4913 відвідувачів онлайн

"Викрадений" у Києві хлопчик знайшовся. Дідусь забрав онука в село, - Нацполіція

"Викрадений" у Києві хлопчик знайшовся. Дідусь забрав онука в село, - Нацполіція

У Нацполіції розповіли, чим закінчилося викрадення 10-річної дитини в центрі Києва.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Нацполіції на своїй сторінці в Facebook.

"Щодо повідомлень про викрадення хлопчика і введення плану "перехоплення": дідусь забрав онука в село на Київщині. З дитиною все добре!" - йдеться в повідомленні.

Викрадений у Києві хлопчик знайшовся. Дідусь забрав онука в село, - Нацполіція 01

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що в Солом'янському районі міста Києві невідомий на автомобілі викрав десятирічну дитину і відвіз її в невідомому напрямку. Поліцейські оголосили план "перехоплення".

У повідомленнях зазначалося, що викрадення відбулося близько 10 години ранку на вулиці Митрополита Липківського. Кілька чоловіків посадили дитину в Opel сірого кольору, після чого зникли в невідомому напрямку.

Також повідомлялося, що Оpel , в якому відвезли дитину, має  литовські номери (IZH 684).

Топ коментарі
+9
биндеровцы взяли мальчика гыга в трусикх,хотели надругаться,хорошо дедушка в селе его спрятал
показати весь коментар
06.05.2018 16:12 Відповісти
+7
Це тільки у псевдореформованих поліцаїв Авакова отак спокійно дід забирає онука в село! А псервдореформована поліція нічого не бачить. Допоки будемо терпіти? Підлога країни знаходиться за рискою зубожіння, так ще і поліції довіряти немає!
показати весь коментар
06.05.2018 16:16 Відповісти
+7
Как интересно некоторые дедушки приезжают за внуками однако
показати весь коментар
06.05.2018 16:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
биндеровцы взяли мальчика гыга в трусикх,хотели надругаться,хорошо дедушка в селе его спрятал
показати весь коментар
06.05.2018 16:12 Відповісти
показати весь коментар
06.05.2018 16:13 Відповісти
Несколько мужчин усадили ребенка в Opel серого цвета, после чего скрылись в неизвестном направлении = дедушка забрал внука в село на Киевщине. С ребенком все хорошо!

Щось тут не так...
показати весь коментар
06.05.2018 16:14 Відповісти
Це тільки у псевдореформованих поліцаїв Авакова отак спокійно дід забирає онука в село! А псервдореформована поліція нічого не бачить. Допоки будемо терпіти? Підлога країни знаходиться за рискою зубожіння, так ще і поліції довіряти немає!
показати весь коментар
06.05.2018 16:16 Відповісти
что не понятно?дед устал ждать полицию,поехал и сам забрал внука
показати весь коментар
06.05.2018 16:17 Відповісти
Юля успокойся .
показати весь коментар
06.05.2018 16:23 Відповісти
Ващета эта Пэця
показати весь коментар
06.05.2018 17:01 Відповісти
"Підлога країни" , *****
показати весь коментар
06.05.2018 16:35 Відповісти
Утырки кацоватные - они еще те филологи
показати весь коментар
06.05.2018 17:46 Відповісти
Нагуй - эдо дуда
показати весь коментар
06.05.2018 17:44 Відповісти
Спокійно, друже. Трішки подумай.
показати весь коментар
06.05.2018 18:02 Відповісти
План - перехват хоть раз сработал?
показати весь коментар
06.05.2018 16:21 Відповісти
Спрацював і аваковці перехопили кілька макбургерів у МакДональдсі.
показати весь коментар
06.05.2018 16:30 Відповісти
Весь цимес поламали, а можно уже было бы компанию запускать "авакоцвы ничего не делают, бандюки пребуют выкуп, пАмагите бедным рАдителям, которые сами не местные, номер карточки DFER EXDX ..."
показати весь коментар
06.05.2018 16:39 Відповісти
показати весь коментар
06.05.2018 16:46 Відповісти
Перекус,перехват, перекур...
показати весь коментар
06.05.2018 16:41 Відповісти
Та у них постоянно - то перехват, то недохват...
показати весь коментар
06.05.2018 18:50 Відповісти
Как интересно некоторые дедушки приезжают за внуками однако
показати весь коментар
06.05.2018 16:29 Відповісти
Дедушки бывают разные,
Черные, белые, красные,
Но всем одинаково хочется,
На что-нибудь заморочиться.
показати весь коментар
06.05.2018 16:32 Відповісти
Вообще последовательность событий офигенная - опель с литовскими номерами, несколько мужчин хватает ребенка - дедушка забрал в село. Даже для тупых логическая цепочка нарушена. Тем более жалкое прикрытие о том что наверняка идут переговоры о выкупе.
показати весь коментар
06.05.2018 16:30 Відповісти
СиТрекер батькы видать ещё не освоили
показати весь коментар
06.05.2018 17:15 Відповісти
Просто кто-то с весенним обострением, увидав, как несколько мужчин (дедушка мог быть с друзьями/родственниками) садят ребенка в машину (ребенок может стоял и ждал в оговоренном месте), вызвали полицию и рассказали ей ужасов про "мальчика в трусиках". Вполне реальный вариант.
показати весь коментар
06.05.2018 17:52 Відповісти
Ипанутый дедушка. А сообщить родителям, что забрал ребенка к себе- не? Ну вот как так можно? Из-за таких идиотов люди и перестают обращать внимание на просьбы о помощи в поисках РЕАЛЬНО украденных/пропавших детей!
показати весь коментар
06.05.2018 17:58 Відповісти
Но граждане наши МОЛОДЦЫ- бдительные! Спасибо всем неровнодушным!
показати весь коментар
06.05.2018 18:00 Відповісти
А это разве родители сообщили о похищении..?? Откуда ты знаешь что дедушка с родителями мальчика ничего не согласовывал..??
показати весь коментар
06.05.2018 18:03 Відповісти
Вот так...привожу я внуков зоопарк...потом мы собираемся ехать домой...я усаживаю их в машину.....а через километр меня планом перехват мордой в асфальт...

Я конечно понимаю что бдительность это хорошо.....но в таком случае нужно подойти и спросить...