9312 відвідувачів онлайн
11 418 45

Мандат Волкера не змінився, - Держдепартамент США

Мандат Волкера не змінився, - Держдепартамент США

Повноваження спеціального представника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера не змінилися.

Про це повідомили в офісі представника Державного департаменту США, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми бачили ці повідомлення в ЗМІ. Вони є помилковими", - відповіли в американському зовнішньополітичному відомстві на прохання прокоментувати повідомлення в ЗМІ щодо розширення мандату Волкера.

У Держдепі уточнили, що посол Волкер "продовжує служити на посаді спеціального представника в переговорному процесі щодо України і його мандат залишається незмінним".

При цьому, як підкреслили в Держдепартаменті, політика Сполучених Штатів на українському напрямку передбачає "повне відновлення територіальної цілісності України".

Нагадуємо, в понеділок Волкер має почати свій сьомий за останні вісім місяців візит в Україну. У його програмі заплановано зустрічі з керівництвом України в Києві, а також поїздка на Донбас, "щоб побачити ситуацію на місцях".

Раніше деякі ЗМІ повідомили, що мандат Волкера було продовжено з розширенням повноважень.

Топ коментарі
+2
Мандат Волкера не изменился, - Госдепартамент США - Цензор.НЕТ 725
показати весь коментар
14.05.2018 21:41 Відповісти
+1
Так зрада и Савченко в святые возвела и на президентство пророчила...
показати весь коментар
14.05.2018 21:31 Відповісти
+1
ага..лолита первая вела..
показати весь коментар
14.05.2018 21:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://www.youtube.com/watch?v=zdYSpIN09Bg https://www.youtube.com/watch?v=zdYSpIN09Bg Козырь-наш мандат

