5233 відвідувача онлайн

Савченко навряд чи проходитиме поліграф сьогодні, - сестра

Савченко навряд чи проходитиме поліграф сьогодні, - сестра

Арештована народний депутат Надія Савченко навряд чи зможе пройти в понеділок судово-психологічну експертизу з використанням поліграфа, оскільки, згідно з інформацією від слідчого, "психологи не встигнуть".

"Остаточно поки невідомо, але з огляду на те, що сказав слідчий, навряд чи, тому що психологи не встигають", - повідомила Інтерфакс-Україна її сестра Віра Савченко, передає Цензор.НЕТ.

Вона зазначила, що зараз перебуває на засіданні суду з питання вилучення техніки під час обшуків в офісі Н.Савченко, після чого спробує побачитися із сестрою в СІЗО.

Нагадаємо, вранці 15 березня Генеральний прокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради три подання про зняття недоторканності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Її підозрюють у спробі організації "збройного державного перевороту шляхом терору". 

Сама Савченко, коментуючи такі звинувачення, заявила: "Я планувала показати владі те, що може бути. Я почала створювати сюрреалізм".

Регламентний комітет одноголосно проголосував і рекомендував ВР підтримати подання Генпрокурора.

22 березня Генеральна прокуратура опублікувала оперативні аудіозаписи і відеоматеріали про причетність Надії Савченко до організації і планування теракту в українському парламенті.

Того ж дня Рада скасувала недоторканність, а також дала дозвіл на затримання та арешт депутата Надії Савченко.

Після такого рішення Надію Савченко затримали у приміщенні ВР і доставили у слідчий ізолятор СБУ.

23 березня Савченко оголосила голодування. Того ж дня суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 20 травня. Водночас Савченко поскаржилася представникам омбудсмена на відеоспостереження в камері.

Уповноважений з прав людини Людмила Денісова здійснює особистий контроль за дотриманням конституційних прав Надії Савченко.   

Топ коментарі
+12
не наелась?
показати весь коментар
16.04.2018 10:24 Відповісти
+10
ну да,на такій сраці мабуть тяжко сидіто нерухомо,кляте голодування,вже ніякі штани не налазять
показати весь коментар
16.04.2018 11:21 Відповісти
+8
Савченко вряд ли будет проходить полиграф сегодня, - сестра - Цензор.НЕТ 557
Полиграф Полиграфович
показати весь коментар
16.04.2018 10:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не наелась?
показати весь коментар
16.04.2018 10:24 Відповісти
Стан здоров'я Савченко критичний, більше 20 діб голодування добивають надламане в російській в'язниці здоровья Надії. Навіть перевірку на поліграфі Савченко вже пройти не може, бо не має сил сидіти нерухомо під час перевірки! Мафія та бидло вбивають Героя України!
показати весь коментар
16.04.2018 10:56 Відповісти
ну да,на такій сраці мабуть тяжко сидіто нерухомо,кляте голодування,вже ніякі штани не налазять
показати весь коментар
16.04.2018 11:21 Відповісти
Бидло не розуміє що втрачає справжнього патріота та Героя. Ще кілька днів голодування і врятувати Савченко вже буде неможливо, вона загине в українській в'язниці, під улюлюкання бидла, за яке вона віддає власне життя!
показати весь коментар
16.04.2018 11:30 Відповісти
Тільки неосвічений натовп може звинувачувати Савченко в якихось міфічних злочинах проти України, в той час як навіть в СБУ немає жодних фактів її правопорушень чи незаконних дій! Тільки повні ідіоти ведуться на дешеву пропаганду проти Савченко з телевізора, пропаганду безглузду та ідіотську! Надія Савченко це справжній патріот та справжній Герой України і жодне олігархічне чмо в телевізорі чи в суді не зможе відібрати у Савченко підтримку справжніх патріотів та українців!
показати весь коментар
16.04.2018 11:40 Відповісти
Ти вже попросив вибачення в матерів загиблих бурятів?
показати весь коментар
16.04.2018 11:51 Відповісти
Я можу попросити пробачення й у матерів живих бурятів, щоб вони задумались вже сьогодні що буде з їхніми дітьми завтра!
показати весь коментар
16.04.2018 11:53 Відповісти
Починай голодувати разом з нею,дурень..
показати весь коментар
16.04.2018 11:58 Відповісти
якщо "білими нитками"справу шиют саме штопані "червоними нитками"-вона виходить кривавою https://www.youtube.com/watch?v=Wa8ybOskaOQ
показати весь коментар
16.04.2018 18:07 Відповісти
Лучше с умным потерять, чем с дураком найти.
показати весь коментар
16.04.2018 12:03 Відповісти
Не вбивайте Хероя пардон Хероиню !!! Сестры любовник (по пятницам после обеда)
показати весь коментар
16.04.2018 11:27 Відповісти
Февраль 2015 год.
В «спецблоке» «Матросской Тишины» прошел очередной консилиум врачей о состоянии здоровья украинской летчицы. Вердикт: «здорова»!

