9579 відвідувачів онлайн
16 298 54

Холодницький: Антикорупційний суд до кінця року не запрацює

Холодницький: Антикорупційний суд до кінця року не запрацює

Антикорупційний суд не може бути створений відразу після ухвалення відповідного законопроекту.

Як передає Цензор.НЕТ, про це глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький заявив в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Я не впевнений, що він (Антикорупційний суд. - Ред.) до кінця року працюватиме. Навіть навпаки, я більше впевнений, що не буде. (...) Я хочу, щоб Антикорупційний суд запрацював уже цього року, але об'єктивно розумію, що це буде вкрай складно. Хотів би помилитися, звичайно", - заявив він.

Крім того, Холодницький зазначив, що Антикорупційний суд не може бути створений відразу після ухвалення відповідного законопроекту.

"Ухвалити закон і створити суд, набрати суддів та забезпечити їхню роботу - це різні речі. Питання не в тому, щоб дати суддям мантії та сказати "давайте працюйте". Це ж мають бути найкращі серед найкращих юристів, до того ж готові до викликів, загроз... Не забувайте і про приміщення. Верховному суду було простіше - вони зайшли в кабінети попередників і почали працювати. У тому ж Держбюро розслідувань - проблеми з приміщеннями, не знаю, чи встигнуть вони до травня або до вересня запуститися. Не впевнений, що хтось готовий дати Антикорупційному суду приміщення, з ремонтом та умовами для роботи", - зазначив він.

Топ коментарі
+22
Если не заработает антикоррупционный суд - значит заработает суд народный.
показати весь коментар
05.03.2018 14:33 Відповісти
+17
Само-собой,пока мальдивская банда у власти ничего не заработает...
показати весь коментар
05.03.2018 14:50 Відповісти
+16
и в следующем году что-то придумают
показати весь коментар
05.03.2018 14:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Если не заработает антикоррупционный суд - значит заработает суд народный.
показати весь коментар
05.03.2018 14:33 Відповісти
Плохому танцору яйца мешают
показати весь коментар
05.03.2018 14:36 Відповісти
ой не смешите...народный суд...хахаха
показати весь коментар
05.03.2018 14:44 Відповісти
Заработае суд Линча.
показати весь коментар
05.03.2018 14:51 Відповісти
каникулы ?
показати весь коментар
05.03.2018 15:23 Відповісти
Не уточнив:до кінця якого року?
показати весь коментар
06.03.2018 00:14 Відповісти
и в следующем году что-то придумают
показати весь коментар
05.03.2018 14:33 Відповісти
ну,тады ждём бакс по 50
показати весь коментар
05.03.2018 14:37 Відповісти
опять ?
показати весь коментар
05.03.2018 15:24 Відповісти
Не уверен, что кто-то готов дать антикоррупционному суду помещения, с ремонтом и условиями для работы",- кожному депутату задание ,.там где избирался-за свой счет помещение для работы антикорупционного суда с ремонтом и мебелью....
показати весь коментар
05.03.2018 14:38 Відповісти
от проблема!
занимайте Межигорье (в круговую оборону) и пашите!
кто хочет работать - тот работает
кто не хочет - тот ищет оправдания
показати весь коментар
05.03.2018 14:44 Відповісти
проблема в другом.
Он надеется, что Антикоррупционный суд будет пропускать наскоро безграмотно расследованные дела.

Дело в суд надо готовить так, чтобы его никакой суд не возвращал на доработку.
показати весь коментар
05.03.2018 15:26 Відповісти
Отдаю свою квартиру, дайте мне гранат( не фрукты), подключу соседей, охраним их, шо пылинка не упадет!!!!! Думаю, многие подтянутся!
Менi cоромно жити в цiй дЕРЖАВI!
показати весь коментар
05.03.2018 14:49 Відповісти
чим більше соромно народу, тим жирніше для смердючої гівноеліти, так і живем, нам соромно, вони з жиру бісяться, як таке може уживатися?????
показати весь коментар
05.03.2018 15:15 Відповісти
Якби я був кацапом,то теж соромився б.
показати весь коментар
06.03.2018 00:15 Відповісти
рассказывать о проблемах. а кому легко?
показати весь коментар
05.03.2018 16:33 Відповісти
мордищи разжирать...боле ничего не остаётся..
показати весь коментар
05.03.2018 17:28 Відповісти
Само-собой,пока мальдивская банда у власти ничего не заработает...
показати весь коментар
05.03.2018 14:50 Відповісти
Не я придумала: Кто хочет работать, тот ищет работу, кто не хочет - причину.
показати весь коментар
05.03.2018 14:56 Відповісти
Когда Порошенко надо было назначить Генпрокурором Луценко, который даже не имеет юридического образования, но зато свой человек, - то моментально Петя все провернул. Потому как Порошенко и не собирался бороться с коррупцией. А с помощью послушного Луценко лишь гнобит неугодных и прикрывает своих людей.

