10821 відвідувач онлайн
6 538 31

Екс-командир розрахунку найманців РФ здався поліції в Бахмуті

Екс-командир розрахунку найманців РФ здався поліції в Бахмуті

У Бахмуті Донецької області співробітникам правоохоронних органів здався 23-річний житель Слов'янська, який був командиром розрахунку російських найманців.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Відділу комунікації поліції Донецької області.

Зазначається, що чоловік вступив до лав терористів у 2015 році, залишивши в Слов'янську дружину з однорічною дитиною. Найманець поїхав в окуповане Єнакієве, де його призначили на посаду командира мінометної обслуги. За словами бойовика, він займався у військовій частині ремонтом електрики, господарськими справами.

Уже через півроку новобранець нібито розчарувався в ідеях "ДНР".

"Ватажки займаються мародерством і зайняті лише своїм матеріальним становищем, а на рядових солдатів і мирних жителів їм байдуже", - розповів колишній учасник незаконних збройних формувань.

Тому шукав шляхи повернення на підконтрольну Україні територію.

"Із засобів масової інформації він дізнався про інших бойовиків, які повернулися до нормального життя, добровільно здавшись поліції. Наприкінці березня він не витримав, залишив фейкову республіку та вийшов до поліцейських Бахмута", - повідомляє поліція.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 КК (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань).

У поліції нагадали, що відповідно до закону, у разі добровільної здачі правоохоронцям бойовики звільняються від кримінальної відповідальності.

Тільки після того, як пройде ретельна перевірка і матеріали справи будуть направлені до суду, чоловік може бути звільнений від кримінальної відповідальності.

Також у повідомленні зазначається, що за останні 10 днів це вже п'ятий бойовик, який здався правоохоронцям Бахмута, і сьомий по області. 

