10431 відвідувач онлайн
110 746 878

Відмова від кирилиці розчинить нашу унікальність, зробить нас слабшими, - В'ятрович

Відмова від кирилиці розчинить нашу унікальність, зробить нас слабшими, - В'ятрович

Директор Українського інституту Національної пам'яті Володимир В'ятрович виступив проти ідеї відмовитися від кирилиці.

Як передає Цензор.НЕТ, про це В'ятрович написав у Фейсбуці.

"Кирилиця - це фундаментальний елемент нашої тисячолітньої культури та ідентичності. Відмова від неї зробить нас слабшими, бо розчинить нашу унікальність", - заявив В'ятрович.

Нагадаємо, напередодні очільник МЗС Клімкін запропонував українцям обговорити використання латиниці поряд із кирилицею.

Топ коментарі
+27
Вместо того чтобы отвлекать народ на обсуждения глупостей, примите наконец закон об Антикоррупционном суде!
показати весь коментар
28.03.2018 22:59 Відповісти
+25
На России скоро тоже ожидается переход с кириллицы на 起来不愿做奴隶的人们 把我们的血肉筑成我们新的长城中华民族到了最危险的时候每个人被迫着发出最后的吼声起来起来起来
показати весь коментар
28.03.2018 23:01 Відповісти
+24
ну писали -Клямкин заболел .. но почему не написали шо на голову?
показати весь коментар
28.03.2018 22:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 9 з 9
Это как "Долой облачные хранилища! Даёшь перфокарты!!!"
показати весь коментар
29.03.2018 12:47 Відповісти
так латиниця старіше перфокарт
показати весь коментар
29.03.2018 13:13 Відповісти
А санскрит старше и латинского и языка и алфавита. И что?
показати весь коментар
29.03.2018 13:51 Відповісти
А що? Це ж ти ж пропонуєш перфокарти. Мабуть після глаголиці запропонуєш санскрит, звідки я знаю?
показати весь коментар
29.03.2018 14:05 Відповісти
Да ты ваще ничего не знаешь, зато везде лезешь.
показати весь коментар
29.03.2018 14:07 Відповісти
о, не я ж пропоную міняти абетку. Це, як раз ти всюди лізеш лизати сою.
показати весь коментар
29.03.2018 14:10 Відповісти
Ты вообще в алфавитах не спец, как выяснилось
показати весь коментар
29.03.2018 14:11 Відповісти
Ти навіть українською не розмовляєш і тим підтверджуєш мою тезу про те, що зміна абетки іде від кацапських загарбників.
показати весь коментар
29.03.2018 14:13 Відповісти
Специально для тугодумов и тех кто вровень с тваринами повторяю четвертый раз:

