11348 відвідувачів онлайн
5 483 15

Холодницький не збирається подавати у відставку, але "прослушку" свого кабінету підтвердив

Про це він повідомив 22 березня в Брюсселі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Два дні тому була дуже хороша медійна "збалансована" акція. Я стежив за всіма цими подіями, читаючи інтернет і новини. Спочатку йшлося, що я йду у відставку, потім у відпустку... Без мене - мене женили", - зазначив Холодницький.

Він наголосив, що "неугодний прокурор може бути неугодним усім".

"Якщо це так, напевно, я все роблю правильно. Кожне слово я можу коментувати. Я знаю, що я говорю: де і кому. Наша робота є справді нервовою. Тому, може, і без гарячого слівця не обійтися. Якщо хтось хоче таким чином змусити мене до вчинення будь-яких дій, відставок чи іншого - не дочекаються. Ми не для цього приходили сюди, щоб піти за першим бажанням кого-небудь. Я налаштований на роботу, на результати НАБУ та САП", - заявив Холодницький.

Він зауважив, що САП і НАБУ продовжують працювати разом.

Раніше в деяких ЗМІ з'явилася інформація, що Холодницький розмірковує над тим, щоб подати у відставку у зв'язку з погіршенням стану здоров'я. Іншою версією назвали тиск на керівника САП.

Топ коментарі
+10
та какие там результаты от имитации работы. рошеновский клоун пустышка.
показати весь коментар
22.03.2018 13:54 Відповісти
+7
Чет,результатов маловато ...
показати весь коментар
22.03.2018 13:48 Відповісти
+2
Время просто для НАБУ еще не пришло....погодите ублюдки.
показати весь коментар
22.03.2018 13:57 Відповісти

Завантаження...