70 французьких військовослужбовців затримано в Сирії, - "Anadolu"

Режим Башара Асада затримав і допитав групу французьких військовослужбовців, які прибули до Сирії для надання допомоги "Загонам народної самооборони" (YPG) і "Робочої партії Курдистану" (PKK)
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на турецьке інформагентство Anadolu.
Щонайменше 70 французьких військовослужбовців було затримано силами режиму Асада в районі Ель-Камишли сирійської провінції Хасеке, звідки направлялися в провінцію Дейр-ез-Зор.
Колона з двадцяти джипів з французькими військовими замість того, щоб заїхати в Камишли через підконтрольний YPG/PKK КПП, вийшла на об'їзну дорогу і таким чином потрапила на блокпост режиму Башара Асада.
Представники режиму Асада допитали французьких військовослужбовців.
До блокпосту прибули представники YPG/PKK, які підтвердили, що французькі військовослужбовці надають їм підтримку. Тільки після цього колона змогла повернутися в райцентр Камишли.
Воюют так же, как их диды с Гитлером!
Ну заблудились французы, ну выехали на асадовцев,
ну дали асадовцы им проводников чтобы больше не блукали...
Они бы конечно все французам в плен сдалисьбы
- но только у французов мест свободных не было...