8560 відвідувачів онлайн

Бочковський не працюватиме на посаді глави ДСНС, - Аваков

Бочковський не працюватиме на посаді глави ДСНС, - Аваков

Глава МВС Арсен Аваков заявляє, що поновлений судом на посаді голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський на цій посаді не працюватиме.

Про це глава МВС сказав на брифінгу 7 травня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на gazeta.ua.

"Не володію інформацією, що Бочковський вийшов на роботу. На цій посаді він не працюватиме. Його звинувачують за цілою низкою кримінальних статей, які, м'яко кажучи, не сумісні з обійманням державної посади. Рівень свідчень і звинувачень не дозволяють перебувати на посаді такого рівня. Через недоліки судочинства країни намагається відновитися. Це показує рівень цинізму людини. ДСНС успішно керує Микола Чечоткін. Буде керувати, поки Кабінет міністрів не ухвалить іншого рішення. Зараз Кабмін не буде реагувати на проміжні рішення судів" - заявив Аваков.

Раніше Бочковський звернувся до Кабміну з вимогою поновити його на посаді очільника ДСНС.

27 квітня вранці поновлений на посаді глави ДСНС Бочковський намагався потрапити на робоче місце. 

Із травня 2015 року головою ДСНС України став генерал-лейтенант Микола Чечоткін, який досі виконує ці обов'язки.

26 квітня Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і скасував розпорядження Кабінету Міністрів України про звільнення Сергія Бочковського з посади голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Також суд визначив стягнення з ДСНС на користь Бочковського середньої зарплати за час вимушеного прогулу з 25 березня 2015 до дня фактичного поновлення на посаді.

У свою чергу, МВС оскаржило рішення Окружного адмінсуду Києва про відновлення Бочковського на посаді глави ДСНС.

Напередодні Бочковський подав заяву до Кабміну про поновлення на посаді голови ДСНС.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 25 березня 2015 року на засіданні Кабінету Міністрів правоохоронці затримали Сергія Бочковського і його першого заступника Василя Стоєцького за підозрою в зловживаннях і причетності до корупційних схем у ДСНС. Після цього уряд звільнив цих чиновників. Їм було оголошено підозру.

Печерський районний суд Києва 28 березня задовольнив клопотання слідства про обрання запобіжного заходу Бочковському у вигляді утримання під вартою на два місяці з правом внесення застави в 1,184 млн грн. Бочковський вийшов під заставу з Лук'янівського СІЗО 2 квітня.

Головне слідче управління МВС 8 жовтня 2015 року закінчило досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою чиновників. Дії Бочковського були кваліфіковані за ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу. Дії В.Стоєцького кваліфіковані також за ч.4 ст.368 та ч.2 ст.364 КК. За інформацією МВС, дії екс-чиновників завдали збитки державі на суму понад 6,6 млн грн.

