Глава ОБСЄ Дезір засудив спробу підпалу телеканалу "Інтер"

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Твіттері написав представник ОБСЄ у Європі з питань свободи преси Арлем Дезір.
"Я засуджую вчорашню спробу підпалу каналу "Інтер" у Києві. Збиткам та травмуванню запобігли оперативні дії поліції. Насильство ніколи не допустимо. Я закликаю владу України розслідувати атаки і гарантувати безпечну роботу для журналістів", - написав він.
Скажите пожалуйста этим ОБСЕ,что этот кАнал рупор кремлядский!