Я прекрасно знаю украинский язык, можешь не надрывать пупок по этому поводу. Если интересно - пошарься по Цензору, и найдешь мои посты на украинском языке.
показати весь коментар
29.03.2018 14:15 Відповісти
Тю, як так можу стверджувати, що прекрасно володію квантовою механікою чи путую в часі.
показати весь коментар
29.03.2018 14:22 Відповісти
Я тебе указал на конкретное место, гже ты можешь найти доказательство моим словам. Но природная тупость тебе не позволяет полистать Цензор
показати весь коментар
29.03.2018 14:27 Відповісти
З якого дива я повинен шукати докази, коли ти тут пишеш кацапською?
показати весь коментар
29.03.2018 14:47 Відповісти
Не петляй. Твоя тупость - это твоя тупость, и никто тут, кроме тебя, не виноват
показати весь коментар
29.03.2018 14:50 Відповісти
твоя національність - порохобот
показати весь коментар
30.03.2018 04:29 Відповісти
Хе-хе. Ты уже зализал свой разорванный анус и пришел за добавкой
показати весь коментар
30.03.2018 08:53 Відповісти
не потрібно твою біографію тут постити
показати весь коментар
30.03.2018 10:39 Відповісти
Хе-хе. кацап заявил, что вся биография кацапа - сплошной разорванный анус
показати весь коментар
30.03.2018 12:12 Відповісти
І медкарта твоя геть нікому не цікава
показати весь коментар
30.03.2018 12:32 Відповісти
Хе-хе. кацап прикрывает свой разорванный анус медкартой
показати весь коментар
30.03.2018 13:10 Відповісти
Vzagali to nosii Kyrylky v armii Qasabstanu dosi vykorystovuutt perforkarty.
показати весь коментар
29.03.2018 15:36 Відповісти
Не завидую... Я просто застал те времена (80-е), когда еще кое где оставались перфокарты. Могу сказать - это тот еще гемор. При чем, и сами перфокарты, и считыватели, которые "слепнут" от малейшего налёта на прозрачных частях.
показати весь коментар
29.03.2018 15:49 Відповісти
Скрепно-шизоидным фанатам кириллицы предлагаю отказаться от "неправославных" арабских цифр в пользу алфавитной нумерации, как это было в "доарабский" период
показати весь коментар
29.03.2018 12:50 Відповісти
ty bachyv to kyrylyciu ?Відмова від кирилиці розчинить нашу унікальність, зробить нас слабшими, - В'ятрович - Цензор.НЕТ 921
показати весь коментар
29.03.2018 15:05 Відповісти
коняка счас начнет бить копытом
показати весь коментар
29.03.2018 15:07 Відповісти
vin v **** poky sho. Bachysh ?
показати весь коментар
29.03.2018 15:21 Відповісти
Да. Ступор у коня затянулся
показати весь коментар
29.03.2018 15:25 Відповісти
Zabuhav mabutt.
показати весь коментар
29.03.2018 15:26 Відповісти
Навернул каплю никотина с горя
показати весь коментар
29.03.2018 15:54 Відповісти
Спалился Вятрович.
показати весь коментар
29.03.2018 13:44 Відповісти
не нравится мне вова...но в этом вопросе - за него.
показати весь коментар
29.03.2018 13:54 Відповісти
Дурикам "ОлегуХмаре" та "Джемми" цэ розкажи...
показати весь коментар
29.03.2018 14:42 Відповісти
Перехід на латиницю зовсім не на часі. В питанні мови потрібно швидко і тривалий час все робити для всебічного розвитку і поширення української мови до 90-95% - як національна мова в Польщі чи Чехії. Загальне користування нею скрізь - Президент, Кабмін, Верх. Рада, держ. служба і органи місцевого самоврядування, армія, суди, д/садки, школи і виші, комп"ютерні програми і розвиток комп"ютеризації, спорт і спортивні програми, сфера торгівлі і послуг, побут тощо. Навіть бабусі на лавках. Навіть виникнення, існування та розвиток суто українського арго, жаргону у всіх сферах людського життя. І т. д, і т. п. І коли це все буде, і коли тільки український варіант кирилиці буде стримувати подальший стрімкий поступ українського суспільства - майбутні українці - наші діти чи онуки приймуть правильне рішення.
показати весь коментар
29.03.2018 14:50 Відповісти
А никто и не говорит, что это надо делать в ближайший викенд. Но если не начнешь, то и не кончишь
показати весь коментар
29.03.2018 14:57 Відповісти
Prokrastynacia - vikldennia vse na potim - dozhe typova rysa depresyvnyh malorosiv.
показати весь коментар
29.03.2018 15:12 Відповісти
Відмова від кирилиці розчинить нашу унікальність, зробить нас слабшими, - В'ятрович - Цензор.НЕТ 7165Відмова від кирилиці розчинить нашу унікальність, зробить нас слабшими, - В'ятрович - Цензор.НЕТ 7715
показати весь коментар
29.03.2018 15:02 Відповісти
Chas nastav vyvchaty.
показати весь коментар
29.03.2018 15:02 Відповісти
Не издевайся над лошадью
показати весь коментар
29.03.2018 15:08 Відповісти
З кацапськими дурнями розмовляти- час марно гаяти.
І що ти хотіло довести виклавши фото стровинного рукопису? Ні, я розумію, що для вас кацапів українська абетка незрозуміла, як і той рукопис чи єгипетські ієрогліфи.
показати весь коментар
29.03.2018 16:06 Відповісти
Хе-хе. конь ожил - контузия оказалась лёгкой
показати весь коментар
29.03.2018 17:03 Відповісти
Perehid na latynu - ce potuzhnyj udar po Qasabstanu.
показати весь коментар
29.03.2018 15:29 Відповісти
Спочатку перейди на Євро. IQasabstan 0,5
показати весь коментар
29.03.2018 15:35 Відповісти
ну ясно тема в топі
чим ще народ довбати як не мовами чи вже навіть буквами...
дебіли бл...
показати весь коментар
29.03.2018 15:33 Відповісти
вибори скоро, час кацапів лякати зліми украми, які хочуть їх примусити латиницею писати і українською мовою говорити. Потім Поця скаже, що або за мене "вадинтур", або Євнухович виграє. Поросьонко хоче повторити фокус Миздобула.
показати весь коментар
29.03.2018 16:09 Відповісти
Люто плюсую!
Наче відсутність латиниці заважає нашим "руками водітелям" досягати результатів в справах боротьби з корупцією та підвищення рівня життя населення.
показати весь коментар
29.03.2018 16:12 Відповісти
На користь собі - це розвиватись та віддалятися від московської орди.)
через 20 років Україна стане україномовною у переважній більшості регіонів, після цього буде впроваджена латиниця, обидві абетки будуть існувати паралельно, поступово латиниця переможе, звичайно, але для деяких випадків буде використовуватись і кирилиця, зокрема для церковних текстів, також для Кобзаря та українських класиків зокрема, москальський сатанат буде відправлений за поребрик, офіційна назва України буде прописана в Конституції- Україна-Русь, Русь- історична назва, засРашка почне розпадатися, її народи накінець почнуть добувати собі свободу та незалежність, повернуться до самих себе, світ стане кращим, Амінь.
показати весь коментар
29.03.2018 17:55 Відповісти
поднимать вопрос смены алфавита может только психически больной.
показати весь коментар
29.03.2018 21:06 Відповісти
вопрос один - чей агент климкин... этот придурок из курска...неужели у него не хватит ума уйти с поста министра... это же редчайший угребок...