4599 відвідувачів онлайн

Захист просить суд обрати Рубану запобіжний захід у вигляді домашнього арешту

Захист просить суд обрати Рубану запобіжний захід у вигляді домашнього арешту

Захист просить суд обрати для керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна,

"Сьогодні я не бачу підстав для задоволення цього клопотання (прокуратури про арешт. - Ред.). Я вважаю, що сьогодні з урахуванням того, що він має місце проживання в місті Києві, ... досить буде обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, навіть якщо він буде цілодобовий ... ", - сказав адвокат Віталій Погосян на засіданні суду щодо обрання запобіжного заходу В.Рубану.

Адвокат нагадав, що В.Рубан займався питанням обміну незаконно утримуваних осіб на тимчасово окупованій території і завдяки його зусиллям були звільнені "близько 700 осіб, які були в так званому полоні, так звані заручники".

Прокуратура наполягає на обранні В.Рубану запобіжного заходу у вигляді арешту без можливості внесення застави.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 8 березня правоохоронці затримали лідера Центру звільнення полонених "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана, коли він намагався в'їхати з контрольованої бойовиками території так званої "ДНР" на підконтрольну України територію з арсеналом зброї.

Топ коментарі
+8
На мертвечука сегодня пашешь?
показати весь коментар
09.03.2018 13:35 Відповісти
+6
На чЛенена похож, можно забальзамировать и на кацапию отослать
показати весь коментар
09.03.2018 13:30 Відповісти
+6
Всё что связано с Медвейчуком априори преступно,освобождением военопленных занимались сотни людей, а лавры достались Рубану, вот как...
показати весь коментар
09.03.2018 13:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На чЛенена похож, можно забальзамировать и на кацапию отослать
показати весь коментар
09.03.2018 13:30 Відповісти
на кирпич подивись.ще не те побачиш.
показати весь коментар
09.03.2018 13:32 Відповісти
На мертвечука сегодня пашешь?
показати весь коментар
09.03.2018 13:35 Відповісти
почему только сегодня?
показати весь коментар
09.03.2018 13:38 Відповісти
якщо можна докази в студію! нє? то чого брешеш як порошенко!
показати весь коментар
09.03.2018 13:42 Відповісти
ты точно военком из лугандона )))
показати весь коментар
09.03.2018 13:48 Відповісти
звичайно. ти ж нічого розумнішого придумати не можеш . привіт тобі з Черкащини косарь!
показати весь коментар
09.03.2018 13:54 Відповісти
Захист просить суд обрати Рубану запобіжний захід у вигляді домашнього арешту - Цензор.НЕТ 1145 https://censor.net/user/155381, хоч не признавайтесь, що Ви з Черкащини... Довше проживете... Тарас не встане, і не задавить, однак, хлопці-холодноярці, точно придушать...
показати весь коментар
09.03.2018 14:08 Відповісти
давай. попробуй. якщо сили хватить.
показати весь коментар
09.03.2018 14:12 Відповісти
Так я ж не з "Холодного яру" Там тільки мій прадід воював, зі зброєю в руках... А я воюю на тому фронті, який мені до снаги... На "інформаційному" (хоч "Мінстець" і і здогадується), як Путін не здогадувався, що таке - "добробати" і "волонтери"...
показати весь коментар
09.03.2018 14:20 Відповісти
а хто такий путін? я знаю *****. путіна ні не знаю.
показати весь коментар
09.03.2018 14:25 Відповісти
А Вам куратор сегодня разрешил "солнцеликого" так называть? Смотрите, "промахнётесь", и об Вас "забудут".. Заявят - "ихтамнет"!...
показати весь коментар
09.03.2018 14:45 Відповісти
слабенько пишеш рошенівець. тобі так і грошей не дадуть.
показати весь коментар
09.03.2018 14:51 Відповісти
А я не за "гроші"... Я за Батьківщину...Вам, "манкуртам", цього не зрозуміть...
показати весь коментар
09.03.2018 15:06 Відповісти
це добре . Поставиш нас на колінна? хєр ти вгадав!
показати весь коментар
09.03.2018 15:11 Відповісти
"Вас"? Це кого? "Хахлів" внутріМКАДівських"? чи "манкуртів"? Зокрема, майора, з Шполи, щослужив у Перевальному, присягнув Росії, а тепер боїться приїхать на Батьківщину, щоб поклонитись могилі батьків,що померли, і чужі люди їх поховали?
показати весь коментар
09.03.2018 15:47 Відповісти
