4122 відвідувача онлайн

Amnesty International: Вбивство Бабченка є ілюстрацією неспроможності української влади захистити громадянське суспільство

Amnesty International: Вбивство Бабченка є ілюстрацією неспроможності української влади захистити громадянське суспільство

Вбивство російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка в Києві підриває авторитет влади.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві Міжнародної правозахисної організації Amnesty International, опублікованій на її сайті.

"Вбивство Аркадія Бабченка, російського журналіста та відомого критика Кремля, скоєне у Києві у вівторок увечері, є трагічною ілюстрацією неспроможності української влади захистити громадянське суспільство та небезпечної ситуації, в якій зараз опинилася свобода вираження думок в Україні", - сказано в ній.

За словами директора Amnesty International Оксани Покальчук, влада України має не зупинятися,  доки злочинець, що вчинив це ганебне вбивство, не буде знайдений та притягнутий до відповідальності. Вона підкреслила, що український уряд зобов’язаний забезпечити необхідний захист журналістів та активістів, які можуть опинитися під загрозою, зокрема тих, хто виступає з критикою політики російської влади. А також, ефективно та невідкладно розслідувати, хто стоїть за цим та іншими подібними злочинами.

Покальчук зазначає, що вбивство Бабченка є черговою ланкою в ланцюзі насильства, яке вже забрало життя Павла Шеремета в 2016 році та Олеся Бузини за рік до того.

"Це, на хвилі загального зростання кількості насильницьких нападів в Україні, посилює нашу глибоку стурбованість з приводу здатності та бажання українських владних структур захистити журналістів, активістів та інших уразливих груп та забезпечити свободу вираження поглядів. Особи, що скоїли ці злочини, досі не були притягнуті до відповідальності або навіть не ідентифіковані, що підриває довіру до спроможності української влади протидіяти насильству проти журналістів та громадянського суспільства в цілому", - сказано в заяві.

Топ коментарі
+52
я так розумію до путіна немає притензій ?
показати весь коментар
30.05.2018 16:25 Відповісти
+45
Та ну. А английские власти в состоянии были защитить гражданское общество в лице Скрипалей?
Эта кацапская контора уже просто надоела...
показати весь коментар
30.05.2018 16:25 Відповісти
+32
А вбивство кацапами Литвиненка в Англії, Березовського, Нємцова та інших чий авторитет підриває?
показати весь коментар
30.05.2018 16:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
"Вбивство Аркадія Бабченка, російського журналіста та відомого критика Кремля, скоєне у Києві у вівторок увечері, є трагічною ілюстрацією неспроможності української влади захистити громадянське суспільство та небезпечної ситуації, в якій зараз опинилася свобода вираження думок в Україні", - сказано в нійДжерело: https://censor.net/n3068857 -- "..Кто на ком стоял?.."
показати весь коментар
30.05.2018 17:33 Відповісти
А не убийство Бабченко показывает состоятельность Украинских спецслужб?
показати весь коментар
30.05.2018 17:40 Відповісти
Одна бракована ілюстрація книжку не дискредитує
показати весь коментар
30.05.2018 17:52 Відповісти
Она права! У нас уже не впервые убивают журналистов и патриотов. СБУ занимается крышеванием бизнеса, а в это время ФСБ чувствует себя в Украине как дома.
показати весь коментар
30.05.2018 17:45 Відповісти
Вибачатися будеш?
показати весь коментар
30.05.2018 19:35 Відповісти
Перед ким вибачатись? Мої вибачення не повернуть Аміну, Павла Шеремета, Сашка Музичко...
показати весь коментар
30.05.2018 20:06 Відповісти
И все таки тебе надо извиниться.
Не там лохов ищеш.
показати весь коментар
30.05.2018 21:13 Відповісти
И шо теперь они будут говорить, оказалось он живой, и власти таки защитили, причем пипец как круто, обостались ?
показати весь коментар
30.05.2018 17:52 Відповісти
розвели інтернет-спільноту як лохів....
показати весь коментар
30.05.2018 17:59 Відповісти
Amnesty International? а чи будете Ви вибачатися?
показати весь коментар
30.05.2018 18:01 Відповісти
вчера мне тоже так казалось, а оно вишь как все повернулось. Молодцы.
показати весь коментар
30.05.2018 18:17 Відповісти
А вот этих засранцев мне вообще не жалко, что они купились.
Шавки.
И явно на прикорме у ФСБ.
показати весь коментар
30.05.2018 18:28 Відповісти
оксанапокальчук-обосралась-обтікай
показати весь коментар
30.05.2018 18:32 Відповісти
Amnesty International на прикорме ФСБ. Давно уже.
показати весь коментар
30.05.2018 18:36 Відповісти
Н-да... как в лужу пернула...
показати весь коментар
30.05.2018 18:51 Відповісти
Еще одна консерва взорвалась. Не знали еще, что он жив
показати весь коментар
30.05.2018 19:11 Відповісти
А Бабченко ЖИВ. Благодаря СБУ и государству УКРАИНА. Что теперь скажет рафинированная до российской вонючести контора "Рога и копыта", пардон, Amnesty International? Ждёмссссссс.
показати весь коментар
30.05.2018 19:43 Відповісти
волнуюсь шо то я за цензоровских хомячков.. неужели всех уволят.. или просто массовая смена ников и пошла по новой?..))..
показати весь коментар
30.05.2018 20:01 Відповісти
Мені просто цікаво що коли дізнаєшся що дія по вбивству Бабченка це була вдало задумана операція а тут деякі уроди уже поспішили стільки жовчі вже вилити на владу і її силові органи -їх після цього совість не мучить -сплять спокійно бо я згорів після цього від сорому але видно що поняття сором для них чужий-в них чисто рашовський підхід.
показати весь коментар
30.05.2018 20:34 Відповісти
Сторінка 2 з 2