9434 відвідувача онлайн

Чиновника сільради на Житомирщині впіймали на хабарі 7,5 тис, - ГПУ

26 березня на Житомирщині правоохоронці затримали в.о. старости однієї із сільських рад Коростенського району під час одержання хабара у розмірі 7500 грн.

"Цей факт задокументували під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій представники прокуратури Житомирської області спільно з співробітниками Управління захисту економіки та Головного управління Нацполіції в області", передає Цензор.НЕТ із посиланням на ГПУ.

"Посадову особу затримали о 10.30 хв біля торгового комплексу у м. Коростень, під час передачі частини неправомірної вигоди.

Взагалі ж чиновник вимагав від громадянина хабар у розмірі 8 500 грн за те, щоб зареєструвати його місце проживання.

Неправомірну вигоду вилучено, в.о. старости сільської ради затримано у порядку ст. 208 КПК України", - зазначається в повідомленні.

У тексті говориться: "Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України проводить слідче управління Головного управління Нацполіції в області.

Наразі вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу та відсторонення його від посади".

Додатково: за скоєний злочин передбачено покарання - позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Топ коментарі
+3
поймали за взятку в селе - рапортует ГПУ, бомж, украл велосипед, тут же повязали, сразу победно рапортует МВД. "Статыстыка" просто выдающаяся.
показати весь коментар
26.03.2018 17:40 Відповісти
+2
Как раз наоборот. Правительство ищет в нашем лице дураков. Вот как ты можешь это объяснить, Гыгушка?

Донецьк:
- Газ 0,8 грн/куб.м.
- Світло 0.30 грн/квт
- Вода 4 грн/куб.м.
Львів:
- Газ 6,87 грн/куб.м.
- Світло 0,75 грн/квт
- Вода 12 грн/куб.м.
Дані на 22.02.2017р.
Це що таке???
Я щось не розумію, це хто окупована територія: ОДРЛО чи Україна????
По платіжках таке враження, що це ми в окупації!!!
показати весь коментар
26.03.2018 18:06 Відповісти
+2
Серйозна боротьба з корупцією, нічого не скажеш. Напевне, чинушу місяців два пасли, а затримував спецназ? Справа під особистим контролем Югія Луценка? Позачергове звання вже хтось отримав?
показати весь коментар
26.03.2018 18:09 Відповісти

Завантаження...