Топ коментарі
+23
Все командиры минометных расчетов занимаются ремонтом электрики и хоз-работами.Кто же тогда стреляет? Неужели только генералы?
показати весь коментар
06.04.2018 08:51 Відповісти
+17
Да премию ему и талоны на усиленное питание, ****...
показати весь коментар
06.04.2018 08:45 Відповісти
+15
Экс-командир расчета наемников РФ сдался полиции в Бахмуте - Цензор.НЕТ 5635
показати весь коментар
06.04.2018 08:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да премию ему и талоны на усиленное питание, ****...
показати весь коментар
06.04.2018 08:45 Відповісти
Херой? Казань брал?
показати весь коментар
06.04.2018 10:29 Відповісти
Це прерогатива кацапів-брати.Он донецький аеропорт брали 242 дні,набралися повні щоки-з тих пір він для них інакше,як аероврот не називаеться.
показати весь коментар
06.04.2018 10:57 Відповісти
Довоювався поліцай.
показати весь коментар
06.04.2018 08:46 Відповісти
Экс-командир расчета наемников РФ сдался полиции в Бахмуте - Цензор.НЕТ 5635
показати весь коментар
06.04.2018 08:47 Відповісти
почти ребенок...
показати весь коментар
06.04.2018 08:50 Відповісти
"Аніжедеті"
З 18 років-вже дорослий довбень.
показати весь коментар
06.04.2018 10:58 Відповісти
Все командиры минометных расчетов занимаются ремонтом электрики и хоз-работами.Кто же тогда стреляет? Неужели только генералы?
показати весь коментар
06.04.2018 08:51 Відповісти
Ото ж і мене це, розчулює. Скоро Захєрченко з Плотвою скажуть що, чистили картоплю на кухні.
показати весь коментар
06.04.2018 09:21 Відповісти
А Вы посмотрите, саолько их сдается Украине. Единицы из десятков тысяч.
показати весь коментар
06.04.2018 10:14 Відповісти
Також у повідомленні зазначається, що за останні 10 днів це вже п'ятий бойовик, який здався правоохоронцям Бахмута, і сьомий по області. Джерело: https://censor.net/n3059924-----Це по-вашому, "единицы".А зараз вони валом повалять.І всі "наблокпостустоялі" .І влада України не зацікавлена в тому, шукати докази причетності їх до НЗФ.Мінськ не для того писався.
показати весь коментар
06.04.2018 10:57 Відповісти
Да мы смотрим и видим что ты мразь козломордая.
показати весь коментар
06.04.2018 22:01 Відповісти
Скажут, что кадровики из РФ, недосягаемьіе.
показати весь коментар
06.04.2018 10:15 Відповісти
У вас есть доказательства , что он стрелял?
показати весь коментар
06.04.2018 10:31 Відповісти
А на фіга він в Україні взагалі потрібен? Нехай би і сєпарку свою з дитям забирав туда.Зараз видно РФ зменшує ім там платню,ото вони всі й повертаються.А згідно Мінська їм всім амністія,і на них "чекають вдома".
показати весь коментар
06.04.2018 10:50 Відповісти
не он в нАсу ковырялся и ел кАзявки. как минимум давал команды на убийство. как бывший ком танка, я давал наводчику команду: ОГОНЬ! те панатна, курица.
показати весь коментар
06.04.2018 11:29 Відповісти
Это вам такая псевдо война от порошенка и путина, в которой дохнут руцке и ламбасня и гибнут нормальные пацаны из Украины.
Пройдет время и всем станет ясно, что замес на донбассе был общим, и у росийской, и в украинской банды в нем свои интересы. А мы в Украине думаем что обороняемся от раисии, заправляя танки росийской солярой...
показати весь коментар
06.04.2018 09:05 Відповісти
По твоему это Порошенко напал на ***** и оккупировал его территории или в чем ты видишь замес с его стороны и выход - может сдать ему всю Украину ту что у тебя в серци?
показати весь коментар
06.04.2018 09:32 Відповісти
почему же. именно ***** напал на Украину. но напал это громко сказано. это если бои идут по всей стране почти. а у нас беспрепятственная сдача крыма и вялая организация обороны на донбассе: илловайский котел, сдача дебальцево, пенсии, газ, свет, вода дамбасне и торговля с этими дурачками. а ведь при нормальной войне вопрос не стоит "там наши люди", а стоит вопрос "там наша територия". Если бы кацапы захотели прорубить коридор в крым, они бы этот сделали. Иногда я даже удивляюсь будто бы это у них а не у нас в гимне написано "душу й тіло ми положим за нашу свободу". ***** программу минимум для блокирования вступления Украины в нато выполнил, и вместе с петей заморозят это на года.
ваш петя в московский патриархат пойдет паску святить, а вы верите шо он воюет)))
показати весь коментар
07.04.2018 00:11 Відповісти
Якби бої точились на Донбасі і під Ростовом тоді да, а так воно прилізло в Україну.
показати весь коментар
06.04.2018 10:11 Відповісти
так в чому пролема організувати бої під ростовом?
показати весь коментар
07.04.2018 00:13 Відповісти
Интересно, что ответил твой психиатр, когда ты эти свои бредни ему рассказал ?
показати весь коментар
06.04.2018 10:41 Відповісти
де ти, а де Україна.. "мі в Украине думаем..." .))
показати весь коментар
06.04.2018 13:28 Відповісти
Командир минометного расчета занимался хоз работами и ремонтом? Это ж сколько с него денег поимели, чтоб "поверить" ему и подогнать под программу "тебе чекають вдома"?
показати весь коментар
06.04.2018 09:16 Відповісти
В даному випадку справа не в грошах,це державна політика така,(((((
показати весь коментар
06.04.2018 10:52 Відповісти
а теперь представьте, у кого то ушла жена к другому, через два года возвращается и говорит я ошиблась, меня там не любили и вообще за эти два года я там ни чем плохим не занималась, так пыль иногда протирала паутинку собирала по углам, а муж такой вместо того чтоб с лестницы пенделями волшебными гнать, говорит молодец добро пожаловать домой тут тебя заждались, почему прощают они а вышеуказаным мужем чувствую себя я?
показати весь коментар
06.04.2018 09:47 Відповісти
Благодаря этой программе СБУ, мы уже имеем несколько рот невинных овечек, которые ударят в спину, когда 150 сантиметровой, кремлевский окурок решит полезть в глубь Украины.
показати весь коментар
06.04.2018 09:56 Відповісти
А так ты всех врагов победил и освободил Донбасс?
показати весь коментар
06.04.2018 10:32 Відповісти
Тоже небось на блокпосту стоял, там что тройное окружение из сепарни всех мастей, вокруг тех постов?
показати весь коментар
06.04.2018 10:04 Відповісти
Если пацан искренне разочаровался,то почему нет? Таких надо поболее.Обманутых пропагандой и внутри хватает,а там виднее....