9886 відвідувачів онлайн

Фігуранта "справи українських диверсантів" Штиблікова етапували до Омська

Про це Укрінформу повідомили в редакції журналу "Чорноморська безпека", який до анексії півострова редагував Дмитро і який тепер виходить у Києві, інформує Цензор.НЕТ.

У редакції не знають: стане Омськ кінцевою зупинкою чи етапом ще далі.

Нагадаємо, 18 травня цього року фігурант "справи українських диверсантів" Дмитро Штибліков уклав досудову угоду зі слідством, тобто визнав свою провину. Жодного з незалежних адвокатів до нього не допустили.

Перед цим, 9 листопада 2016 року, в Севастополі затримали нібито "членів диверсійно-терористичної групи головного управління розвідки Міністерства оборони України" - Дмитра Штиблікова, Олексія Бессарабова і Володимира Дудку.

Підконтрольний Кремлю Ленінський районний суд Севастополя 10 листопада заарештував трьох затриманих у Севастополі "диверсантів" на два місяці. 30 грудня 2016 року "севастопольський суд" продовжив термін утримання під вартою Штиблікова, Бессарабова і Дудки до 8 березня 2017 року.

Дмитро Штибліков і Олексій Бессарабов до 2014 року працювали військовими експертами в центрі "Номос". Володимир Дудка - капітан 2-го рангу запасу, в минулому - капітан корабля радіоелектронної розвідки.

У Службі безпеки України заявили, що затримані в Криму громадяни України не є ні співробітниками, ні контактерами з боку СБУ. 

Зі свого боку спікер Міноборони України з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що колишні українські військові, які зараз проживають у Криму, можуть стати "потенційними жертвами російських спецслужб".

Правозахисники, рідні та колеги ув'язнених продовжують боротьбу за їхнє звільнення.

Топ коментарі
+3
Вот изгадьте меня комментами, но я не верю, что с фамилией Штыбликов можно быть украинским диверсантом, поехавшим в Крым для диверсионной работы...
показати весь коментар
24.03.2018 21:52 Відповісти
+2
кацапы ****, вы черти немытые должны ноги целовать украинцам. это они осваивали Сибирь, да что там Сибирь, вся матушка ,,ваша,, от Ужгорода и до Владивостока уложена в слой костями украинцев. если бы не украинцы прагматичные трудяги вам бы никогда не вылезти из грязи рабства и мракобесия. первые книги печатает для вас Украина, первый универ - Украина, даже первый газ Украина. Украина вас тянет к свету знания и огню Свободы, а вы подонки неблагодарные... и правильно она сделала в 13-14 г.г , что ушла от вас. самый точный критерий кто враг, а кто друг, - подставить плечо или подставить ножку. и вы твари прозомбированные выбрали еще хуже, - ударить из подтишка ножом в спину. скоты вы безрогие, - Украина это ваш путь к Свободе и Процветанию. ваши богатства нах.й никому не нужны.тем более даром как вы по простоте своей граничащей с вселенской глупостью думаете. мир не рассчитывает на вас. мир смотрит в будущее и там Богатства такие лежат,.. что вам никогда и не снилось.
показати весь коментар
24.03.2018 22:19 Відповісти
+2
Так, ракова пухлина на тілі людства.
показати весь коментар
25.03.2018 00:47 Відповісти

Завантаження...