9804 відвідувача онлайн
20 915 122

Глава ОБСЄ Дезір засудив спробу підпалу телеканалу "Інтер"

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Твіттері написав представник ОБСЄ у Європі з питань свободи преси Арлем Дезір.

"Я засуджую вчорашню спробу підпалу каналу "Інтер" у Києві. Збиткам та травмуванню запобігли оперативні дії поліції. Насильство ніколи не допустимо. Я закликаю владу України розслідувати атаки і гарантувати безпечну роботу для журналістів", - написав він.

Топ коментарі
+22
Согласен с главой ОБСЕ. Сжигать это слишком. Нужно было "Грады" подвести и снести здание под фундамент, шоб горящие ватные пропагандисты орали "Путен ввиди вайска".
показати весь коментар
11.05.2018 01:34 Відповісти
+17
Когда вообще займутся определенные службы,этим сатанатом *Интером*? Сколько ещё этот рассадник сепаратизма,ненависти,лжи будет работать в Украине? Позорище какое!
Скажите пожалуйста этим ОБСЕ,что этот кАнал рупор кремлядский!
показати весь коментар
11.05.2018 01:37 Відповісти
+10
Поки президентом буде людина, яку благословив на отримання влади власник телеканалу "Інтер" в 2014 році, - нічого з цією телепомойкою не станеться.
показати весь коментар
11.05.2018 01:43 Відповісти

Завантаження...