5294 відвідувача онлайн

Ісландія призупиняє двосторонній діалог з Росією

Ісландія призупиняє двосторонній діалог з Росією

Уряд Ісландії тимчасово припиняє двосторонній діалог із російською владою через справу про отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля в британському Солсбері.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті кабміну країни.

"Усі найближчі союзники і партнери Ісландії вирішили вжити заходів щодо Росії у зв'язку із замахом у Солсбері, включно з північними країнами, більшістю членів НАТО, а також кількома країнами ЄС. Серед заходів, вжитих Ісландією, - призупинення двостороннього діалогу з російською владою на високому рівні", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, розслідування замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його доньки Юлії триває. Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Зазначимо також, що12 березня прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

У середу, 14 березня, Мей оголосила про рішення Лондона вислати 23 російських дипломатів, які працюють на розвідку: "Це буде найбільше одноразове видворення більш ніж за 30 років. Це (цей захід) відображає факт, що російська держава не вперше діє стосовно нашої країни". 

20 березня 23 співробітники російського посольства в Лондоні, а також їхні сім'ї залишили Велику Британію

 Раніше сьогодні послів Росії викликали в МЗС Латвії, Литви, Естонії.

На саміті ЄС, який завершився 23 березня, країни Євросоюзу виступили на підтримку Великої Британії. Деякі країни, зокрема Польща, розглядають можливість вислання російських дипломатів.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Київ у знак солідарності з британськими партнерами і трансатлантичними союзниками і в координації з країнами Європейського Союзу висилає 13 російських дипломатів.

Про вислання російських дипломатів оголосили Сполучені Штати, Канада і 14 європейських держав, в тому числі Німеччина, Франція, Італія, Чехія та інші. У заявах Вашингтона й Оттави співробітники дипмісій, яких висилають, звинувачувалися у зв'язках з російською розвідкою і в "зловживанні дипломатичними повноваженнями". Крім того, США заявили про закриття російського генконсульства в Сіетлі.

Топ коментарі
+23
пора отбирать ЧМ-2018
показати весь коментар
26.03.2018 23:01 Відповісти
+17
ватники всех достали
показати весь коментар
26.03.2018 23:00 Відповісти
+17
Все,русня,вы приплыли! Прямые потомки Одноглазого шутить с вами не будут.
показати весь коментар
26.03.2018 23:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все в этом мире временно...
показати весь коментар
26.03.2018 22:59 Відповісти
Да. Роися не вечна и ее время пришло.
показати весь коментар
26.03.2018 23:19 Відповісти
ватники всех достали
показати весь коментар
26.03.2018 23:00 Відповісти
пора отбирать ЧМ-2018
показати весь коментар
26.03.2018 23:01 Відповісти
Все,русня,вы приплыли! Прямые потомки Одноглазого шутить с вами не будут.
показати весь коментар
26.03.2018 23:03 Відповісти
Горячие исландские парни начинают первыми.
показати весь коментар
26.03.2018 23:26 Відповісти
https://site.ua/yuriy.gudimenko/2031/ У этих все серьезно, у них страху нема
показати весь коментар
26.03.2018 23:31 Відповісти
Мах - поэтому Великая Исландия...)
все средства хороши для пользы страны...
показати весь коментар
26.03.2018 23:38 Відповісти
Это шикарно на самом деле.
показати весь коментар
27.03.2018 00:12 Відповісти
Исландия приостанавливает двусторонний диалог c Россией - Цензор.НЕТ 9178
показати весь коментар
26.03.2018 23:03 Відповісти
Ну все... Хана Рейк'явіку... Тепер захарій-воєн прийде мститись за свою бабусю...
показати весь коментар
26.03.2018 23:03 Відповісти
пусть Англию вначале возьмёт...)))
показати весь коментар
26.03.2018 23:24 Відповісти
Ну мы то с Вами знаем , что он возьмет и куда , но писать не буду - забанят.
показати весь коментар
26.03.2018 23:31 Відповісти
Ісландія призупиняє двосторонній діалог з Росією - Цензор.НЕТ 5485
показати весь коментар
27.03.2018 09:47 Відповісти
Радикальненько, но так мило😀
показати весь коментар
26.03.2018 23:03 Відповісти
пукин щас пукает, или уже всрался?
показати весь коментар
26.03.2018 23:07 Відповісти
петушка лепит
показати весь коментар
26.03.2018 23:12 Відповісти
думаю , что таки пуйло вже всрался... жиденько-жиденько
показати весь коментар
26.03.2018 23:32 Відповісти
Сейчас, когда парашка 100% обосралась, и не знает, как из всего этого выходить (а еще и северный поток накрывается), хорошо бы освободить кусок территории на Дамбасе - скажем, обрезать этот аппендикс , который выходит к Азовскому морю. Думаю, они не пойдут на обострение. дипломатов-то, конечно, повысылают, иначе нельзя... Кстати, подарок раиссянам к периоду отпусков - теперь визы будут открываться дольше, если дипломатов вышлют. Кругом, короче, кирдык. Надо воспользоваться!
показати весь коментар
26.03.2018 23:11 Відповісти
А мож россосия ***** зи нах за поребрик? И решает там проблемы с противопожарной безопасностью в ТРЦ и проблемы мусорных полигонов в подмосковье?

