8915 відвідувачів онлайн
9 322 40

"Укрзалізниця" планує запровадити гаряче харчування в потягах у найближчі місяці

"Укрзалізниця" планує запровадити гаряче харчування в потягах у найближчі місяці

ПАТ "Укрзалізниця" планує запровадити гаряче харчування в потягах експериментально двома етапами вже в найближчі місяці.

Про це розповів у п'ятницю журналістам в. о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов після інспектування нової технології збирання поїздів на столичному залізничному вокзалі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"До кінця травня ми плануємо запровадити експеримент з уже готовою їжею в поїздах як аналог харчування в літаках. І другий експеримент у середині червня - це харчування гарячими стравами в спеціалізованих купе", - сказав Кравцов.

За його словами, таке експериментальне харчування планують запровадити у поїздах між Одесою та деякими містами України, а також між Києвом і Ужгородом та Івано-Франківськом.

Топ коментарі
+11
У представителя Укрзализныци очень тонкий юмор, в ближайшие месяцы в наших поездах +35, там даже печенье будет горячим.
показати весь коментар
11.05.2018 14:38 Відповісти
+11
не вийде, кондиционеры в вагоны никто ставить не будет, поэтому питание по любому будет горячее ну до октября точно.
показати весь коментар
11.05.2018 14:40 Відповісти
+7
За стакан воды 8 гривен насчитали. Кто, интересно, эти обеды покупать будет? Те, кто в плацкарте жмутся, ноги друг у друга нюхают? Или еду будут, как в самолётах, в цену билета забивать?
показати весь коментар
11.05.2018 14:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
просериновое питание))
показати весь коментар
11.05.2018 14:34 Відповісти
У нас Укрзализныця конченная Какое горячее питание? Есть ли условия готовить по всем правилам в поездах? У нас люди и не в поездах травятся, а теперь будут и в поездах. Кто будет проверять качество? Зачем оно вообще нужно? Украина не такая огромная страна, чтобы просто умереть без горячего питания за время переезда.
показати весь коментар
11.05.2018 15:33 Відповісти
В какой-нибудь Жмеринке, пакет с горячими варениками, политыми жареным луком за 15 гр.-- вне конкуренции!
показати весь коментар
11.05.2018 15:46 Відповісти
Цікаво,а таргани в тарілках теж гарячими будуть?
показати весь коментар
11.05.2018 20:40 Відповісти
Ідея гарна, але може вийти як завжди.
показати весь коментар
11.05.2018 14:36 Відповісти
не вийде, кондиционеры в вагоны никто ставить не будет, поэтому питание по любому будет горячее ну до октября точно.
показати весь коментар
11.05.2018 14:40 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2018 14:46 Відповісти
100%)))
показати весь коментар
11.05.2018 21:19 Відповісти
Идея не плоха.
Но как бы , как обычно у нас, не сделали обязаловку. Цена за еду автоматом начисляется при покупке билета.
показати весь коментар
11.05.2018 14:36 Відповісти
У представителя Укрзализныци очень тонкий юмор, в ближайшие месяцы в наших поездах +35, там даже печенье будет горячим.
показати весь коментар
11.05.2018 14:38 Відповісти
горячее питание в поездах в ближайшие месяцы?, а кондиционеры будут ,там где горячее питание
показати весь коментар
11.05.2018 14:40 Відповісти
За стакан воды 8 гривен насчитали. Кто, интересно, эти обеды покупать будет? Те, кто в плацкарте жмутся, ноги друг у друга нюхают? Или еду будут, как в самолётах, в цену билета забивать?
показати весь коментар
11.05.2018 14:40 Відповісти
логика сепара
показати весь коментар
11.05.2018 15:21 Відповісти
Скоро і до цього дійде.
Дивно як вони ще не здогадались зробити туалети в поїзді платними....
показати весь коментар
11.05.2018 15:39 Відповісти
И сколько это будет стоить? Люди от чая отказываются, бо грошэй нэмае...
показати весь коментар
11.05.2018 14:47 Відповісти
До 35 градусов подогрев бесплатно, больше-берите вторую полку и закройте окно.
показати весь коментар
11.05.2018 14:52 Відповісти
Без приколов, кто представляет, где оно будет готовиться - храниться?
В купе проводника места очень мало + там и так хлама хватает + по санитарным нормам еду там хранить нельзя. Даже если на станции сварят огромную кастрюлю борща и котёл каши с мясом, как это всё везти и где и в чём греть?