В московский СИЗО-1, где уже семьдесят дней голодает Надежда Савченко, днем приехал исполняющий обязанности начальника УФСИН Москвы Анатолий Тихомиров.
За 70 дней голодовки Савченко потеряла в весе 20 килограммов. Адвокат Илья Новиков говорит, что не все так хорошо, как об этом заявляют медики................
показати весь коментар
16.04.2018 11:36 Відповісти
Повторити таке тривале голодування вже не вийде, здоров'я має обмежений ресурс і цей ресурс вже вичерпаний. Влада не розуміє що Савченко після російського полону живе тільки за рахунок сили волі і в будь який момент її життя може раптово припинитись через різні ускладнення від російського ув'язнення.
показати весь коментар
16.04.2018 11:43 Відповісти
Тобто дупа в неї то з голоду напухла?
А якщо серйозно- то Савченко і не приховує що ;голодувала; виключно на камери. Гугли її розповідь як вона в туалеті жерла пронесені їй окорочка.
показати весь коментар
16.04.2018 11:50 Відповісти
Не пиши дурні. В російській в'язниці неможливо щось пронести в'язню! Ти маюуть ніколи не був за решіткою і не розумієш про що ти говориш, дурень!
показати весь коментар
16.04.2018 11:55 Відповісти
Савченко навряд чи проходитиме поліграф сьогодні, - сестра - Цензор.НЕТ 3661Савченко навряд чи проходитиме поліграф сьогодні, - сестра - Цензор.НЕТ 889Це тобі легеньке, щоб не бити сильно. А далі гугли книгу Гаді ;Сильне ім'я Гадя;.
Там і про куриво та горілку з раннього дитинства, і про члени.
показати весь коментар
16.04.2018 12:08 Відповісти
А які саме ускладнення в неї були після ув'язнення? Зовні фізично хворою вона не виглядала.
https://www.obozrevatel.com/curious/pora-v-mordor-na-dietu-foto-savchenko-v-rade-vyizvalo-rezonans-v-seti.htm https://www.obozrevatel.com/curious/pora-v-mordor-na-dietu-foto-savchenko-v-rade-vyizvalo-rezonans-v-seti.htm
показати весь коментар
16.04.2018 11:58 Відповісти
Здорова людина це просто недостаточно обстежена людина. Роки в армії, перебування в АТО та Іраку, перебування в полоні, голодування, куріння - в будь який момент може відірватись тромб від старої травми і Надії не стане. Влада досі не зрозуміла що здоров'я Савченко це чорний ящик, який може вибухнути в будь яку мить!
показати весь коментар
16.04.2018 12:33 Відповісти
Схоже, що її здоров'я ніколи особливо не хвилювало ні її саму, ні її батьків, які з 6 років давали їй горілку.
показати весь коментар
16.04.2018 12:36 Відповісти
"Відстрілялися?" Вражає особливо про "різні ускладнення від російського ув"язнення"... Малисьте, мабуть, на увазі присвоєння Героя України, різку прибавку у вазі, істерію, психопатію, неконтрольоване патякання, матюки і "факи"? Вгамуйтесь - від такого "життя раптово не припиняється"... Навпаки - може вийде Героєм ...РФ.
показати весь коментар
16.04.2018 12:11 Відповісти
Мы тебе верим без методичек
показати весь коментар
16.04.2018 10:28 Відповісти
Тіні забутих предків хероїв.
показати весь коментар
16.04.2018 10:29 Відповісти
Савченко вряд ли будет проходить полиграф сегодня, - сестра - Цензор.НЕТ 557
Полиграф Полиграфович
показати весь коментар
16.04.2018 10:31 Відповісти
Очень интересный пост.
Савченко вряд ли будет проходить полиграф сегодня, - сестра - Цензор.НЕТ 9022
показати весь коментар
16.04.2018 10:32 Відповісти
...поскольку, согласно информации от следователя, "психологи не успеют".

