Президент Словаччини висловив жаль, що не вислав російських дипломатів

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське ТV, про це повідомляє The Slovak Spectator.
"Він висловив жаль з приводу того, що Словаччина є єдиною країною Вишеградської групи (V4), яка не вигнала російських дипломатів після отруєння "Новачком" подвійного агента Сергія Скрипаля у Великій Британії", — йдеться у повідомленні.
Також Кіска зазначив, що дії російський дипломатів зазвичай перевищують межі звичайної дипломатичної діяльності.
"Словаччина має висловити свою солідарність з партнерами НАТО" — заявив президент.
Як відомо, Братислава 28 березня викликала свого посла в Москві для консультацій, однак не вжила жодних дипломатичних кроків проти РФ.
Отпетлял. Теперь косит под дурака