А вот Антикоррупционный суд Порошенко нафиг не нужен, поэтому и тянет с ним уже который год, ищет всевозможные отмазки.
показати весь коментар
05.03.2018 14:58 Відповісти
Да дело-то не в ПАП,а в "сиротках" ,которые его посадили на трон.Выбирая между "сиротками", падением рейтинга и падением гривны, то "сироткам" нечего бояться.
показати весь коментар
05.03.2018 16:57 Відповісти
Призрачный шанс посадить хотя бы парочку высокопоставленных коррупционеров отложен в далекое завтра.
показати весь коментар
05.03.2018 15:02 Відповісти
хотілось би нагадати цьому трутню, в якого морда скоро в обєктив не влізе, що є дуже проста методика прискорення будь-яких новоутворень, і називається вона дуже просто - пендель від народу.
показати весь коментар
05.03.2018 15:04 Відповісти
Вуйку,якби ще всі були такими трутнями...Порівняєте його з брехлом Луцьєнкай з його луцьєнчіха(у)й чи авак"янцамь наглим-бідним??
показати весь коментар
06.03.2018 00:19 Відповісти
При ціх бандюках Антикорупційний суд ніколи не запрацює і це не новина а факт.
показати весь коментар
05.03.2018 15:08 Відповісти
Не заработает. Ни в этом, ни в следующем. А если и откроют - то жалкую пародию, с судьями-колядниками на майбахах и лексусах, с дворцами. Пипл схавает. Если не схавает - будет отпизжен беркутами нацгвардейцами авакова.
показати весь коментар
05.03.2018 15:12 Відповісти
И ТЫ ЭТОМУ ГНИДА ПОМОГ !!!
показати весь коментар
05.03.2018 15:24 Відповісти
Вот что требовали протестующие в палатках:
1. Выполнение президентом и депутатами предвыборных обещаний.
2. Создание антикоррупционного суда.
3. Принятие закона об импичменте президента.
4. Принятие нового закона о выборах.
5. Снятие депутатской неприкосновенности.

И за это менты-вертухаи людей разогнали, избили, унизили. Коррупционеры идут на все чтобы им никто не мешал продолжать набивать свои карманы.
показати весь коментар
05.03.2018 15:25 Відповісти
Ну и куй в ипало получит Парашенко от ЕС и других структур,придётся барышам печатать денежки.
показати весь коментар
05.03.2018 15:28 Відповісти
все , кина не будет..........

Холодницький: Антикорупційний суд до кінця року не запрацює - Цензор.НЕТ 225
показати весь коментар
05.03.2018 15:36 Відповісти
Кто бы сомневался
А депутатскую неприкосновенность интересно почему не снимают? Мама не велит?
показати весь коментар
05.03.2018 15:43 Відповісти
А что это даст?
показати весь коментар
05.03.2018 16:58 Відповісти
головне створити НЕЗАЛЕЖНІ структури, а не закрити "антикорупційну вертикаль". фейкові структури з антикорупційними вивісками на злочинну систему не повпливають
показати весь коментар
05.03.2018 15:45 Відповісти
Если очень надо ,то помещение не обязательно.Комуняки после революции на улице судили.Главное быстрый результат.
показати весь коментар
05.03.2018 15:49 Відповісти
знову днище.
показати весь коментар
05.03.2018 16:02 Відповісти
значить грошей не дадуть..
буде дефолт, але зістрибнути з боргів не дадуть,
все одно примусять виплачувати

ціни підскочать в 2-3 рази,
гривня і зп/пенсії відповідно впадуть
показати весь коментар
05.03.2018 16:31 Відповісти
и шо нам все одно мычать?
показати весь коментар
05.03.2018 16:34 Відповісти
Власть делает все возможное и невозможное для саботажа работы антикор.суда. Но.... сколько веревочке не виться....
показати весь коментар
05.03.2018 16:54 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=iNpsIi-COck
показати весь коментар
05.03.2018 17:15 Відповісти
Холодницкий: Антикоррупционный суд до конца года не заработает

Кто бы сомневался в этом. Пока страной правят олигархи-коррупционнеры, так и будит.
показати весь коментар
05.03.2018 18:22 Відповісти
Файна,хто кого будИть?
показати весь коментар
06.03.2018 00:25 Відповісти
Походу он уже и до конца света незаработает....
показати весь коментар
05.03.2018 19:04 Відповісти
Антикоррупционный суд при потрохе вообще не заработает. Кому ещё не ясно? Наверное семенченко с соболевым.
показати весь коментар
05.03.2018 19:29 Відповісти