Ни хрена себе, Надюха.. Какой сложный случай.
показати весь коментар
16.04.2018 10:33 Відповісти
Консилиум докторов профильных не могут собрать.....
показати весь коментар
16.04.2018 10:38 Відповісти
****...достало эта семейка..................Абырвалги ...москвашвеи....И сколько внимания!
показати весь коментар
16.04.2018 10:38 Відповісти
Женя, давай почухаю за вушком. Два коменти за хвилину!!! Барига в екстазі, премія тобі гарантована.
показати весь коментар
16.04.2018 10:45 Відповісти
почухай себе в опе.....козлопас порхожопный.
показати весь коментар
16.04.2018 10:46 Відповісти
Жека, жодного речення не можеш скласти без згадування дупи, що пахне для тебе шоколадом? Похвально, ще трохи і Барига тебе підвищить, будеш вилизувати йому геніталіїї. Якщо знайдеш під черевом.
показати весь коментар
16.04.2018 10:51 Відповісти
жека это твоё хомячок..............................
показати весь коментар
16.04.2018 11:17 Відповісти
Ну а я що казав? Варто лише написати "Савченко", "Саакашвілі" чи "Шабунін", як налітає зграя порохойовбаків.
показати весь коментар
16.04.2018 10:42 Відповісти
хм.....какая связь наденьки и саакашвили, шабунина.....Она просто консерва. А вы больше на порохобота похожи...ещё бабу Ю забыли.
показати весь коментар
16.04.2018 10:45 Відповісти
Жека, зв"язок прямий, на загрозу Баризі ви як шакали накидаєтесь зграєю.
показати весь коментар
16.04.2018 10:48 Відповісти
Это кто угроза? Гадя, что ли?? ну разве что здравому смыслу
показати весь коментар
16.04.2018 10:52 Відповісти
там тоже бабло НАДЯжопам.................
показати весь коментар
16.04.2018 11:33 Відповісти
ну вот ты и засветил всех путинских шатунов - шкваритесть кремлеботы .
показати весь коментар
16.04.2018 11:36 Відповісти
придется еще на пару деньков прервать голодовку
показати весь коментар
16.04.2018 10:43 Відповісти
Піду пополіграфлю, жінка до столу гукає.
показати весь коментар
16.04.2018 10:44 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2018 10:48 Відповісти
Новость из разряда топовых. На первую полосу!!
показати весь коментар
16.04.2018 10:51 Відповісти
эта "голодающая" шалава порядком уже поднадоела.
показати весь коментар
16.04.2018 10:51 Відповісти
Кому нибудь еще интересны новости об этой алкоголичке? А тем более в интерпретации систрысавченко? Не хочу больше ничего слышать об этой кобыле. Голодает она, жрет в три пуза, рыгает, падает от немочи - неинтересно от слова вообще. А уж эта крысиная мордочка - систрасавченко - мнение торговки рыбой на базаре интересней будет.
показати весь коментар
16.04.2018 10:54 Відповісти
Не торговке рыбой!!! А человека интелегентной профессии!!!! Они с Надюхой работали в сексе по телефону!!! О чем НЕ ОДНОКРАТНО!!!! Говорила сама Гадя!!!
показати весь коментар
16.04.2018 11:57 Відповісти
ЄЄ Вялічество нажралось с утрєца?
показати весь коментар
16.04.2018 11:14 Відповісти