ти хворенький? чи що? Тобто якщо я не підтримую порошенка, а підтримую Саакашвілі то я кацап? потвоєму так виходить? приїдеш до мене в Черкаси то я тобі і могилку покажу,і як Батьківщину захищати треба. якщо мало доказів тобі мало-то попрошу друзів зі спілки АТОшникі- вони добавлять.
показати весь коментар
09.03.2018 15:53 Відповісти
"Хворенький" - це не до мене... Я не писав, у своїх коментарях, і про Порошенка, ні про Саакашвілі...(згідно цого, Ви і палитесь,як "тролль", у яких завдання - з усіх сил паскудить діючу владу). Могилки, може, Ви і покажете, і як Батькіщину захищати, розкажете... Тільки от, "батьківщина ", у нас , різна ... У Вас - УССР, а в мене - Україна.."ВнутріМКАДовець може жить, де завгодно - навіть, у твоїй сім"ї..."Внутрімкадовець" не територія, не нація і, навіть, не людина - - це образ мислення...
показати весь коментар
09.03.2018 16:21 Відповісти
добре. шарік ти балбєс.пока!
показати весь коментар
09.03.2018 16:24 Відповісти
Скисло молоко у курда - на весь мир обиделся..." (армянская поговорка). Ну, наберите в рот говна, плюньте мне в морду..." Может, вам полегчает? ...
показати весь коментар
09.03.2018 17:07 Відповісти
Доповню: Вас на "колінна" ставить, не буду.. А от "раком" - з задоволенням...
показати весь коментар
09.03.2018 16:26 Відповісти
не получиться у тебе убогий нічого. повірь мені.
показати весь коментар
09.03.2018 16:30 Відповісти
А навіщо? Ви вже і так "раком стоїте" Я тільки допомагаю...
показати весь коментар
09.03.2018 17:04 Відповісти
а хто це ми?
показати весь коментар
09.03.2018 17:06 Відповісти
А хто це "Ви"? Не знаєте? Бідні, вони вже самі не знають, хто вони є... Того від вас і відкараскуються на батькіщині - "ихтамнет"!!! і все...
показати весь коментар
09.03.2018 17:12 Відповісти
так хто?
показати весь коментар
09.03.2018 17:15 Відповісти
Ви - "ихтамнети"... А я - українець...
показати весь коментар
09.03.2018 17:18 Відповісти
ти дятєл.,а не Українець.
показати весь коментар
09.03.2018 17:23 Відповісти
С "ВнутриМКАДья" виднее.. Вы обо всём судите "со своей колокольни"...
показати весь коментар
09.03.2018 17:43 Відповісти
ради бога. а ще я кацап і агєнт фсб. шо-не знав. а твоя братія шоколадна щее і так мене називає.так що я не здивований.
показати весь коментар
09.03.2018 17:51 Відповісти
Ідіот... Та який Ви "кацап", який Ви "агент ФСБ"? Забагато честі... До цього у "Московії" ще дослужиться треба... "Манкурт", "шалава продажна" - от Ваше найменування... Вам навіть до "повії" не дотягнутися - це посада в "борделі", а Ви так - "подай, принеси...".
показати весь коментар
09.03.2018 21:04 Відповісти
підгорає? ну звикай
показати весь коментар
09.03.2018 21:12 Відповісти
Та це у шалави" підгоряє... А я просто з неї "стібусь... Тепер починай верещать... Твої "брати", яким я на сусідніх гілках "шпичок в сраку навставляв", уже казяться... Ох вас тут і розвелось - як бліх на собаці...
показати весь коментар
09.03.2018 22:01 Відповісти
ти доказами вже усі гілки обісрав, шавка сепарська!
показати весь коментар
09.03.2018 13:55 Відповісти
я так і думав. мудло ти шоколадне.
показати весь коментар
09.03.2018 13:58 Відповісти
шоколад не винен у тому що ти залишився без зубів
показати весь коментар
09.03.2018 14:21 Відповісти
які ми грозні ! налякав їжака голою дупою.
показати весь коментар
09.03.2018 14:27 Відповісти
я про каріес, дурню!!!
показати весь коментар
09.03.2018 14:34 Відповісти
в тебе і в дупі карієс? не знав. вибач. співчуваю
показати весь коментар
09.03.2018 14:37 Відповісти
Втече, нє?
показати весь коментар
09.03.2018 13:30 Відповісти
З СІЗО це буде важко зробити.
показати весь коментар
09.03.2018 13:39 Відповісти
В СИЗО можно только повеситься
показати весь коментар
09.03.2018 13:45 Відповісти
Очередной экзамен суда на любовь к Украине и уважение к Закону. Отпустят сепара,- на фонарь на Майдане. Кто снимет,- будет следующим на фонаре.
показати весь коментар
09.03.2018 13:36 Відповісти
Защита просит суд избрать Рубану меру пресечения в виде домашнего ареста - Цензор.НЕТ 8765
показати весь коментар
09.03.2018 13:37 Відповісти
А мав визнати усі звинувачення? Та невже...)))
показати весь коментар
09.03.2018 13:40 Відповісти
от якби була йуля то усе б визнав
показати весь коментар
09.03.2018 13:56 Відповісти
Нічого дивного- в адвоката робота така. Та буде 60 діб утримання в СІЗО.