https://www.youtube.com/watch?v=zdYSpIN09Bg ----------
может хватит уже фейки разгонять..
показати весь коментар
14.05.2018 21:17 Відповісти
Так зрада и Савченко в святые возвела и на президентство пророчила...
показати весь коментар
14.05.2018 21:31 Відповісти
ага..лолита первая вела..
показати весь коментар
14.05.2018 21:32 Відповісти
ДОР Лолита рускоязычная челюсть не позволяет произнести?
показати весь коментар
14.05.2018 21:33 Відповісти
так сходи к стоматологу..
показати весь коментар
14.05.2018 21:34 Відповісти
Всем очевидно, что ДОР Лолита я в состоянии произнести в отличие от тебя...
показати весь коментар
14.05.2018 21:36 Відповісти
возьми на полочке пирожок..а стоматологу все же покажись..
показати весь коментар
14.05.2018 21:37 Відповісти
Тебя не устраивает моё прозношение ДОР Лолита? Тогда произнеси ДОР Лолита правильно и мы определим - кому идти к стоматологу.
показати весь коментар
14.05.2018 21:39 Відповісти
у тебя маасковский аакцент..
показати весь коментар
14.05.2018 21:44 Відповісти
Произнесение Лолита вместо ДОР Лолита выдаёт Лахтинский акцент.
показати весь коментар
14.05.2018 21:50 Відповісти
мне хватает твоего произношения..
показати весь коментар
14.05.2018 21:54 Відповісти
Жаль, что на Цензоре нельзя произносить - Да, ты же - полнейший дебил...
показати весь коментар
14.05.2018 22:12 Відповісти
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjW2dDF64XbAhXQ16QKHRdzDKIQFggpMAA&url=https%3A%2F%2F24tv.ua%2Fru%2Fporoshenko_prisvoil_savchenko_zvanie_geroj_ukrainy_n689384&usg=AOvVaw2FLqVNlkWUsxN_SwWvQrVj Порошенко присвоил Савченко звание Герой Украины
показати весь коментар
14.05.2018 21:33 Відповісти
Чтобы зрада не бегала со зрадой и дала возможность развиваться Украине.
показати весь коментар
14.05.2018 21:37 Відповісти
ага..это лолоботам подарок..
показати весь коментар
14.05.2018 21:43 Відповісти
Произнеси ДОР Лолита.
Модератор, если Вы удаляете ДОР Лолита, то удаляйте все фейки с Лолитой, потому, что нет такого агента Лолита.
показати весь коментар
14.05.2018 21:45 Відповісти
поучи твою жену щи варить..
показати весь коментар
14.05.2018 21:45 Відповісти
А ты чему своего мужа учишь? Произносить Лолита вместо ДОР Лолита?
показати весь коментар
14.05.2018 21:49 Відповісти
это ты нацепил маску училки..
показати весь коментар
14.05.2018 21:53 Відповісти
Мутный ты паренёк, зашифрованный , но вот со щами как то стало проясняться
показати весь коментар
14.05.2018 22:17 Відповісти
В отличие от тебя я выше правду написал.
показати весь коментар
14.05.2018 21:31 Відповісти
что такого ты написал..
показати весь коментар
14.05.2018 21:33 Відповісти
Я написал, что зрада возвела Савченко в святые, когда они была в плену, и видела её президентом.
Какие слова не понятны?
показати весь коментар
14.05.2018 21:35 Відповісти
на заборе тоже написано..
показати весь коментар
14.05.2018 21:35 Відповісти
На заборе Рустави написано ДОР Лолита, но ты не в состоянии полностью это произнести.
показати весь коментар
14.05.2018 21:38 Відповісти
тебе видней..ведь ты из грузии..
показати весь коментар
14.05.2018 21:41 Відповісти
Именно ты прочитал заборную надпись, но не хочешь произносить ДОР Лолита.
показати весь коментар
14.05.2018 21:43 Відповісти
ты ее перенес с забора..
показати весь коментар
14.05.2018 21:44 Відповісти
Я подсунул на Рустави фейк с ДОР Лолита?
Ты - молодец!
показати весь коментар
14.05.2018 21:46 Відповісти
с тебя станется..
показати весь коментар
14.05.2018 21:47 Відповісти
Почему у тебя ник молодой рабочий, а не молодая рабочая, т.к. по логике ты - женщина баба?
показати весь коментар
14.05.2018 21:48 Відповісти
ты за собой смотри..непонятное в половом отношени вкл..это мы..он оно она
показати весь коментар
14.05.2018 21:50 Відповісти
Ребёнок, сколько тебе лет?
показати весь коментар
14.05.2018 21:51 Відповісти
ты решил в папу..маму поиграть..детка
показати весь коментар
14.05.2018 21:52 Відповісти
та і щас у нее рейтінг презіденства 0,6% (даже по уколовСМІ). А скільки він насправді відомо одному Творцю, бо у маршрутці та на ринках тільки й чути: "Щоб вас,потвор, розірвало та усі повиздихали" у варіаціях.
Так що, "загинути під куполом ВР від люстри" - це більш гідна відхід у небуття аніж сдихати від травлення щурячою отрутою.
показати весь коментар
14.05.2018 21:45 Відповісти
Рейтинги у бабок на скамейке выясняй, которые не в состоянии оценить ни одну реформу.
показати весь коментар
14.05.2018 21:47 Відповісти
купіть на ринку гуся та йому розказуйте та оцінюйте реформи.
До-речі, "реформа" в загальноприйнятому трактуванні має на увазі поліпшення більшістю рівня буття. Якщо навпаки - це має іншу назву. Наприклад: етноцид, геноцід.....
показати весь коментар
14.05.2018 21:56 Відповісти
Расскажи про реформы во время войны (или без войны), которые улучшили жизнь за четыре года.
показати весь коментар
14.05.2018 22:10 Відповісти
Иван Чебурашкин,тебя когда orestовали?
показати весь коментар
14.05.2018 22:22 Відповісти
Мандат Волкера не изменился, - Госдепартамент США - Цензор.НЕТ 725
показати весь коментар
14.05.2018 21:41 Відповісти
Ну вот можешь же иногда по необходимости вставлять 30% позитивных для украинцев картинок,а теперь 70% начнешь постить подлючих мордовских
показати весь коментар
14.05.2018 22:26 Відповісти
Мандаты, комиссары... Пора декоммунизировать западный мир. Или всё новое - это хорошо забытое старое?
показати весь коментар
15.05.2018 08:57 Відповісти