9022 відвідувача онлайн

Рубану оголошено про нову підозру, йому загрожує довічне, - прокурор

Керівнику Українського центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимиру Рубану 15 березня було оголошено про нову підозру і зміну раніше оголошеної підозри.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив прокурор під час сьогоднішнього засідання Апеляційного суду Києва, за результатом якого Рубан був залишений під вартою.

"15 березня 2018 року Рубану Володимиру Володимировичу додатково оголошено про нову підозру і зміну раніше оголошеного підозри. Рубан Володимир Володимирович на цей момент підозрюється в скоєнні злочинів, таких як: змова до вчинення насильницького повалення конституційного ладу і захоплення державної влади (ч. 1 ст. 109 Кримінального кодексу України), підготовка до вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу і захоплення державної влади (ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 109) за попередньою  змовою групою осіб, в підготовці до посягання на життя державних і громадських діячів за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ст. 112 ККУ), в приготуванні до терористичного акту за попередньою змовою групи осіб (ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 258 ККУ), сприяння терористичної організації "ДНР" (ч.1 ст. 258-3), а також незаконного поводження зі зброєю за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 ККУ)", - сказав прокурор.

Він підкреслив, що стороною обвинувачення отримано достатньо доказів, "які в своїй сукупності обґрунтовують підозру Рубану Володимиру Володимировичу - як у підозрі, яку було йому оголошено 9 березня 2018 року, а також 15 березня 2018 року".

"Докази, отримані під час досудового розслідування, є достатніми. Частина цих доказів долучена до матеріалів клопотання, обґрунтовано підозру і ризики, передбачені статтею 177 КПК", - зазначив прокурор.

Він підкреслив, що Рубан "підозрюється в скоєнні дуже тяжких і особливо тяжких злочинів, за які передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі".

Нагадаємо, що 12 березня народного депутата Надію Савченко викликали на допит в СБУ у справі про затримання керівника Центру звільнення полонених Володимира Рубана.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 12 березня народного депутата Надію Савченко викликали на допит в СБУ у справі про затримання керівника Центру звільнення полонених Володимира Рубана.

8 березня правоохоронці затримали лідера Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, коли він намагався в'їхати з контрольованої бойовиками території так званої "ДНР" на підконтрольну Україні територію з арсеналом зброї.

9 березня Печерський райсуд Києва заарештував Володимира Рубана на два місяці без права застави.

За фактом затримання Рубана глава СБУ виступив на спеціальному брифінгу, де заявив, що метою Рубана та його спільників було вчинення терористичного акту в центрі Києва.

