11426 відвідувачів онлайн
16 099 74

Понад 100 000 українців підписали декларації з лікарями, - МОЗ

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Водночас процес підписання декларацій із терапевтами, педіатрами та сімейними лікарями розпочався ще минулого року, під час тестового режиму роботи електронної системи охорони здоров'я. На сьогодні в системі зареєстровано вже 106 000 декларацій.

"Обрати свого лікаря - означає визначитися з терапевтом, педіатром або сімейним лікарем, якому ви готові довірити своє здоров'я. Підписуючи з ним декларацію, ви повідомляєте державі, що гроші за ваше обслуговування НСЗУ має направляти саме в той заклад, у якому працює вибраний вами лікар", - йдеться в повідомленні.

Національна кампанія з вибору лікаря, що розпочнеться у квітні, не має визначеного терміну: вона триватиме доти, поки всі українці не визначаться зі своїми лікарями. Тож ви зможете підписати декларацію як у квітні, так і у червні чи жовтні. Водночас, зверніть увагу, що лікарі можуть обслуговувати певну кількість пацієнтів: сімейний лікар - 1800, терапевт - 2000, педіатр - 900.

Топ коментарі
+3
На черзі - підписання декларацій з продавцями в супермаркетах, водіями метро, автобусів і.т.п. Платите податки, аби отримувати медичну допомогу? Га! Це ще не все! Ви декларацій не підписали!
показати весь коментар
30.03.2018 11:34 Відповісти
+3
Более 100 000 украинцев подписали декларации с врачами

Осталось подписать 41 900 00.
показати весь коментар
30.03.2018 11:48 Відповісти
+2
ага в стране ну пусть 40 млн. 10 тысяч это даже не 1% с такими темпами лет 10 точно подпи сывать будет а там уже не будет не Пеци ни супрун ни еф..ной реформы у медицине.. канадо-0австралийско америкскя модель в Украине ну ну... а почему не Швейцарская или скажем Норвежская??!! правда надо уточнить в Канаде 60% медуслуг оплачивает государство и фонды некоторым категориям больных 100% даром в Автсралиии 40-70% оплачивают фонды и страхование а сложные операции угрожающие житию за счет государства но только операции лечение за частично страховка и человек.. в Норвегии детям до 18 и инвалидам даром... стоматология при зарплате 37 тысяч крон в месяц в среднем 500 рон в год с ченловека..за базовые услуги и помощь... шото старая калоша и хмырка Уляна ДЩорктор Смерть украины не рассказывает нам о НЬЮАНСАХ медицины а только верещить как недотраханаая платите платите платите....
показати весь коментар
30.03.2018 12:12 Відповісти

Завантаження...