9167 відвідувачів онлайн
4 031 17

Хомутиннік продав ще один хлібокомбінат

Інвестфонд "Каскад-Інвест" продав 51% акцій ПАТ "Конотопський хлібокомбінат".

 Інвестиційний фонд "Каскад-Інвест", бенефіціаром якого є Віталій Хомутиннік, продав 51% акцій ПАТ "Конотопський хлібокомбінат".

Цю інформацію підтвердив глава наглядової ради інвестфонду "Каскад-Інвест" Анатолій Шахновський, повідомляє РБК Україна. Він також уточнив, що "Каскад-Інвест" володів Конотопським хлібокомбінатом із 2008 року. Контрольний пакет конотопського підприємства, виручка якого становить 28 млн грн за рік, викупив Володимир Фомінов. Він очолює конотопське ТОВ "Біоконцепт".

Раніше Антимонопольний комітет України дав згоду інвестфонду Віталія Хомутинніка на продаж Дніпровського хлібокомбінату. Компанії UKROAGRO ALLIANCE LTD і KMA GROUP LTD придбали частку в статутному капіталі компанії DNIPRO AGRO ALLIANCE LTD.

Топ коментарі
+18
Вольготно себя чувствует рыгье при правлении основателя их партии
показати весь коментар
23.04.2018 17:26 Відповісти
+12
продают награбленное, а не сидят в тюрьме...благодаря однотуровым терпилам...хорошие парни рулят...даже армяне поняли, так жить нельзя...
показати весь коментар
23.04.2018 17:40 Відповісти
+11
Хомут должен давно на нарах сидеть.
показати весь коментар
23.04.2018 17:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вольготно себя чувствует рыгье при правлении основателя их партии
показати весь коментар
23.04.2018 17:26 Відповісти
Ето - фейка! Коля хороший парень!
показати весь коментар
23.04.2018 17:30 Відповісти
продают награбленное, а не сидят в тюрьме...благодаря однотуровым терпилам...хорошие парни рулят...даже армяне поняли, так жить нельзя...
показати весь коментар
23.04.2018 17:40 Відповісти
тімашонка і за два і за десять турів би не пройшла
показати весь коментар
24.04.2018 10:47 Відповісти
твоя тімашонка, тут каким боком....?
показати весь коментар
24.04.2018 16:07 Відповісти
як правило про адинтур тут тільки бюторасти виють, типа вОна би в другому пройшла.
показати весь коментар
24.04.2018 17:11 Відповісти
Хомут должен давно на нарах сидеть.
показати весь коментар
23.04.2018 17:42 Відповісти
Хороша крыса чувствует гибель корабля ещё на берегу, по этому валит.
Так и "слуги народа", у которых есть голова, избавляются от награбленного, меняя на чистую монету.
А когда корабль под название Пэтя Порох пойдёт ко дну, Хомутынник уже будет пить херес глядя на Балеарское море с балкона своей испанской виллы в Валенсии или Барселоне..
показати весь коментар
23.04.2018 18:03 Відповісти
Иногда корабль перестает тонуть, как только его покидают крысы.

Хомутынник продал еще один хлебокомбинат - Цензор.НЕТ 136
показати весь коментар
23.04.2018 20:26 Відповісти
Он еще за рондолевые печатки не ответил,которые продавал как золотые чехам из мастерской своего папани ))
показати весь коментар
23.04.2018 18:04 Відповісти
явно шо то мутит Хомутынник продал еще один хлебокомбинат - Цензор.НЕТ 364
показати весь коментар
23.04.2018 21:25 Відповісти
надо не продавать, а сдать у траст ...так надёжнее
показати весь коментар
23.04.2018 17:53 Відповісти
подслеповатый)))
показати весь коментар
23.04.2018 19:31 Відповісти
собрался бежать .-распродаёт награбленные активы .арестовать сабаку и на пожизненное работать на Украинский Народ
показати весь коментар
23.04.2018 18:10 Відповісти
на рытие окопов - и без права досрочного)))
показати весь коментар
23.04.2018 19:33 Відповісти
ишо один пострадавший и потерпевший)))
показати весь коментар
23.04.2018 19:30 Відповісти
Мне кажется шо мы накануне грандиозного шухера.
И почему я в тебя такой влюбленный.
показати весь коментар
23.04.2018 22:25 Відповісти