6163 відвідувача онлайн
9 058 42

Медуніверситет відрахував зниклу студентку без порушень, - Міграційна служба

Медуніверситет відрахував зниклу студентку без порушень, - Міграційна служба

Громадянка Туркменістану Насірлаєва Мукаддас і Національний медичний університет імені Богомольця щодо питання оформлення їй дозволу на проживання в Головне управління ДМС в м.Києві не зверталися.

Про це йдеться у відповіді Державної міграційної служби на інформаційний запит podrobnosti.ua. 

Медуніверситет відрахував зниклу студентку без порушень, - Міграційна служба 01

Таким чином, у Міграційній службі підтвердили, що громадянка Туркменістану в період свого перебування в Україні не передавала цьому органу документів для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні.

"ГУ ДМСУ в м.Києві зазначає, що "Підставою для видачі посвідки на тимчасове проживання у випадку, передбаченому частиною тринадцятою статті 4 цього Закону, є заява іноземця або особи без громадянства, дійсний поліс медичного страхування, документ, що підтверджує факт навчання в Україні, та зобов'язання навчального закладу повідомити центральний орган виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері міграції, про відрахування з такого закладу", - повідомили в запиті.

Тобто, виш мав би надати таке зобов'язання в разі, якщо б Мукаддас звернулася до міграційної служби з документами для оформлення посвідки на тимчасове проживання. Але Мукаддас не звернулася, тому виш не мав підстав та не був зобов'язаний повідомляти органи міграційної служби про її відрахування.

"При цьому звертаємо увагу, що законодавством України передбачено обов'язок навчального закладу повідомляти ДМС про відрахованих студентів у разі, якщо таким студентам оформлялася посвідка на тимчасове проживання", - відповіли у відомстві.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що НМУ ім. Богомольця відрахував загиблу студентку Мукаддас Насірлаєву заднім числом. 

Топ коментарі
+9
Лгут и МС и Богомолец.Они по долгу службы обязаны были помочь девушке .Мздоимцы.
показати весь коментар
07.03.2018 14:01 Відповісти
+4
сам ти подонок! я задав конкретне питання, чому їй мали продовжити строк перебування в Україні? спробуй щось подібне зробити в США чи Європі, без передбачених на це підстав, бо хтось щось може собі зробити а може і не зробити. Сама ситуація висмоктана із пальца і не бачу тут якось системної проблеми, а трагедія звичайно є тільки це особиста трагедія сімї а не держави чи суспільства в цілому.
показати весь коментар
07.03.2018 14:59 Відповісти
+4
В США чи Європі посадова особа навчального закладу не вимагає хабар за просту довідку!
показати весь коментар
07.03.2018 15:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Лгут и МС и Богомолец.Они по долгу службы обязаны были помочь девушке .Мздоимцы.
показати весь коментар
07.03.2018 14:01 Відповісти
будь-який обовязок має бути десь визначений, а "по долгу служби" це комуністичне минуле, коли обовязково має бути крайній
показати весь коментар
07.03.2018 14:29 Відповісти
Пімахова тоже ***** взятки получала " без нарушений"? Медуніверситет відрахував зниклу студентку без порушень, - Міграційна служба - Цензор.НЕТ 6037
показати весь коментар
07.03.2018 15:18 Відповісти
це підміна понять, обов'язок не брати хабарі для Пахомої чітко визначений
показати весь коментар
07.03.2018 15:33 Відповісти
Суки, суки, суки...
Революция достоинства, жыды по-новОму
показати весь коментар
07.03.2018 14:21 Відповісти
тобто ДМС має дозволяти мігрантам, всупереч визначеному законодавству перебувати на території України, бо теоретично комусь з них може прийти в голову вчинити самогубство?
показати весь коментар
07.03.2018 14:31 Відповісти
Даже не хочется отвечать на ваш бред, подонки.
А потом удивляемся - а почему у нас друзей становится всё меньше и меньше? бо вы - нелюди.
показати весь коментар
07.03.2018 14:41 Відповісти
сам ти подонок! я задав конкретне питання, чому їй мали продовжити строк перебування в Україні? спробуй щось подібне зробити в США чи Європі, без передбачених на це підстав, бо хтось щось може собі зробити а може і не зробити. Сама ситуація висмоктана із пальца і не бачу тут якось системної проблеми, а трагедія звичайно є тільки це особиста трагедія сімї а не держави чи суспільства в цілому.
показати весь коментар
07.03.2018 14:59 Відповісти
В США чи Європі посадова особа навчального закладу не вимагає хабар за просту довідку!
показати весь коментар
07.03.2018 15:03 Відповісти
що ти несеш? Її виключили із медуніверситету, що що роблять надзвичайно рідко для іноземних студентів, що декан мав видати їй довідку про те, що вона навчається в університеті, хоча вона виключена, тобто піти на службове підроблення?
показати весь коментар
07.03.2018 15:07 Відповісти
ты хоть почитай за что отчислили
показати весь коментар
07.03.2018 15:10 Відповісти
отчислили за то, что ей влом было написать заяву в Миграционную службу.
показати весь коментар
07.03.2018 16:56 Відповісти
ты хоть понимаешь насколько идиотская постановка вопроса?
Между институтом и миграционной службой что, телефон и инет не провели? целый деканат - чем занят?
И тд
Но у взяточников есть отмазка, они специально наделали кучу инструкций, справок и тд чтобі плодиться и доить.
Всё, надоело. Отвалите со своими "законами" и понятиями.
показати весь коментар
07.03.2018 17:06 Відповісти
Її відрахували заднім числом, коли вже була інформація про самогубство!
показати весь коментар
07.03.2018 15:15 Відповісти
віза у неї закінчилася, ще у грудні, на скільки я розумію самостійно вона нікуди не зверталася, державний кордон не перетнула, будь-які версії адвоката сім'ї, поки вони не доведені, братися до уваги не мають, оскільки, адвокат зв'язаний позицією клієнтів і практично не висловлює свою думку.
Тому поки не завершиться досудове розслідування робити якість висновки передчасно і смішно.
показати весь коментар
07.03.2018 15:57 Відповісти
Деканат по работе с иностранными студентами.
Они думали что работают в коровнике доярками.

