6717 відвідувачів онлайн

Точних оцінок збитків, завданих на Донбасі агресією РФ, наразі немає, - Черниш

Точних оцінок збитків, завданих на Донбасі агресією РФ, наразі немає, - Черниш

Збитки, завдані підконтрольній уряду території Донбасу, станом на 2014 рік оцінювалися в $1,5 млрд, а на окупованій території оцінки не проводилися, зазначив міністр із питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

Про це він сказав в ефірі "Радіо Свобода", інформує Цензор.НЕТ.

"1,5 мільярда (завдвних агресією РФ збитків. - Ред.) - оцінка щодо підконтрольних територій (Донбасу. - Ред.) станом на 2014 рік. Є міжнародні документи-рекомендації, як оцінюються потреби внаслідок конфлікту або у постконфліктний період. Має бути проведена оцінка, яка щодо непідконтрольних територій зараз не проведена. Ці припущення (про $ 15-20 млрд збитків. - Ред.) базуються на особистій думці одного, двох посадовців чи експертів. Є держпрограма. Там закладено принципи, рекомендовані згідно з міжнародними документами, оцінка потреб. Як тільки отримаємо контроль, проводимо оцінку з міжнародними експертами і говоримо, що потрібно відновлювати. Це інфраструктура, економічне відновлення, навіть зміна пріоритетності галузей. Єдине, що позитивного можемо взяти, - перебудувати структуру економіки", - розповів Черниш про ситуацію з оцінкою збитків, завданих Донбасу унаслідок агресії РФ.