показати весь коментар
09.03.2018 13:38 Відповісти
За такие предложения защиту саму нужно привлекать к уголовной ответственности.
показати весь коментар
09.03.2018 13:38 Відповісти
Пропоную замість домашнього арешту застосувати домовинний арешт
показати весь коментар
09.03.2018 13:39 Відповісти
Рубана подозревают в подготовке покушения на Порошенко ,Авакова, Яценюка, Турчинова, также он хотел подорвать ВР. Скоро узнаем, что Рубан на деньги Курченко купил оружие, чтобы передать Саакашвили, т.к Луценко уже заявлял,что М,С готовил взрыв ВР...о сюжет!
показати весь коментар
09.03.2018 13:39 Відповісти
Слишком много неадекватов копипастят эту утку... что наталкивает на размышления. Зачем и кому высмеивать это события, стараясь преподнести его как фарс?
показати весь коментар
09.03.2018 13:43 Відповісти
Гроші не пахнуть, кажуть.
показати весь коментар
09.03.2018 13:44 Відповісти
Куйло и Лайно, а порохоботы козлы
показати весь коментар
09.03.2018 13:51 Відповісти
Если б все было так, как ты пишешь, то можно было б сказать "Святой Человек"..а так...медведчуковская вафля и Ко
показати весь коментар
09.03.2018 13:55 Відповісти
Адвокаты, вы совесть хоть имейте... хотя о чем это я. Обнаглели совсем уже
показати весь коментар
09.03.2018 13:40 Відповісти
Работа у них такая.
показати весь коментар
09.03.2018 13:41 Відповісти
Так пусть адвокаты поработают как в свое время патрон рубана.
показати весь коментар
09.03.2018 14:48 Відповісти
Где адвокат и где совесть...
показати весь коментар
09.03.2018 13:47 Відповісти
не домашнего, а домовинного
домовину йому видати і туди його.
показати весь коментар
09.03.2018 13:43 Відповісти
Ага... І ще тайську масажистку...
показати весь коментар
09.03.2018 13:44 Відповісти
Гітлєр бил би в шокє.. Раскритого агєнта Штірліца за срив всєго і вся под домашній.. ахахахах
показати весь коментар
09.03.2018 13:47 Відповісти
Слышал сегодня порохоботскую версию: "Рубан вёз оружие для Саакашвили, Семенченко и Соболева, чтобы переворот сделать" )))
показати весь коментар
09.03.2018 13:49 Відповісти
Представляю как Рубан херачит из миномета по Банковой. Вот не могу понять зачем ему мины которые не подходят к миномету, который он вез. Что то мне подсказывает Что СБУ "сработало по самому тупому сценарию" И чтобы особо обосраться Привинтило к обвинению покушение на лайна.
показати весь коментар
09.03.2018 13:49 Відповісти
подкинули зброю "патриоту" ?
показати весь коментар
09.03.2018 13:58 Відповісти
Следует понимать стратегию адвокатов - Рубану нужно нычки перепрятать а потом намылить лыжи на Моцкву ....
показати весь коментар
09.03.2018 13:50 Відповісти
А почему мы не видим этих 700 человек под судом? 700 человек, отзовитесь!!!! Сколько стоило ваше освобождение...в гривнах/по курсу?
показати весь коментар
09.03.2018 13:53 Відповісти
Всё что связано с Медвейчуком априори преступно,освобождением военопленных занимались сотни людей, а лавры достались Рубану, вот как...
показати весь коментар
09.03.2018 13:55 Відповісти
Рубан собирался расстреливать Верхвную зРаду из минометов 82/62 пихая в них мины 120-го калибра....СБУ - идиоты
показати весь коментар
09.03.2018 13:57 Відповісти
Ты тупой?,даже для перекрашеного кацапа это перебор....
показати весь коментар
09.03.2018 14:00 Відповісти
ОХРЕНЕТЬ...,наглости адвокатам не занимать,сюр какой то...
показати весь коментар
09.03.2018 13:58 Відповісти
Домашний арест в Мацквабаде!
показати весь коментар
09.03.2018 13:58 Відповісти
черговий втікач від українського правосуддя?
показати весь коментар
09.03.2018 14:02 Відповісти
Триллер "ПЕРЕВОЗЧИК мебели".
В главной роли Рубан-Гарбузюк. )
показати весь коментар
09.03.2018 14:03 Відповісти
...просит суд избрать Рубану меру пресечения в виде домашнего ареста...
Странно что не просят в угол его поставить.
показати весь коментар
09.03.2018 14:26 Відповісти
за машину оружия - домашний арест, за теракт - залог. Все равно суды не работают.
показати весь коментар
09.03.2018 14:47 Відповісти
Защитников в камеру к Рубану... "уважаемые" Вас за защиту таких уродов самих к стенке поставят, не боитесь?
показати весь коментар
09.03.2018 19:56 Відповісти
В СИЗО его вместе с защитой, а не домашний арест.
показати весь коментар
09.03.2018 23:19 Відповісти