5093 відвідувача онлайн

У районі Донецької фільтрувальної станції триває потужний бій, - МінТОТ

Прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій повідомила, що в районі Донецької фільтрувальної станції йде потужний бій.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на інформацію МінТОТ у Twitter.

"Наразі в районі Донецької фільтрувальної станції триває потужний бій, судячи з вибухів, є потрапляння в приміщення", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, персонал ховається в бомбосховищі.

У районі Донецької фільтрувальної станції триває потужний бій, - МінТОТ 01

Топ коментарі
+56
Дежа вю...
Читаю и вспоминаю какие в 2014-15 новости были. Спать не ложились пока не найдешь информацию об окончании боя...
Хоть бы наши никто не пострадал!!!
Береги вас Господь!!!
показати весь коментар
04.06.2018 23:59 Відповісти
+42
Хлопці , тримайтеся і надеріть цим клятим москалям дупи !!
показати весь коментар
04.06.2018 23:52 Відповісти
+40
Убогий, это первое о чём ты подумал и мысли не возникло, чтобы пожелать ВСУ удачи?
показати весь коментар
04.06.2018 23:53 Відповісти

Завантаження...