НАТО не має наміру ізолювати Росію, - Столтенберг

Про це під час виступу в Оттаві заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Ми й надалі прагнемо до кращих відносин із Росією. Росія – наш сусід і це не зміниться. Ми не маємо наміру ізолювати РФ", - сказав Столтенберг.
На його переконання, для всіх буде краще, якщо відносини між Альянсом та Кремлем вдасться налагодити. "І для нас, і для них було б добре, якби відносини між союзниками НАТО й Росією вдалося покращити", - зауважив генсек.
Значит война, массовые убийства людей будут продолжаться и дальше и Западу на это плевать, главное, чтобы не пострадали торговые партнеры.
В таком случае Запад ничем не лучше фашистской, террористической россии.