Единственный вариант - как в авиаперевозках, горячее питание только по предзаказу. Тогда можно на станции посадки заказчика приготовить нямку и тут же ему её подать.
показати весь коментар
11.05.2018 14:57 Відповісти
Посмотри фильм "Вокзал для двоих", там показано как было организовано горячее питание для пассажиров Может он так же хочет сделать?
показати весь коментар
11.05.2018 16:15 Відповісти
УЗ намагається відлякати пасажирів від потягів
показати весь коментар
11.05.2018 15:17 Відповісти
Только не жидкое ! Кто путешествовал из Днепра в Одессу , тот поймёт .
показати весь коментар
11.05.2018 15:24 Відповісти
А кто не купит жрачку - не пускать в сортир.
показати весь коментар
11.05.2018 15:26 Відповісти
И не давать постельное бельё, во!
показати весь коментар
11.05.2018 15:36 Відповісти
"Укрзализныця" планирует ввести горячее питание в поездах в ближайшие месяцы.
------------------
Літом в жару ці "гарячі обіди" нехай їсть сам Омелян.
показати весь коментар
11.05.2018 15:34 Відповісти
Надеюсь это так называемое "питание" не будет обязательным и не будет входить в стоимость билета.А если хотите просратся или заболеть ботулизмом покупайте на остановках рыбу и пирожки желательно с "мясом ", но это на ваше усмотрение.
показати весь коментар
11.05.2018 15:54 Відповісти
За тем что бы не продавали на остановках "рыбу и пирожки желательно с "мясом " должна следить администрация Укрзализныци и полиция.
показати весь коментар
11.05.2018 16:12 Відповісти
Тут інше цікаво. Продукти харчування це в своїй більшості є скоропорт. Їх зберігати десь потрібно. А холодильникі в вагонах не передбачені, та і нема куди їх там всунути, а розігріти треба. Для цього в купе до провіднички потрібно ,або газову плитку засунути, або мікрохвильовку.
Тай зрештою у провідників з білетами і чаєм роботи вистачає, а якщо їх зобовяжуть ще і борщ пасажирам готувати...…………...
показати весь коментар
11.05.2018 16:02 Відповісти
Какую только херню не придумают, лишь бы оправдать повышение цен
показати весь коментар
11.05.2018 16:07 Відповісти
А ввести нормальні поїзди замість вагонів 70-х років слабо?
показати весь коментар
11.05.2018 16:07 Відповісти
Я так думаю , що до кожного поїзда будуть підчеплчти ще один спеціальний вагон-кухня., і провідники будуть до того вагона бігати продукти отримувати, тоді ще якось це стикується., Але зновуш таки поки поїзд їде - холодильник працює (за рахунок електроенергії локомотива) а якщо на відстої в іншому місті?????
показати весь коментар
11.05.2018 16:09 Відповісти
МОЖЕТ НЕ ВЫДУМЫВАТЬ ВЕЛОСИПЕДА, А ПРОСТО ВЕРНУТЬ ВАГОНЫ-РЕСТОРАНЫ, КАК БЫЛО РАНЬШЕ? СЛАБО?
показати весь коментар
11.05.2018 16:16 Відповісти
вже геть подуріли, чай як помиї, а вони гаряче харчування в потязі.
показати весь коментар
11.05.2018 16:18 Відповісти
Воно буде як і чай, але коштуватиме як у Хайяті.
показати весь коментар
11.05.2018 16:20 Відповісти
чай - помои.
горячая еда - говн
И это все на фоне санитарных зон, 56 пассажиров на 2 толчка.
показати весь коментар
11.05.2018 17:53 Відповісти
Чуваки замість обладнання свої душогубок кондиціонерами придумали якусь муйню щоб зрубать бабок
показати весь коментар
11.05.2018 16:18 Відповісти
Теперь я понимаю зачем ставят еще и видеокамеры!
Плацкарт, 56 пассажиров, санитарная зона, два толчка. 1 толчок на 28 человек. Да еще и питание паровозное.
==================
Вот смеху-то будет!
показати весь коментар
11.05.2018 17:51 Відповісти
невже в Україні є такі довгі маршрути,що обов'язково їсти.Ніколи цього не розуміла.
показати весь коментар
11.05.2018 17:52 Відповісти
Проедьте поездом 132 со Львова до Харькова - увидите скорость наших славных поездов)
показати весь коментар
11.05.2018 21:27 Відповісти
Главное, чтобы не кормили насильно.
показати весь коментар
11.05.2018 22:20 Відповісти
Може краще не треба ??!
показати весь коментар
12.05.2018 08:07 Відповісти