6740 відвідувачів онлайн

Президент Словаччини висловив жаль, що не вислав російських дипломатів

Як передає Цензор.НЕТ  із посиланням на Громадське ТV, про це повідомляє The Slovak Spectator.

"Він висловив жаль з приводу того, що Словаччина є єдиною країною Вишеградської групи (V4), яка не вигнала російських дипломатів після отруєння "Новачком" подвійного агента Сергія Скрипаля у Великій Британії", — йдеться у повідомленні.

Також Кіска зазначив, що дії російський дипломатів зазвичай перевищують межі звичайної дипломатичної діяльності. 

"Словаччина має висловити свою солідарність з партнерами НАТО" — заявив президент. 

Як відомо, Братислава 28 березня викликала свого посла в Москві для консультацій, однак не вжила жодних дипломатичних кроків проти РФ.

Топ коментарі
+32
Как известно, Братислава 28 марта вызвала своего посла в Москве для консультаций, однако не предприняла никаких дипломатических шагов против РФ.

Отпетлял. Теперь косит под дурака
показати весь коментар
05.04.2018 20:33 Відповісти
+19
а обеспокоенность сволочь забыл выразить
показати весь коментар
05.04.2018 20:34 Відповісти
+18
Путин отказался ждать извинений от Лондона из-за «дела Скрипаля», передает ТАСС.

Президент Словакии Киска выразил сожаление, что не выслал российских дипломатов - Цензор.НЕТ 2650
показати весь коментар
05.04.2018 20:35 Відповісти

Завантаження...