии - Цензор.НЕТ 3497
показати весь коментар
02.03.2018 06:24 Відповісти
Пучдемон отказался снова возглавить правительство Каталонии - Цензор.НЕТ 3408
показати весь коментар
02.03.2018 06:25 Відповісти
Добрий ранок, українці!
Горіть у пеклі, москалі!
показати весь коментар
02.03.2018 06:27 Відповісти
Ще не вмерла України і слава, і воля,

Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.

Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,

Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Душу й тіло ми положим за нашу свободу,

І покажем, що ми, браття, козацького роду.

Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,

В ріднім краю панувати не дамо нікому;

Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,

Ще у нашій Україні доленька наспіє.

Душу й тіло ми положим за нашу свободу,

І покажем, що ми, браття, козацького роду.

А завзяття, праця щира свого ще докаже,

Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,

За Карпати відоб'ється, згомонить степами,

України слава стане поміж ворогами.

Душу й тіло ми положим за нашу свободу,

І покажем, що ми, браття, козацького роду.
показати весь коментар
02.03.2018 06:28 Відповісти
....ксюху не бачив ?
показати весь коментар
02.03.2018 06:51 Відповісти
Пучдемон отказался снова возглавить правительство Каталонии - Цензор.НЕТ 8887
показати весь коментар
02.03.2018 06:44 Відповісти
вроде зима на дворе... !
а некоторых еще "глючит"!
показати весь коментар
02.03.2018 07:12 Відповісти
Второй день весна уже! Очнись, глюкнутый. Пучдемон відмовився знову очолити уряд Каталонії - Цензор.НЕТ 3028
показати весь коментар
02.03.2018 09:16 Відповісти
то у тебя во дворе так, а в северном полушарии - весна! И в душах тоже.
показати весь коментар
02.03.2018 11:24 Відповісти
так у него зима тоже!
видно и тебя тоже задело...
показати весь коментар
02.03.2018 14:19 Відповісти
Ути пути, какой робкий рэволюционэр.
показати весь коментар
02.03.2018 07:03 Відповісти
Он не робкий, продажный просто, отработал строго на полученную сумму.
показати весь коментар
02.03.2018 07:49 Відповісти
Скоро годовщина оккупации кацапами Чехословакии, во время которой козломордые убили 108 безоружных людей и ранили более 500 человек, при этом сами потеряли 98 убитыми вследствии пьяных самострелов, аварий и падений летающих лоханок.
показати весь коментар
02.03.2018 07:12 Відповісти
Операція " Дунай" почалась у серпні, це так , на всякий випадок.
показати весь коментар
02.03.2018 07:37 Відповісти
"Пучдемон призвал поддержать Жорди Санчеса - другого сторонника независимости Каталонии. В настоящее время Санчес находится в тюремном заключении. Ему предъявлены обвинения в мятеже.
Согласно законодательству, перед началом первого раунда голосования кандидат на пост главы Каталонии должен явиться в парламент, чтобы представить свою программу и принять участие в дебатах."

Пучдемон пытается вытащить подельника из клетки? Думаю, однозначно...
показати весь коментар
02.03.2018 07:24 Відповісти
Пучдемон отказался снова возглавить правительство Каталонии - Цензор.НЕТ 3814
показати весь коментар
02.03.2018 07:26 Відповісти
Ти б ще картинку за ;свабоду Данбассу; запостив.
Сепаратизм- кримінально відповідальний злочин. І місце сепаратистів- під шконкою.
показати весь коментар
02.03.2018 08:19 Відповісти
сепаратисты - это которые не считают Донбасс Украиной! А наилучшие - те, кто за него жизни отдают!
показати весь коментар
02.03.2018 11:26 Відповісти
а Крым почему не упомянула?
или забыла чей он!
показати весь коментар
02.03.2018 14:22 Відповісти
Дерьма намутил и в кусты, сволочь...
показати весь коментар
02.03.2018 07:43 Відповісти
На полученную от кремля сумму уже отработал--напакостил родной стране, а следующая проплата еще не пришла, а может, уже и не придет. Появятся ведь, в конце концов, у россии свои серьезные проблемы, не до пучдемонов ей будет. Я очень на это надеюсь.
показати весь коментар
02.03.2018 07:45 Відповісти
Назвався Че Гівара то давай на війну, а то диви, задню шукає.
показати весь коментар
02.03.2018 08:16 Відповісти
Сепаратисты остались у власти?
Вот это Демократия.
показати весь коментар
02.03.2018 08:40 Відповісти
Це лише для дебільних совків вони сепаратисти, так само як українці, литовці, естонці і т.д.
показати весь коментар
02.03.2018 10:13 Відповісти
Ну от, тупорила мадридська влада отримала ще більше загострення ситуації