12193 відвідувача онлайн
3 983 16

Нацполіція ініціює судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті судді Бобровника

Нацполіція ініціює судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті судді Бобровника

Поліція ініціює судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті судді Солом'янського районного суду Києва Олександра Бобровника.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби поліції Києва.

Згідно з повідомленням, суддя помер за кермом власного автомобіля не в дорожньо-транспортній пригоді (ДТП), а внаслідок погіршення самопочуття.

"Зараз поліцією Житомирської області призначено проведення судово-медичної експертизи для встановлення остаточної причини смерті. Розслідування обставин події триває", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що лікарі швидкої, які прибули на місце події, констатували смерть Бобровника.

Топ коментарі
+7
Всех бы судей одновременно грохнули! Одни уроды.
показати весь коментар
14.05.2018 20:22 Відповісти
+6
Та шо там устанавливать ,грохнули чувака ,сделали себе и людям приятное ....
показати весь коментар
14.05.2018 20:19 Відповісти
+5
при смерти в таком возрасте любому человеку проводят экспертизу.независимо от желания зрады.
показати весь коментар
14.05.2018 20:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та шо там устанавливать ,грохнули чувака ,сделали себе и людям приятное ....
показати весь коментар
14.05.2018 20:19 Відповісти
Всех бы судей одновременно грохнули! Одни уроды.
показати весь коментар
14.05.2018 20:22 Відповісти
а может от стыда...
показати весь коментар
14.05.2018 20:23 Відповісти
https://twitter.com/Ivnataua Нацполиция инициирует судебно-медицинскую экспертизу для установления причин смерти судьи Бобровника - Цензор.НЕТ 1256Incognito‏ @Ivnataua https://twitter.com/Ivnataua/status/996052699107020800 2 ч.2 часа назад
Уже 2года,как Юра Луценко, вопреки Закону, Конституции и здравому смыслу,изо всех сил имитирует борьбу с коррупцией и бандитизмом. Устраивает шоу,снимает "оперативное"кино, раскрывает мифические покушения, возвращает миллиарды $, заводит дела на однопартийцев..
А результатов НОЛЬ

Нацполиция инициирует судебно-медицинскую экспертизу для установления причин смерти судьи Бобровника - Цензор.НЕТ 4460
показати весь коментар
14.05.2018 20:24 Відповісти
при смерти в таком возрасте любому человеку проводят экспертизу.независимо от желания зрады.
показати весь коментар
14.05.2018 20:33 Відповісти
новичок ?
показати весь коментар
14.05.2018 20:48 Відповісти
кокс....коли багато дурного бабла, то міри не має
показати весь коментар
14.05.2018 21:08 Відповісти
Если уж нужна правда то британцев надо пригласить, а если нужно скрыть причину смерти то и наши патологанатомы сами справятся
показати весь коментар
14.05.2018 20:49 Відповісти
може це якось пов'язано з Акваріумом?
показати весь коментар
14.05.2018 20:50 Відповісти
Раз здох, то закопайте! Оно при жизни смердело, а теперь тем более.
показати весь коментар
14.05.2018 20:53 Відповісти
А в чём проблема? Найдётся очередной судья для Насирова...Ещё на несколько лет процесс затянет..Колядников в этой системе- предостаточно..
показати весь коментар
14.05.2018 21:11 Відповісти
мавр зробив) свою справу і віддав душу в пекло?!
показати весь коментар
14.05.2018 21:21 Відповісти
Агата Кристи перевернулась и ищет перо и бумагу )
показати весь коментар
14.05.2018 21:26 Відповісти
много шума из ничего, нах он кому нужен, вы б еще дело раскрыли с отрубанием бошки тоже (честному) судье в Харькове, или слабо, очко наверно жмет, ни одного судьи в Украине нет, все сидят на бабках, вот и вся тема.
показати весь коментар
14.05.2018 21:53 Відповісти