9025 відвідувачів онлайн
10 496 43

Міністр соціальної політики Рева отримав від НАЗК припис

Міністр соціальної політики Рева отримав від НАЗК припис

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис міністру соціальної політики Андрію Реві.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні НАЗК.

"За результатами проведеної Національним агентством планової перевірки встановлені порушення щодо подання декларацій до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно  16-ти працівників Мінсоцполітики", - повідомляє прес-служба НАЗК.

Також у приписі йдеться про вимогу надати НАЗК інформацію про виконання антикорупційної програми Мінсоцполітики на 2017 рік по IV квартал і почати оцінку корупційних ризиків у діяльності міністерства у 2018 році.

За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Топ коментарі
+31
Министр социальной политики Рева получил от НАПК предписание - Цензор.НЕТ 5675
показати весь коментар
15.05.2018 21:17 Відповісти
+18
Министр социальной политики Рева получил от НАПК предписание - Цензор.НЕТ 8259
показати весь коментар
15.05.2018 21:51 Відповісти
+17
Кум пукіна одночасно є кумом кличка, який в свою чергу є рідним братом мера Києва, який їздив з порошенком на Віденський сходнячок домовлятися за спиною українців, нехтуючи волевиявленням українського народу, щодо розподілу влади в Україні.
Наче в ланцюжку все правильно зазначено?
показати весь коментар
15.05.2018 21:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Министр социальной политики Рева получил от НАПК предписание - Цензор.НЕТ 8627
показати весь коментар
15.05.2018 21:07 Відповісти
Министр социальной политики Рева получил от НАПК предписание - Цензор.НЕТ 5675
показати весь коментар
15.05.2018 21:17 Відповісти
Кум Путина?
показати весь коментар
15.05.2018 21:34 Відповісти
Кум пукіна одночасно є кумом кличка, який в свою чергу є рідним братом мера Києва, який їздив з порошенком на Віденський сходнячок домовлятися за спиною українців, нехтуючи волевиявленням українського народу, щодо розподілу влади в Україні.
Наче в ланцюжку все правильно зазначено?
показати весь коментар
15.05.2018 21:40 Відповісти
це точно, кричила проти комуняк - виліз на світ буржуяк, а простим українцям ще гірше стало жити, бо при совдепії хоч ціни на продукти харчування, компослуги були помірні, а в лікарнях взагалі медпрепарати на стаціонарі були безплатні.
показати весь коментар
16.05.2018 09:26 Відповісти
Этот Рева ещё и советский замполит и комунист .
показати весь коментар
15.05.2018 21:09 Відповісти
Из этого следует - всегда сухим из воды выйдет. Потому давно уже эту реву-курву нужно было повесить....
показати весь коментар
15.05.2018 21:26 Відповісти
За яйца. В прямом эфире.
показати весь коментар
15.05.2018 21:36 Відповісти
Министр социальной политики Рева получил от НАПК предписание - Цензор.НЕТ 9299
показати весь коментар
15.05.2018 21:53 Відповісти
Министр социальной политики Рева получил от НАПК предписание - Цензор.НЕТ 6393
показати весь коментар
15.05.2018 22:21 Відповісти
лучше бы он получил пу лю в лоб
показати весь коментар
15.05.2018 21:12 Відповісти
оторвать яца, чтобы рева заревел
показати весь коментар
15.05.2018 21:13 Відповісти
вот и непонятно,чего это напк так громко предписывает,если нарушение даже на уголовное производство не тянет?да к тому же не сам рева-а его сотрудники...
но главное прокукарекать
показати весь коментар
15.05.2018 21:44 Відповісти
С тебя в главном пример берет
показати весь коментар
15.05.2018 23:42 Відповісти
вот кто много кушает ревун
показати весь коментар
