8875 відвідувачів онлайн
10 258 38

Українська шахістка Анна Музичук виграла чемпіонат Європи з бліцу

Українська шахістка Анна Музичук виграла чемпіонат Європи з бліцу

Українська шахістка Анна Музичук стала переможницею жіночого чемпіонату Європи з бліцу, який відбувся в Батумі (Грузія).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

77 учасниць грали з контролем 3 хвилини на партію з додаванням двох секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого.

Титул чемпіонки упевнено завоювала українка Анна Музичук, яка стала переможницею змагань, повідомив міжнародний майстер, тренер ФІДЕ Петро Марусенко.

Усім відомо, що Анна грає краще у швидкі шахи, ніж у бліц. Про це свідчить й її рейтинг у цих двох дисциплінах. Та й зрештою й успіхи Анни. Але, мабуть, вона дуже була незадоволена собою після вчорашнього виступу в рапіді. Й це при тому, що українка у швидких шахах розділила місця з першого по п’яте, виборола бронзову нагороду.

Для будь-кого іншого це міг би бути турнір життя, але тільки не для Ані. Й на старті європейського бліцу вона заграла з великим апетитом, великою потужністю, не лишаючи своїм суперницям жодного шансу. А серед них були полячка Моніка Сочка, вчорашня чемпіонка Європи з рапіду німкеня Елізабет Петц, які зрештою стали призерами цих змагань.

І львів’янка стартувала, набравши відразу п’ять очок з п’яти. Потім вона трохи знизила темп, зігравши унічию з росіянками Олександрою Гарячкіною та Валентиною Гуніною. Проте, з точки зору турнірної стратегії ці результати аж ніяк не погіршили її турнірного становища. Музичук, як і раніше, зберігала одноосібне лідерство.

Але вона продовжила нарощувати свою гру. Чергові перемоги над грузинкою Мері Арабідзе та екс-чемпіонкою світу та Європи Антоанетою Стефановою з Болгарії продемонстрували суперницям, що сьогодні вони можуть битися лише за друге місце. 

За два тури до кінця стало ясно, що Анна Музичук здобуде континентальний титул з бліцу. Офіційне підтвердження цього сталося після того, як в передостанньому раунді вона зіграла внічию з киянкою Юлією Осьмак. Львів’янка випередила найближчу суперницю на одне очко, але її додаткові показники були набагато кращими, і остання партія вже нічого не вирішувала. Тому Анна дозволила собі трохи розслабитися і зазнала єдиної поразки (від Ани Матнадзе з Іспанії) за два турніри. Але 10 очок з 14 у підсумку дали українці чисте перше місце.

Топ коментарі
+37
Красуня і розумничка !
Украинская шахматистка Анна Музычук выиграла чемпионат Европы по блицу - Цензор.НЕТ 3865
показати весь коментар
01.04.2018 19:25 Відповісти
+29
Вітання, дівчинко!

Украинская шахматистка Анна Музычук выиграла чемпионат Европы по блицу - Цензор.НЕТ 3348
показати весь коментар
01.04.2018 19:29 Відповісти
+28
МО-ЛО-ДЕЦЬ
показати весь коментар
01.04.2018 19:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
МО-ЛО-ДЕЦЬ
показати весь коментар
01.04.2018 19:20 Відповісти
Умничка
показати весь коментар
01.04.2018 19:20 Відповісти
Украинская шахматистка Анна Музычук выиграла чемпионат Европы по блицу - Цензор.НЕТ 6232
показати весь коментар
01.04.2018 19:22 Відповісти
Красуня і розумничка !
Украинская шахматистка Анна Музычук выиграла чемпионат Европы по блицу - Цензор.НЕТ 3865
показати весь коментар
01.04.2018 19:25 Відповісти
...шо ж они все такие красивые и умные? -- девушки, которые мне нравятся...*)
Поздравляю Аню!
показати весь коментар
01.04.2018 19:26 Відповісти
Вітаємо з перемогою!
показати весь коментар
01.04.2018 19:28 Відповісти
Вітання, дівчинко!

Украинская шахматистка Анна Музычук выиграла чемпионат Европы по блицу - Цензор.НЕТ 3348
показати весь коментар
01.04.2018 19:29 Відповісти
И умная и красивая - прекрасное сочетание !!!
показати весь коментар
01.04.2018 19:41 Відповісти
красава.
показати весь коментар
01.04.2018 19:44 Відповісти
Умничка))Гордость Украины)))
Так держать))
показати весь коментар
01.04.2018 19:53 Відповісти
Она гордость для своих родных и тренеров. А все остальные к ее достижениям не имеют отношения.
показати весь коментар
01.04.2018 19:57 Відповісти
А тут никто к ее достижениям и не примазьівается, если шо.
показати весь коментар
01.04.2018 21:36 Відповісти
Да ладно )) А стоит победить Усику-Кличко и т.д. начинается массовое "Это гордость Украины!" А могу я, украинец, гордиться Месси или Роналдо? Просто так, потому что впечатлен их достижениями, без привязки к их национальности?
показати весь коментар
01.04.2018 21:46 Відповісти
"начинается массовое "Это гордость Украины!""

А разве нет?