Это было бы самое классное решение.
показати весь коментар
26.03.2018 23:29 Відповісти
так реальных хорошо перебили, а нереальных в пакетах назад отправляют...
показати весь коментар
26.03.2018 23:34 Відповісти
Валянок, смотри что хочешь. С тем коричневым веществом, что у тебя заменяет серое - тебе можно смотреть всё. Один хер ничего не понимаешь.
показати весь коментар
26.03.2018 23:46 Відповісти
а по сопатке как в Дейр-эз-Зоре не желают заработать...?
это тебе не 2014 год...
показати весь коментар
26.03.2018 23:33 Відповісти
А до Воронежа , так вообще, как до тех осликов на Иранском нагорье, которых твои КАЛибры убили.
показати весь коментар
26.03.2018 23:39 Відповісти
да вы кацапы ссыкуны по факту - вы забоялись в 2014 году открыто напасть, а теперь и подавно вы будите головки "исландской селёдки" посасывать...
показати весь коментар
26.03.2018 23:41 Відповісти
Та да. россосия обещала асаду защиту, а в итоге у асада хорошо, если треть Сирии осталась. И ещё не вечер. Турки прут. Амеры через своих прокси всех рассосеянских ихтамнетов выпиливают. Израиль у асада под Дамаском разносит базы хезболы.

Но россосия да! Уничтожила столько штабов ИГИЛ, что сами ИГИЛовцы прифигели от такого количества несуществующих своих штабов.

Ещё кузя прикольно почудил. Сплавал к Сирии, закоптил пол мира, утопил пару самолётов и снова на ремонт ( на вечный).

Пышы ышшо, одноклеточное.
показати весь коментар
26.03.2018 23:50 Відповісти
Пси кацапські - це лише початок.
Обгороджені будете незабаром, як дикі у вольєрі, суки - have a look -
Исландия приостанавливает двусторонний диалог c Россией - Цензор.НЕТ 6155
показати весь коментар
26.03.2018 23:12 Відповісти
Хорошо бы Владивосток выиграл.