15.05.2018 21:16 Відповісти
Министр социальной политики Рева получил от НАПК предписание - Меньше жрать !
показати весь коментар
15.05.2018 21:19 Відповісти
Все рева, пришла пора стогнати, готовь мешок и вперед
показати весь коментар
15.05.2018 21:22 Відповісти
показати весь коментар
15.05.2018 21:37 Відповісти
Повішати падлюку
показати весь коментар
15.05.2018 21:24 Відповісти
Агалтєлая русахвобія антісімітізма!
показати весь коментар
15.05.2018 21:33 Відповісти
Слава тебе Господи! Хоть что-то про Реву ! А то я уже подумал,не заболел ли худенький министрик?
показати весь коментар
15.05.2018 21:33 Відповісти
Слишком много следил за много едящими украинцами и не заметил как отожрал целое коррупционное брюхо.
показати весь коментар
15.05.2018 21:42 Відповісти
Взять бы топор и всех зарубить.
показати весь коментар
15.05.2018 21:44 Відповісти
Министр социальной политики Рева получил от НАПК предписание - Цензор.НЕТ 8259
показати весь коментар
15.05.2018 21:51 Відповісти
))))))))))))))))))))))))
показати весь коментар
15.05.2018 22:57 Відповісти
Пожрешь тут, за тобой скотиняка не успеешь)))
показати весь коментар
15.05.2018 22:58 Відповісти
на могильной плите Ревы напишут: "Он слишком много жрал"
показати весь коментар
15.05.2018 21:49 Відповісти
Реву практически не фотографируют сидящим и вот почему:
Министр социальной политики Рева получил от НАПК предписание - Цензор.НЕТ 2047
показати весь коментар
15.05.2018 22:07 Відповісти
Гляньте на его пузо! Вижу, что этот "Любитель голодных украинцев" себя не исильно стесняет в обжорстве!
На могильной плите Ревы напишут: " Живот не поместился в гроб"
показати весь коментар
15.05.2018 22:11 Відповісти
Припоминаю, как в какой-то телепердаче о житье-бытье скромных чиновников сей замполит выдавал тёщину 2-комнатную хрущёвку за своё жилище, но не мог припомнить, где же в квартире висят его одеяния. Жена сверкнула глазами, метнулась и приволокла откуда-то из кладовки мятый костюмчик на три размера меньший, похоже купленный в секонд-хенде. Мы хохотали.
показати весь коментар
15.05.2018 22:00 Відповісти
https://1plus1.ua/ru/1plus1video/tyzhden/tsn-za-20170924-andrij-reva-zhive-na-orendovanij-kvartiri-ta-ziznavsya-chomu-pogladshav-na-posadi-ministra
показати весь коментар
16.05.2018 08:15 Відповісти
Министр социальной политики Рева получил от НАПК предписание - Цензор.НЕТ 1865
показати весь коментар
15.05.2018 22:01 Відповісти
Предписание гласило : " ХВАТИТ ЖРАТЬ!!!!"
показати весь коментар
15.05.2018 22:07 Відповісти
Если кто что-то понял... разъясните...
Что предписано?...
показати весь коментар
15.05.2018 22:13 Відповісти
Реве поменьше жрать!!!
показати весь коментар
15.05.2018 22:28 Відповісти
вроде бы 16 его подчиненных набрехали в е-декларациях
(это я так понял... может и не так)
показати весь коментар
15.05.2018 22:30 Відповісти
К нам приехал ревизор... Да ещё с секретным предписанием!...
показати весь коментар
15.05.2018 22:31 Відповісти
Заповид Ревы: если хочеться пожрать, ляг поспи и все пройдет)))) А вы сегодня кушали? Нет. А вчера? Тоже нет. Тогда спать, быстро спать
показати весь коментар
15.05.2018 23:04 Відповісти
вся ця мерзота під петєю ходе
показати весь коментар
16.05.2018 07:33 Відповісти
Ця мерзота, як ви сказали, доти буде у владі, поки українці матимуть свідомість віслюка та давати на собі їздити. Книжка "Капітал" повинна бути у кожного українця, тоді всяка лапша з вух спаде.....
показати весь коментар
16.05.2018 09:30 Відповісти
А когда Рева веревку и мыло получит?
показати весь коментар
16.05.2018 09:37 Відповісти