Топ коментарі
+6
Я думаю где-то десяток триллионов. Когда приеду в Донецк после освобождения,научу местных лохов через европейский суд сбить с рашки бабла по максимому. Заодно они все умрут для расии как партнеры )) Лично мне рашка должна уже три лимона евро. И это по скромным подсчетам. Без учета того,что я из-за нее четыре года не ездил оздоравливаться в Крым. Подумаю еще,сумма увеличится в двое. Советую рахе не медлить с выплатами ))) У меня много идей.
показати весь коментар
01.04.2018 11:45 Відповісти
+3
Кто о чем а барыги об убытках , ..кемерово стайл.. 5 млн на кармане и все прощены ? Сколько стоит жизнь украинского воина для чиновничьей швали ?
показати весь коментар
01.04.2018 11:32 Відповісти
+3
Моральный ущерб вообще невозможно оценить. Нынешнее поколение школьников всех возрастов настолько обработаны, что становится страшно. Мой племяш из оккупированной Макеевки восьми лет от роду (2010 г.р.) утверждает, что он родился и живёт в россии!!! И родители не в состоянии его переубедить, что его Родина -Украина, он тут родился и тут живёт. Вешать бы этих сраных "учителей", которые так рьяно служат оккупантам и уродуют умы малолеток! Но потрясает их вера, что "рАссия" у них навсегда!
показати весь коментар
01.04.2018 11:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кто о чем а барыги об убытках , ..кемерово стайл.. 5 млн на кармане и все прощены ? Сколько стоит жизнь украинского воина для чиновничьей швали ?
показати весь коментар
01.04.2018 11:32 Відповісти
барыги или не барыги но возмещение виновным убытков, это способ привлечения к юридической ответственности которая не ограничивается осуждением, раскаянием, выпрашиванием прощения и "искренними" заверениями об исправлении.
показати весь коментар
01.04.2018 12:26 Відповісти
все дуже просто - витратами на їх перевиховання. Витрати, це основний критерій в оцінці збитків
показати весь коментар
01.04.2018 12:02 Відповісти
так ещё и не вечер
показати весь коментар
01.04.2018 11:38 Відповісти
Агресія ще не завершена, збитки щохвилини накопичуються.
показати весь коментар
01.04.2018 11:39 Відповісти
швидше, скілько часу пройде до якоїсь адекватизації" аборигенів,частина яких, вже мають бурятський розріз очей і плескаті морди!
показати весь коментар
01.04.2018 11:40 Відповісти
Беда в том,что всё скрывается,даже число убитых с каждой и обеих сторон превысило потери в Афганистане за 10 лет.
показати весь коментар
01.04.2018 11:41 Відповісти
Если говорить про обе стороны, так и Афган давай считать вместе с той стороной. А там - около миллиона, когда "самая миролюбивая страна" сносила целые кишлаки стратегическими бомбардировщиками.
показати весь коментар
01.04.2018 11:49 Відповісти
В Афганістані загинуло від одного до двох міліонів людей. (+15 тисяч окупантів)
показати весь коментар
01.04.2018 11:53 Відповісти
Дурбецало, своїх загиблих ми знаємо поіменно, на відміну від вас
показати весь коментар
01.04.2018 12:24 Відповісти
Я думаю где-то десяток триллионов. Когда приеду в Донецк после освобождения,научу местных лохов через европейский суд сбить с рашки бабла по максимому. Заодно они все умрут для расии как партнеры )) Лично мне рашка должна уже три лимона евро. И это по скромным подсчетам. Без учета того,что я из-за нее четыре года не ездил оздоравливаться в Крым. Подумаю еще,сумма увеличится в двое. Советую рахе не медлить с выплатами ))) У меня много идей.
показати весь коментар
01.04.2018 11:45 Відповісти
не нужно скромничать! Віпускай піточній путеводитель для всех желающих помакать и відоить хйулостан!без сомнений,тираж будет ..как у "Гарри Поттера"
показати весь коментар
01.04.2018 11:55 Відповісти
Поражает Ваш оптимизм. И когда Вы собираетесь в Донецк.
показати весь коментар
01.04.2018 12:02 Відповісти
После освобождения.
показати весь коментар
01.04.2018 12:05 Відповісти
і коли ж це станеться ?
показати весь коментар
01.04.2018 14:13 Відповісти
Думаю лолита будет торопиться с миротворцами. Иначе ей кранты.
показати весь коментар
01.04.2018 14:19 Відповісти
швидко туди можуть зайти лише "миротворці" з Білорусі чи РФ - нам таке треба ?
показати весь коментар
01.04.2018 14:31 Відповісти
Конечно не треба. Белорусы - это кацапы.
показати весь коментар
01.04.2018 14:34 Відповісти
Лоліта чудово розуміє , що РФ (з її правом вето в ООН) погодиться на таких "миртоворців" ,які влаштують лише її ... от і все .
показати весь коментар
01.04.2018 14:36 Відповісти
Та то все понятно... Но кроме лолиты есть еще США. Я на них надеюсь.
показати весь коментар
01.04.2018 14:43 Відповісти
дарма ... їм взагалі пофігу - США , із задоволенням , підуть на будь яку угоду з ****** , якщо вона буде виглядати пристойно і буде їх влаштовувати ...
показати весь коментар
01.04.2018 14:51 Відповісти
ерничать, сссссссу..ка, будешь в международном суде Гааге со своими *работодателями*...
показати весь коментар
01.04.2018 12:51 Відповісти
Иди подмойся,шапава захерова ))
показати весь коментар
01.04.2018 14:11 Відповісти
Моральный ущерб вообще невозможно оценить. Нынешнее поколение школьников всех возрастов настолько обработаны, что становится страшно. Мой племяш из оккупированной Макеевки восьми лет от роду (2010 г.р.) утверждает, что он родился и живёт в россии!!! И родители не в состоянии его переубедить, что его Родина -Украина, он тут родился и тут живёт. Вешать бы этих сраных "учителей", которые так рьяно служат оккупантам и уродуют умы малолеток! Но потрясает их вера, что "рАссия" у них навсегда!
показати весь коментар
01.04.2018 11:50 Відповісти
це дійсно найгірше.
показати весь коментар
01.04.2018 11:52 Відповісти
Подтверждаю. Лазил по Макеевке в немецком облегающем сером кителе с флагами на руковах. Так эти сопляки шли колонной на физру и увидев меня начали орать,- "Хайль Гитлер ! " )) Хотелось подбежать и надавать подсрачников,но дело было в центре города.А жаль...
показати весь коментар
01.04.2018 12:09 Відповісти
Антиукраинская власть говорит, что те кто работает на оккупанта не виноват.
показати весь коментар
01.04.2018 12:37 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=GHME7B7D0SY Рафик не в чом не уиноват
показати весь коментар
01.04.2018 14:16 Відповісти
tak poed' i oceni. iz Kieva vse ******' gorazdy.
показати весь коментар
01.04.2018 11:54 Відповісти
на оккупированной территории оценки не проводилисьИсточник: https://censor.net/n3058960 - і не проведуться !
показати весь коментар
01.04.2018 14:11 Відповісти
ця влада має наложене табу від куйла ,рахувати збитки,котрі він наніс Україні...