Фігуранта "справи українських диверсантів" Штиблікова етапували до Омська

Про це Укрінформу повідомили в редакції журналу "Чорноморська безпека", який до анексії півострова редагував Дмитро і який тепер виходить у Києві, інформує Цензор.НЕТ.
У редакції не знають: стане Омськ кінцевою зупинкою чи етапом ще далі.
Нагадаємо, 18 травня цього року фігурант "справи українських диверсантів" Дмитро Штибліков уклав досудову угоду зі слідством, тобто визнав свою провину. Жодного з незалежних адвокатів до нього не допустили.
Перед цим, 9 листопада 2016 року, в Севастополі затримали нібито "членів диверсійно-терористичної групи головного управління розвідки Міністерства оборони України" - Дмитра Штиблікова, Олексія Бессарабова і Володимира Дудку.
Підконтрольний Кремлю Ленінський районний суд Севастополя 10 листопада заарештував трьох затриманих у Севастополі "диверсантів" на два місяці. 30 грудня 2016 року "севастопольський суд" продовжив термін утримання під вартою Штиблікова, Бессарабова і Дудки до 8 березня 2017 року.
Дмитро Штибліков і Олексій Бессарабов до 2014 року працювали військовими експертами в центрі "Номос". Володимир Дудка - капітан 2-го рангу запасу, в минулому - капітан корабля радіоелектронної розвідки.
У Службі безпеки України заявили, що затримані в Криму громадяни України не є ні співробітниками, ні контактерами з боку СБУ.
Зі свого боку спікер Міноборони України з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що колишні українські військові, які зараз проживають у Криму, можуть стати "потенційними жертвами російських спецслужб".
Правозахисники, рідні та колеги ув'язнених продовжують боротьбу за їхнє звільнення.