Это ж прикинь, как будут жители Дальнего востока и примыкающих областей Сибири рады, если им придётся самолётом за куеву тучу фублей или поездом за куеву тучу дней ехать за визой в москву или Питер.
показати весь коментар
26.03.2018 23:33 Відповісти
у исландии есть яйца
показати весь коментар
26.03.2018 23:13 Відповісти
Еще какие. Они бритов нагнули в тресковых войнах.
показати весь коментар
26.03.2018 23:18 Відповісти
ха ха ха
вы народ шо не врубаєтеся шо робиться...
скоро буде всім "смішно"
показати весь коментар
26.03.2018 23:21 Відповісти
Скоро это когда и насколько смешно будет?
показати весь коментар
26.03.2018 23:32 Відповісти
они всех нагнули - не только бритов...
показати весь коментар
26.03.2018 23:23 Відповісти
Викинги ж!
показати весь коментар
26.03.2018 23:42 Відповісти
прям, как жертва агрессии - Украина!....
показати весь коментар
26.03.2018 23:32 Відповісти
Сколько шума и возни из-за чего? из-за покушения на шпиона, изменника и предателя! почему молчали, когда погибли Шеремет, Акуева, Сашко Белый и много других!
показати весь коментар
26.03.2018 23:33 Відповісти
Руслик, проговорился. Напрягись. Он отсидел, был помилован, его обменяли. Самое главное, что русские применили боевое химическое оружие посреди города, в другом государстве.
показати весь коментар
26.03.2018 23:37 Відповісти
играй лучше в танчики
показати весь коментар
26.03.2018 23:40 Відповісти
кацап, если бы "шпиону, изменнику и предателю" выстрелили просто в башку, то это был бы банальный криминал и ничего такого не было бы, но вы применили оружие массового поражения и отравили множество людей, поэтому выгребайте теперь
показати весь коментар
26.03.2018 23:41 Відповісти
Даже ледоруб если бы вспомнили, то ничего бы не было. Но русне ж нужно было выпендриться и застращать. Ну теперь пусть отгребают.
показати весь коментар
26.03.2018 23:43 Відповісти
Если не ошибаюсь, офицер полиции сказал, что расследование будет долго, возможно несколько месяцев! может вы знаете больше чем он?
показати весь коментар
26.03.2018 23:49 Відповісти
разумеется несколько месяцев, только это значит что нужно установить еще конкретных исполнителей, лиц причастных и т.д., а то что гадость приехала из ********** - в этом сомнений нет
показати весь коментар
26.03.2018 23:56 Відповісти
Это чем-то напоминает покушение в центре столицы с тепловизора на Шокина! а знаете почему не могут найти исполнителя? и я не знаю...и другие тоже делают вид что не знают!
показати весь коментар
27.03.2018 00:21 Відповісти
да чо напрягатись???чи не хочеться повертатись с "загниваючого запада" в "родную говень"?!
показати весь коментар
27.03.2018 09:49 Відповісти
Ну если Исландия.То конечно.
показати весь коментар
27.03.2018 00:02 Відповісти
це просто удар по печінці тріски.
Ісландія призупиняє двосторонній діалог з Росією - Цензор.НЕТ 7235

тепер оленячiй кутас вам, кацапи, а не вітамін D
Ісландія призупиняє двосторонній діалог з Росією - Цензор.НЕТ 8929
показати весь коментар
27.03.2018 00:17 Відповісти
Исландия пересчитала дипломатов, почесала рыжую бороду и... просто сказала - Да ну вас нах@й!...

Ісландія призупиняє двосторонній діалог з Росією - Цензор.НЕТ 2890
показати весь коментар
27.03.2018 01:21 Відповісти
ай-я-яй... это теперь захерко не сможет навестить свою бабушку?
показати весь коментар
27.03.2018 08:12 Відповісти
А исландцы молодцы! Как красиво вышли из кризиса в 2011г.

«Мы поступили по-своему. Мы не пошли по пути так называемого Вашингтонского консенсуса, рекомендованного МВФ, а приняли меры, которые тогда считались неприемлемыми: допустили крах банков», - заявил президент Оулавюр Гримссон. - Кроме того, мы не стали вводить меры жёсткой экономии, которые для многих других стран носили почти принудительный характер. Мы пытались уберечь систему здравоохранения, систему образования».
Исландия пошла по пути наименьшего сопротивления. Страна не препятствовала банкротству своего неконтролируемого банковского сектора, а руководители учреждений за манипуляции на финансовом рынке сели в тюрьму.
показати весь коментар
27.03.2018 08:56 Відповісти
все вЯлічіє в одному дні...

вороніжу не позаздриш....)))чує моє серденьку що в рамках "атветних дєйствиій" ***** розбомбить його к чертям собачим, а потім бульдозерами подавить гусей...