Топ коментарі
+9
золотые слова - кто-то должен ответить за базар, ничья в данном случае просто невозможна
показати весь коментар
07.05.2018 15:18 Відповісти
+8
Заяви Авакова не знайшли підтвердження в матеріалах досудового розслідування кримінальних справ проти Бочковського, тому суд поновив Бочковського на посаді. А Аваков має понести кримінальну відповідальність за бездоказові звинувачення керівника ДСНС в злочинах, яких не було!
показати весь коментар
07.05.2018 15:16 Відповісти
+6
Этот бардак не просто так бардак - это бардак у трусняковых - псевдо выпускников внз
там все поддельное!!!
госуправление развалилось!!!
показати весь коментар
07.05.2018 15:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Заяви Авакова не знайшли підтвердження в матеріалах досудового розслідування кримінальних справ проти Бочковського, тому суд поновив Бочковського на посаді. А Аваков має понести кримінальну відповідальність за бездоказові звинувачення керівника ДСНС в злочинах, яких не було!
показати весь коментар
07.05.2018 15:16 Відповісти
золотые слова - кто-то должен ответить за базар, ничья в данном случае просто невозможна
показати весь коментар
07.05.2018 15:18 Відповісти
А вообще Авакова несет последние время, то он проблемы ВСУ решает, теперь вот за коллегу министра взялся. Ну неужели пребывание на должности министра есть компетенцией другого министра.
показати весь коментар
07.05.2018 15:22 Відповісти
Этот бардак не просто так бардак - это бардак у трусняковых - псевдо выпускников внз
там все поддельное!!!
госуправление развалилось!!!
показати весь коментар
07.05.2018 15:24 Відповісти
ДСНС входить до складу МВС, Бочковський є підлеглим міністра МВС Авакова, але це не дає Авакову жодного права безпідставно звинувачувати чиновника та організовувати його кримінальне переслідування без наявності фактів злочину.
показати весь коментар
07.05.2018 15:27 Відповісти
У нас можнл расстреливать после полугодичного пребывания в должности. Всех и Бочковского и Авакова.
показати весь коментар
07.05.2018 15:51 Відповісти
Та там за саму лише злодійську мармизу цього "бочковського" можна до буцегарні кидати.
показати весь коментар
08.05.2018 08:32 Відповісти
из серии как Мусин пытался вернуть себе место министра.....
показати весь коментар
07.05.2018 15:17 Відповісти
если министр мвд позволяет себе выбирать какое решение суда выполнять а какое нет - это европейская практика? или зимбабвийская?
показати весь коментар
07.05.2018 15:17 Відповісти
это ещё одно доказательство
показати весь коментар
07.05.2018 15:26 Відповісти
Пипец Бочковскому! Силы которые на него поставили - такого не прощают! Много знающие Неудачники не нужны.
показати весь коментар
07.05.2018 15:17 Відповісти
Ара пошел против судебной власти ? За это уголовное дело можно схлопотать. Где там генпрокурор ?
показати весь коментар
07.05.2018 15:22 Відповісти
Вам подобається "судєбная_власть"?
Може єдиний достойний вчинок Авакова.
показати весь коментар
08.05.2018 08:34 Відповісти
Во У кого-то большие деньги зависли или уплыли вообще уже
показати весь коментар
07.05.2018 15:25 Відповісти
Стаття 382. Невиконання судового рішення

1. Умисне невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню -
карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади Чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб,-
караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського суду з прав людини -
карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.стаття 382.
показати весь коментар
07.05.2018 15:26 Відповісти
Ну все - опять пора охрану с судов снимать - а то от рук отбились)))
показати весь коментар
07.05.2018 15:30 Відповісти
Кто то сможет сказать, что бочкин и суд честные?
показати весь коментар
07.05.2018 15:31 Відповісти
Только господь Бог или единая УПЦ .
показати весь коментар
07.05.2018 15:35 Відповісти
Вот-вот. После такого количества скандальных решений судов им едва ли можно доверять.
показати весь коментар
07.05.2018 15:37 Відповісти
Сдова реформа діє,пляттт...Якщо ти достатньо нашинкував бабла,(#издив),то тобі море по коліно...А бабла у наших провладних ворюг-нємеряннно...
показати весь коментар
07.05.2018 15:37 Відповісти
Авакову наплевать на суд украинский....Что такое суд? Он ведь САМ АВАКОВ.....
показати весь коментар
07.05.2018 16:07 Відповісти
Тобто Аваков каже прямо - чхати я хотів на рішення ваших судів ?!
показати весь коментар
07.05.2018 16:10 Відповісти
Правильно каже.
Виродкам у мантіях віри нема.
показати весь коментар
08.05.2018 08:35 Відповісти
и вообще - решение суда для Авакашки - задницу подтереть...
показати весь коментар
07.05.2018 16:17 Відповісти
"...обвиняют по целому ряду уголовных статей, которые, мягко говоря, не совместимы с пребыванием в государственной должности. Уровень показаний и обвинений не позволяют находиться в должности такого уровня. Из-за недостатков судопроизводства страны, пытается... Это показывает уровень цинизма человека".

А ця фраза хіба до самого авакова не підходить?
Так що не авакову розказувати про Бочковського.
показати весь коментар
07.05.2018 16:55 Відповісти
Просто противно было смотреть на эти дешевые понты, задержание в прямом эфире. А теперь еще и вся справа рассыпалась. Рюкзакяна в отставку!!!
показати весь коментар
07.05.2018 17:18 Відповісти
Подарите ему на день милиции УПК и жирно подчеркните статью, в которой сказано, что человек виновен только по решению суда, вступившего в силу.
показати весь коментар
07.05.2018 17:19 Відповісти