"потому что впечатлен их достижениями"

Та на здоровье, но "впечатлен кем-то там" и "горд за земляков" не одно и то же, на мой взгляд.
показати весь коментар
01.04.2018 21:50 Відповісти
Я так зрозумів,ти не дуже радий,кацап.
показати весь коментар
01.04.2018 23:26 Відповісти
ок, радуйся СВОЕЙ победе в шахматах - ты же к этому причастен, так же?
показати весь коментар
01.04.2018 23:53 Відповісти
Вспомни когда мы в футболе в ЧМ вышли из сетки, какая радость была. Войны еще не было, а кацапы что в Украине были и видели наше единение на говнище в интернетах исходили, желью изливались своей вонючей. На точкасру ресурсы бегали жаловались, кипишь и на наших сайтах поднимали, твари. Тупо все ради того чтобы убить чувство патриотизма у украинцев. А писали же то же самое что и этот.
показати весь коментар
02.04.2018 10:00 Відповісти
Ну так українки завжди були розумницями.От і Анна Ярославна багато чому французів навчила...ну щоб не срали,де попало,та мились кожен день...
показати весь коментар
01.04.2018 19:56 Відповісти
Наприклад фехтовати.Бо наша Харлан також выграла сегодня в Сеуле.Витаю обох
показати весь коментар
01.04.2018 20:27 Відповісти
Українська шахістка Анна Музичук виграла чемпіонат Європи з бліцу - Цензор.НЕТ 3948
показати весь коментар
01.04.2018 19:59 Відповісти
Поздравляю от души. Украина гордится

Слава Украине! Аннушке Слава!
показати весь коментар
01.04.2018 20:39 Відповісти
!!!! !!! Аня Лучше Всех!
показати весь коментар
01.04.2018 21:01 Відповісти
Блиц
Українська шахістка Анна Музичук виграла чемпіонат Європи з бліцу - Цензор.НЕТ 5673
показати весь коментар
01.04.2018 21:07 Відповісти
Однако, как в этой ситуации ему могли "прищемить ухи" - не ясно ) - сценаристы перестарались.
показати весь коментар
01.04.2018 21:48 Відповісти
Радуют нас девчонки, спасибо, красатульки!

Українська шахістка Анна Музичук виграла чемпіонат Європи з бліцу - Цензор.НЕТ 9374
показати весь коментар
01.04.2018 21:21 Відповісти
Полностью с вами согласен, украинские девушки замечательные!
Особенно красотка Элинка из Одессы - это же просто девчонка-мечта Українська шахістка Анна Музичук виграла чемпіонат Європи з бліцу - Цензор.НЕТ 5407

Українська шахістка Анна Музичук виграла чемпіонат Європи з бліцу - Цензор.НЕТ 1096
показати весь коментар
02.04.2018 11:25 Відповісти
Подивишся - здається і розумний і талановитий народ і нас. І звідки стільки придуркиів при владі береться ????
показати весь коментар
01.04.2018 21:34 Відповісти
Ми іх туди обираємо. Ваш кеп.
показати весь коментар
01.04.2018 21:37 Відповісти
Украинцы любят шиковать, выставлять напоказ свое богатство (что не свойственно скандинавам, например). Та же многовековая традиция на грандиозные показушные свадьбы чего стоит.. А ведь на такой способ жизни нужны деньги. А где их взять? - в основном, своровать. В то время, как протестанты отказывались от десятины, тратили освободившиеся деньги на себя, православные гордились золочеными куполами и богатым убранством церквей. Примеров еще очень много. Вывод - наши политики - это и есть народ. Наглый и воровитый.
показати весь коментар
01.04.2018 21:55 Відповісти
https://censor.net/user/424269, чоловіче, а в шахи, оперезавшись твоїм міостимулятором, грати можна?
показати весь коментар
01.04.2018 22:24 Відповісти
А кохатись з жінкою?
показати весь коментар
01.04.2018 22:26 Відповісти
Можна спробувати намотати міостимулятора на прутень - і кохатись.
Щоправда, ТАКОЇ порнухи я ще не бачив
показати весь коментар
02.04.2018 13:07 Відповісти
молодец ,девочка! я тобой горжусь!
показати весь коментар
01.04.2018 22:47 Відповісти
легко было играть в школе,легко было играть с детьми.,учить детей. Ты молодец,крошечка! Побольше бы таких умных девушек!
показати весь коментар
01.04.2018 22:56 Відповісти
и просто красавица! а, народ?
показати весь коментар
01.04.2018 23:39 Відповісти
так
показати весь коментар
03.04.2018 16:33 Відповісти
Поздравляем девушку.Молодец.Од(Аз)эрбэйджанская шахматная федерация будет подавать протест на Фед.шахмат России за то безобразие ,которое произошло в последнем туре игр претендентов.Одэрбэйджанский шахматист Шахрияр Мамедяров в случае нечейного результата втречи россиянина А.Грищука и американца Каруано мог стать победителем турнира (по лучшему коэфициенту), но тут в чисто ничейной позиции росиянин "поддается" и проигрывает.Он даже не болел за своего товарища по команде( тот тоже мог стать первым еслибы и Шахрияр и Каруано проигралибы или сыгралиб вничью свои партии).НЕ ДАЛИ ВПЕРВЫЕ ОДЭРБЭЙДЖАНЦУ УЧАСТВОВАТЬ В МАТЧЕ ЗА ЗВАНИЕ ЧЕМПИОНА МИРА. Это еще раз доказывает ,что в "Тайной канцеллярии Кремля"( по Д. Дудаеву и П.Глобе) с 1927г. сидят сталиняно(двойник)-микояны.Вот вам и Россия нерусская.
показати весь коментар
05.04.2018 10:41 Відповісти