7331 відвідувач онлайн
20 775 133

Через стрілянину на бульварі Вернадського в Києві поранено чоловіка, - Нацполіція

Через стрілянину на бульварі Вернадського в Києві поранено чоловіка, - Нацполіція

У Святошинському районі Києва на бульварі Вернадського сталася бійка зі стріляниною.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

"До чергової частини Святошинського управління поліції надійшло повідомлення про те, що на бульварі Вернадського поранено чоловіка. Слідчо-оперативна група територіального управління поліції негайно виїхала на виклик.

Поліцейські з’ясували, між чоловіками виник словесний конфлікт, який переріс у бійку: правопорушник дістав пістолет  і поранив чоловіка в ногу.

Потерпілого із пораненнями стегна забрала "швидка". Він перебуває під наглядом лікарів. Його життю нічого не загрожує. Оперативники розпочали комплекс розшукових заходів для затримання правопорушника.

За цим фактом слідчим відділом Святошинського управління поліції розпочато кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Топ коментарі
+17
Пашинский?
показати весь коментар
03.03.2018 22:05 Відповісти
+16
Поди пьяный Луценко.
показати весь коментар
03.03.2018 22:06 Відповісти
+10
Нічого дивного, вся беркутня в адмін кварталі.
показати весь коментар
03.03.2018 22:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
я так понимаю, что "добрые люди" помогли оформится внештатным сотрудником или добровольным помощником. Это не отличается от написаного мною
показати весь коментар
03.03.2018 23:17 Відповісти
По моему журналистом внештатником както так
показати весь коментар
03.03.2018 23:20 Відповісти
стреляться драться не хорошо
показати весь коментар
03.03.2018 22:51 Відповісти
А у нас сегодня много шума было, между прочим. И полицейские машины, и скорые выли, как-то с перебором. Завтра новости из Штаба Бывшего АТО прозвучат... Надеюсь- хорошие. А то... чего-то мне тревожно.
показати весь коментар
03.03.2018 22:52 Відповісти
На вісімнадцяту годину казали що затишшя по всьому фронту. хз.
показати весь коментар
03.03.2018 22:55 Відповісти
Та можэ учения. Вроде как анонсировались. Но, реально- много выли.
показати весь коментар
03.03.2018 22:58 Відповісти
хорошее дело травмат, и пистолетик у жаждущих есть, и вместо трупа только ранение.
показати весь коментар
03.03.2018 22:52 Відповісти
І потім розборки в судах.
показати весь коментар
03.03.2018 22:58 Відповісти
Ну шо, дозволимо носіння короткостволу? Нехай шмаляють один в одного.
показати весь коментар
03.03.2018 22:53 Відповісти
так резинострел сегодня получают только мусора и их родня. Так, что это мусорок или прокурорский стрелял в человека.
показати весь коментар
03.03.2018 22:54 Відповісти
Да??? А я читал, помнится, что журналистам, вроде как- разрешали. Возможно- ошибаюсь.
показати весь коментар
03.03.2018 22:56 Відповісти
сотрудникам МВД, СБУ, суда, прокуратуры, а так же членам их семей, йовбыкам (добровольным помощникам погранцов), титуханам (добровольным помощникам полиции) ну, и канечно же некоторым журналистам с адвокатами.
показати весь коментар
03.03.2018 23:20 Відповісти
тупий віслюче, травмат може купити будь-хто, при певному бажанні, а не тільки тобою перераховані.
показати весь коментар
04.03.2018 08:56 Відповісти
Купить кто угодно может хоть гранатомёт, вопрос о наличии разрешения от МВД.
показати весь коментар
04.03.2018 09:52 Відповісти
з огляду на останнє рішення, точніш вирок випрадальний, Печерського суду, то дозволу не треба
показати весь коментар
04.03.2018 10:21 Відповісти
Резинострелов в интернете полным-полно, не рассказывай сказки.
показати весь коментар
03.03.2018 23:35 Відповісти
ты смешён. В интернете даже стратегических ракет и джидайских мечей полно
показати весь коментар
03.03.2018 23:49 Відповісти
И чем смешон? Тем, что резинострелов полно? Загугли "купить, например, "Зораки" и смотри. Или ты хочешь сказать, что стреляют только из зарегистрированного?
показати весь коментар
04.03.2018 01:16 Відповісти
зоракі це стартовий, який треба перероблювати, а тут вже зовсім інша стаття
показати весь коментар
04.03.2018 08:57 Відповісти
Журналисты тоже имеют право на травмат.
показати весь коментар
03.03.2018 23:53 Відповісти
Ага, видел я даже внештатных журналистов спортивного издания, которым выдали резинострелы, а зимою 2014 выдавали даже калаши.
показати весь коментар
04.03.2018 00:10 Відповісти
Многие их видели...Они и сейчас есть.
показати весь коментар
04.03.2018 00:13 Відповісти
а на каком основании они получили разрешение? Они не соответствуют требованиям.
показати весь коментар
04.03.2018 00:15 Відповісти
А когда калаши получали- все требования были соблюдены? Хоть одно падло привлечено к ответствености за раздачу боевого оружия гопникам? Какие там основания - не смешите мои тапочки, а в вашем случае-копыта.
показати весь коментар
04.03.2018 00:22 Відповісти
ЗЫ: журналистам, учасникам судебного процеса и адвокатам разрешение выдают "на усмотрение". Тоесть, в каждом отдельном случае выдают с усмотрение руководителя разрешительного. Даже если соберёте все документы, это вам не гарантирет ничего. А вот с перечисленными выше далеко не так.
показати весь коментар
04.03.2018 00:14 Відповісти
Так они ж стрелять не умеют! Если бы один в одного... то хрен бы с ними.
показати весь коментар
03.03.2018 22:55 Відповісти
та от якраз тому, що гума, то і стріляють, бо впевнений а що тут такого, тож гума нічого не буде, а вонепальна всетаки зовсім інша відповідальність і наслідки. але тупні зациклені на рабському, що ще не доросли, ще рано, менталітет не той, ну у вас то рабський, звичайно що не той.
показати весь коментар
04.03.2018 09:00 Відповісти
Сейчас, когда тот, у кого ствол, знает, что у его оппонента ствола, скорее всего нет, это так. Когда будут знать, что может прилететь в ответ, будут думать.
показати весь коментар
04.03.2018 09:53 Відповісти
Маячня. Потім почнуть стріляти змагаючись хто перший вихватить зброю, мавпуючи ковбоїв з фільмів про Дикий Захід.
показати весь коментар
04.03.2018 10:09 Відповісти
Чушь как раз ты говоришь. Впрочем, если вместо своих вангований приведёшь реальные примеры подобных ситуаций в соседней Молдове, где уже 20 лет как разрешены стволы, будет интересно.
показати весь коментар
04.03.2018 22:05 Відповісти
это далеко уже не новость, а старость.
показати весь коментар
03.03.2018 22:53 Відповісти
И всё-то вы видели, господа, и везде-то вы побывали
показати весь коментар
04.03.2018 00:01 Відповісти
оружия населению нет, зато "избранным" завсегда пожалуйста. наверное пора восстанавливать (или принимать) дуэльный кодекс. и в раде интересней станет.
показати весь коментар
04.03.2018 02:22 Відповісти
Сторінка 2 з 2