К тому же, ИМХО, студенту автоматически должны давать вид на жительство на всё время обучения, без всяких промежуточных справок.
показати весь коментар
07.03.2018 15:09 Відповісти
Вы умозрительно говорите что должны автоматически/?\ , или законом эта норма предусмотрена?
показати весь коментар
07.03.2018 15:17 Відповісти
Законы пишут подонки. Чтобы были возможности доить. Вас это устраивает?
показати весь коментар
07.03.2018 15:19 Відповісти
Не уходите в общие фразы и эмоции в своем ответе. Вы конкретно утверждаете, что студенту автоматически должны .... ответьте . пожалуйста на мой вопрос. Или вы некомпетентны? Тогда какого беня.
показати весь коментар
07.03.2018 15:38 Відповісти
не хочете жити по законам? ну тоді вам до лісу, там законів не має, я точно не ксенофоб чи не противник мігрантів, от тільки є правила, зокрема кожен українець, щороку брав довідку із університету для воєнкомату про те, що він навчається, тобто по вашому, таку довідку треба видавати тривалістю на 6 років( саме стільки зараз займає магістратура), незалежно від того чи навчається особа далі?)
показати весь коментар
07.03.2018 15:39 Відповісти
Не хочу.
Законы должны быть для людей, а не против людей.

ЗЫ Есть удобрения, а есть гербициды, как полезные, так и боевые, в том числе типа Agent Orange.

Вот и думай чем поле посыпаешь
показати весь коментар
07.03.2018 15:50 Відповісти
у законів має бути тільки одна особливість вони мають бути однакові для всіх, а поняття корисності чи справедливості це настільки абстрактні поняття, що практично не досяжні. Звичайно є абсурдні закони, тільки це інша ситуація, яка до даного випадку не має жодного відношення. Особа порушила порушила правила перебування в Україні, чому їй необхідно було дозволити перебування в Україні разом із тисячами іноземців, які все ж дотрималися правил, належно оформили документи, чому інші іноземці періодично перетинають кордон для оформлення візи, а їй цього не треба робити, чим вона краща від інших.
показати весь коментар
07.03.2018 16:05 Відповісти
у законів має бути тільки одна особливість вони мають бути однакові для всіх, а поняття корисності чи справедливості це настільки абстрактні поняття, що практично не досяжні.
-----------------
К чему тогда предъявы к Третьему Рейху?
Или чем Вам не нравится РФ, которая действует по своим законам и Конституции?
Учитывая что поняття корисності чи справедливості це настільки абстрактні поняття, що практично не досяжні
показати весь коментар
07.03.2018 16:17 Відповісти
А дуже просто у нацистській Німеччині закони застосовувалися вибірково, тобто для німців були свої правила, для інших народів інші правила, а хтось, як євреї чи цигани взагалі були безправні, тобто була відсутня рівність чи "однаковість". Що стосується РФ, то дія законів РФ обмежується самою РФ, а для міжнародних відносин існують міжнародні норми, які РФ порушила, тому приклад неактуальний.
показати весь коментар
07.03.2018 16:38 Відповісти
Увы, ничего простого нет

На стороне СССР с фашистами воевало около 500 тысяч советских евреев, на стороне гитлеровской Германии против СССР воевало примерно 150 тысяч евреев.