Там потрібні не психологи, а психіатри.
показати весь коментар
16.04.2018 11:47 Відповісти
"Остаточно поки невідомо, але з огляду на те, що сказав слідчий, навряд чи, тому що психологи не встигають", - повідомила https://ua.interfax.com.ua/ Інтерфакс-Україна її сестра Віра Савченко ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
Это полный бред!!! Цензор!!!! ИНФОРМАЦИЯ может быть информацией, если она получена от следователей!!! А не Савченко будет говорить что сказали следователи!!!!!!
Информация априори получается из первоисточников, тогда она ДОСТОВЕРНАЯ!!!! А не кто-то интерпретирует чужие слова!!!!
показати весь коментар
16.04.2018 11:55 Відповісти
недоработка, цензор
показати весь коментар
16.04.2018 19:02 Відповісти
По состоянию здоровья полиграф проходить нельзя - пока голодала в России, себя в грудь пяткой в грудь колотя и о патриотизме украинском заявляя, что проломила себе грудную клетку... Теперь дышит через раз, и сердце бьётся "с перебоями"... (правда, говорят, подобное часто бывает, если с пьянками "резко завязывают...").
показати весь коментар
16.04.2018 11:59 Відповісти
ЖАДНОСТЬ К ВЛАСТИ И ДЕНЬГАМ y БАРЬІГИ ИЗ ЛЮБОГО НАРОДА ЕСТЬ ПОРОК,ПРЕВРАЩАЮЩИЙ ЧЕЛОВЕКА В ДВУНОГОГО ЗВЕРЯ,А ИМИДЖ ТАКОГО ЗВЕРЯ В ОБРАЗЕ БОГОЧЕЛОВЕКА-ОПИУМ ДЛЯ ЛОХА. ЛОХ ОТТОГО ЛОХ,ЧТО СМОТРИТ НА ОРЕОЛ,А НЕ НА СУЩНОСТЬ-ИНАЧЕ БЬІ ЗАМЕТИЛ ДАЖЕ В ОРЕОЛЕ- ОТРАЖЕНИЕ БАРЬІЖНОЙ ЖАДНОСТИ,ОБМАНА,ЛЖИ! https://www.youtube.com/watch?v=J_SERFezfIw
показати весь коментар
16.04.2018 23:34 Відповісти
Тошно читать врагов Украины, притворившихся якобы ее патриотами ,имеющими и "безвиз"с оккупантом,и фабрики с заводами на параше,и оффшорьі,и мальдивьі с сейшелами,где, главное,что в 4-х летней войне из лолитньіх АП,КМ,ВР ни один на фронте не погиб из 11-и тьісячь погибших укров.Зато тролям даже в мининформполитике одинаковьіе методички подганяют под названием "Мочить в сортире неугодньіх" спруту,чтобьі любой, кто в условиях войны с мордором что-то пикнул противь барьіг,оказался в "котле",в плену, сбитьім,или просто за решеткой по сфабрикованньім барьігами судилищам.Позорище!!!Держись,Надюха-єврейская тема,которой тебя подставили не имеющие к справедливости никакого отношения,вьілезет им содомом и гоморой!!!
показати весь коментар
16.04.2018 23:53 Відповісти
Психологи не успевают записывать всю глупость, которая из нее лезет.
показати весь коментар
16.04.2018 15:14 Відповісти
Не треба нічого писати: установити камеру і демонструвати наживо студентам на лекціях з клінічної психіатрії... Як відомого персонажа з "Термінатора" Сару Коннор.
показати весь коментар
16.04.2018 22:15 Відповісти
Стесняюсь предположить, но пока особо дерзкую и жестокую террористическую группировку "Тупая и ещё тупее" будут пытаться привлечь к уголовной ответственности за попытку свержения существующего строя, кто-то другой его таки свергнет.
показати весь коментар
16.04.2018 22:30 Відповісти