Топ коментарі
+22
а связи Рубана с его куратором Медведчуком будут обнародованы или не на часi?
показати весь коментар
20.03.2018 15:24 Відповісти
+17
Ему пригрозили, что его отдадут Гаде. И тут он во всем сознался.
показати весь коментар
20.03.2018 15:29 Відповісти
+17
Знаете что ужасно в этом всем - можно не интересоваться кто такой Рубан и что сделал как только услышав что Савченко берет на поруки сразу понимаешь за днр человек.....
показати весь коментар
20.03.2018 15:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
про "достатньо доказів".
"... на чем спотыкаются наши службы: у нас не росия - в росии заговорщиков просто убивают и никаких доказательных баз не создают... собрать 150 % систему доказательств, чтоб поверили депутаты. Чтоб поверил интерпол и не расценивал это как преследование по политическим мотивам, чтобы поверили зарубежные партнеры.. Мировая практика - сплошь и рядом спецслужбы мира знают кто преступник - но не могут доказать.."
показати весь коментар
20.03.2018 16:22 Відповісти
.....чем больше ГАДЯ будет нести ПУРГУ в эфирах тем больше СТАТЕЙ будут грозить РУБИЛЬНИКУ !!!
показати весь коментар
20.03.2018 16:24 Відповісти
Попустись, коли орли Югика приеднають до звинувачення ще два танка на балконі і Зірку смерті під ванною, трапиться Диво - Луцика признаюсь генплокулолом третього тисячорічча і усім буде амністія ,))))
показати весь коментар
20.03.2018 17:18 Відповісти
А що вiн когось вбив?Чи за бус со стволами вже пожiттеве дають?А за двух жiнок яких збив мент,рiк умовно.?!Якась туфта виходит панове
показати весь коментар
20.03.2018 16:33 Відповісти
Вони вже посадили вбивцю садовьнєка та ін."бьєррькутів"-допкєних,клюївих,аньїшьчьєнкафь-(кадир-агу),злачьєфскава та купу інших.
показати весь коментар
20.03.2018 21:57 Відповісти
Не про Рубана сказано..Мне вообще нравится ментовская манера-еще протокол не написали , а уже крики: " Получишь 10... 20..30 лет!". Только суд назначает наказание!
показати весь коментар
20.03.2018 17:01 Відповісти
за точто на майдане столько человек было убито никого ненаказал прокурор. а за недоказанное покушение на власть пожизненое дают
показати весь коментар
20.03.2018 17:07 Відповісти
Благодаря этому цирку не было ни одного комментария про гонтареву с цветами и без наручников. Сейчас главной преступницей назначат недосавченко с минометом.
Прямо постановка. Кто- то назначен врагом, кто- то якобы жертвой, которая и не жертва вовсе , а 450 багатейшиз воров Украины Кто- то зритель , упустивший главное. Режиссёр кто?
Рубана ещё не судили , дела не слушали, но уже ему дают пожизненное. В свете всего происходящего интересна мягкость судебной системы к убийце крысину.
Занавес
показати весь коментар
20.03.2018 17:17 Відповісти
Це фігня. От коли почнуть з кущів витягувати армію огентов на білому роялі - ото буде цирк!
Навіть не уявляю, хто з політичних конкурентів Пеці бачив вживу міномет, щоб стати "терорістом-2". Синок є, але то вже занадто ,))
показати весь коментар
20.03.2018 17:30 Відповісти
рубан - мелкая рыбёшка, а что по крупной? Что, про медведева (укр. чука)? Так и решает он
вопросы, в постели с ******, одного на 40 или 50 свинособак менять?
показати весь коментар
20.03.2018 17:17 Відповісти
Ну на медведчука у нас табу..Ху...ло не разрешает ущемлять его права.Да и договорённости в Минске он подписал такие что простому украинцу их нельзя показывать.
показати весь коментар
21.03.2018 18:00 Відповісти
Пілять, неможливо читати коменти! Ці козломорді внутрішні та зовнішні вже дописались до того, що рубан з Гадею герої, а СБУ підараси. Чи в нас перевозити зброю дозволии з Бамбаса в необмежених кількостях. Чи може СБУ рубана в бус заштовхало а не витягнуло звідти. Деякі Гадю назівають якоюсь савченкою, та щей з великої літери. Де вас кацапів стільки набралось?
показати весь коментар
20.03.2018 19:06 Відповісти
так їм за це платять, імітація невдоволення, і що саме цікаво на 99% це кацапоєзичні, а ті що ніби українською пишуть з купою помилок, як поспішають, чи як ображати, то відразу на рідну кацапську переходять.
показати весь коментар
21.03.2018 10:26 Відповісти
любой нормальный цивилизованный суд в деле рубана максимум контрабанду оружия пришил бы. но наш самый барыжный суд в мире способен на все, кроме правосудия.
показати весь коментар
20.03.2018 19:06 Відповісти
ти знаєш усі деталі справи? А контрабанда зброї це на скільки тягне?
показати весь коментар
20.03.2018 19:12 Відповісти
я не юрист, та на пожитєве контрабанда не тягне. якщо мова йде про якийсь теракт, замах- так цей злочин рубан не скоїв, i не вiдомо, чи збирався, чи наша фсбу це нафантазувала. за нескоїний злочин саджають довiчно?
показати весь коментар
20.03.2018 19:53 Відповісти
я теж не юрист, але є такі поняття як участь у терористичній організації, підготовка злочину (теракту групою осіб, якщо доведено), торгівля полоненими і т.д. Та й не важливо це, вже одне його песування через лінію тягне на розстріл, це на мою думку. А в нормальній крахні цьому ділку років 300 - 400 світило б.
показати весь коментар
20.03.2018 20:03 Відповісти
Это зависит от количества американских которые дадут прокугогу, облакату, судье-засевальщику. УК у нас написан для тебя, меня и др.
показати весь коментар
21.03.2018 18:03 Відповісти
можливо і максимум контрабанду зброї, а скільки ця стаття передбачає покарання? та й віз він не один-два пістоля, а такий собі нормальний арсенальчик.
показати весь коментар
21.03.2018 10:28 Відповісти
Этого нужно засадить надолго. Минимум 15-ка. Если сдаст кураторов - 10-ка.
показати весь коментар
20.03.2018 21:24 Відповісти
Кхе-кхе... надя, вставай на лыжи.
показати весь коментар
20.03.2018 21:31 Відповісти
Сторінка 2 з 2