И тд, но спорить лень
И забудьте про международные нормы. Это утверждает вся история человечества. Международные нормы пишутся по праву сильного сильными. Слабых они не касаются. Мы же свою силу просто ********, с этими меморандумами и прочей ...
Ой, надоело. Додумывайте сами, но только не считайте как те курки что хозяин их любит и будет защищать от татей. Да, будет. Чтобы самому съесть.
показати весь коментар
07.03.2018 16:59 Відповісти
Мне пора уходить.
Поздравлять женщин с незаконным 8 марта
показати весь коментар
07.03.2018 16:18 Відповісти
Ідіот, а ти не подумав, що дівчині могло бути соромно повернутись додому ні з чим? Та ще й витративши купу грошей на навчання. І все через те, що якийсь мерзотник-декан хотів грошей за просту довідку!
показати весь коментар
07.03.2018 15:01 Відповісти
В інтернеті легко знайти, як туркменська спільнота описує перебіг подій, які призвели до загибелі дівчини. Прочитайте, а потім висловлюйтеся.
показати весь коментар
07.03.2018 15:03 Відповісти
мене цікавлять виключно факти, а не думка туркменської спільноти, бо скільки людей стільки і думок, а факти є фактами, вона громадин іноземної держави, підстави для перебування в Україні відпали, вона могла зробити щось правовим шляхом, зокрема оскаржити рішення ДМС у суді, могла багато, що зробити, але покінчила життя самогубство, що є її вибором, тільки це не проблеми держави чи міграційної служби чи іншого державного органу , це її проблеми. Зворотній приклад, якби її виключили, але не видворили, а вона через місяць когось би збила, будучи за кермом, тоді такі як ви змішали би міграційну із ...., а до службовця, який виявив "милосердя" вимагали би ув'язнення, тому для таких випадків придумали правила і закони.
показати весь коментар
07.03.2018 15:19 Відповісти
Це добре, коли цікавлять лише факти. Але що вважати фактом: що дівчина не зверталася до деканату (за словами керівнцитва), чи зверталася (за словами дівчини), але декан (чи зам. декану) порвала її заяву.
показати весь коментар
07.03.2018 22:55 Відповісти
як знаєш шо приходить в голову?
показати весь коментар
07.03.2018 15:16 Відповісти
а не знаєш, я впевнений, що за рік відчисляють сотні іноземних студентів, тільки не всі закінчують життя самогубством, тому перебачити таке не можливо, та не потрібно.
показати весь коментар
07.03.2018 15:27 Відповісти
Медуниверситет отчислил пропавшую студентку без нарушений, - Миграционная служба
Где в документе или дальше в тексте говорится об этом??? Дебилы на каждом шагу... И второе. Дебил, написавший такое заглавие, даже не додумался, что Миграционная служба не вправе оценивать отчисление или неотчисление студентов любым учебным заведением.
показати весь коментар
07.03.2018 14:46 Відповісти
твари..., все не при делах ..., не кто не хочет оказаться в роли доведшего до самоубийства ...
показати весь коментар
07.03.2018 15:07 Відповісти
тобто, а обов'язково має бути крайній?) Якщо так то вам до радянського союзу
показати весь коментар
07.03.2018 15:08 Відповісти
Чому ви такий злий?
показати весь коментар
07.03.2018 15:26 Відповісти
чому злий? я задаю конкретні питання чому, хтось має відповідати за самогубство, вчинене, можливо, емоційною, дівчиною із Туркменістану, це дійсно трагедія, але навряд тут є винні, окрім самої дівчини.
показати весь коментар
07.03.2018 15:31 Відповісти
Студентка пропавшая, а не погибшая.
В таком деле важна точность.
показати весь коментар
07.03.2018 15:23 Відповісти
рошеновская шобла отмазалась
показати весь коментар
07.03.2018 15:29 Відповісти
Мова не про те. Мова про те, що то взагалі не справа університету відраховувати студентів через порушення міграційного законодавства. Це поперше. А подруге, університет мусить надавати, і головне, своєчасно надавати студентам покрокову інструкцію, як їм діяти у таких випадках. Шо де і після чого отримувати і куди нести. Бо університет має бути у цьому зацікавлений і ця ситуація стосується багатьох студентів. Якщо вони діють інакше - вони уроди. Відмазувати їх не варто.
показати весь коментар
07.03.2018 16:40 Відповісти
Студентка принесла заяву чиновнице мединститута,
чтобы ей ПОМОГЛИ решить проблемы.

Что в результате вышло??

Чиновница - зам ректора по работе с иностранными студентами порвала
заявление и выгнала.

Понятно, что ****-зам ректора потребовала взятку от студентки за решение проблемы.

А делилась ента замректорша с ректором - Амосовой??

Д-а-а-а!!!!!!!

Делилась.

Гнать всех амосовых-проректорш-и прочую срань оттуда.
показати весь коментар
07.03.2018 21:29 Відповісти