Екіпаж сейнера "Норд" відпущено на свободу в Маріуполі

Про це повідомила представник судновласника Анна Шевельова, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "РИА Новости".
"Команда, за винятком капітана, перебуває на волі. Зараз вони всі в Маріуполі. Але їм ще необхідно 10-го з'явитися на допит в СБУ у зв'язку зі справою капітана", - сказала Шевельова.
Напередодні членів екіпажу судна "Норд" оштрафували за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.
Нагадаємо, Прикордонна служба України від 25 березня затримала в акваторії Азовського моря риболовецьке судно під прапором Росії. Під час перевірки з'ясувалося, що судно відвідувало Крим, порушуючи українське законодавство.
4 квітня капітана заарештованого судна Володимира Горбенка доставили в Херсон для обрання йому запобіжного заходу. Йому інкримінують ч. 2 ст. 332-1 Кримінального кодексу України ( "порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї").
6 квітня Херсонський міський суд взяв під варту капітана заарештованого керченського судна "Норд" Володимира Горбенка, його заарештували до 31 травня. Пізніше за нього внесли заставу - 35 тис. 240 грн.
Да?
Это для нас, для Украинцев понятно и справедливо.
А вот как поступила в свое время Россия с НАШИМИ рыбаками:
"6 ноября 2013 ... Россия освободила украинского рыбака Александра Федоровича, пострадавшего в результате столкновения с катером российских пограничников в Азовском море в июле 2013 года.
В середине июля 2013 в Азовском море в закрытом для судоходства участке баркас с украинскими рыбаками столкнулся с катером погранслужбы РФ. В результате инцидента баркас затонул, четыре находившихся на нем рыбака погибли; Федорович оказался единственным выжившим."
Федорович, получивший тяжелые травмы, был несколько раз прооперирован в городе Ейске Краснодарского края. Позже власти РФ завели на него уголовное дело за незаконный лов рыбы."