У районі Донецької фільтрувальної станції триває потужний бій, - МінТОТ
Прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій повідомила, що в районі Донецької фільтрувальної станції йде потужний бій.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на інформацію МінТОТ у Twitter.
"Наразі в районі Донецької фільтрувальної станції триває потужний бій, судячи з вибухів, є потрапляння в приміщення", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, персонал ховається в бомбосховищі.

Читаю и вспоминаю какие в 2014-15 новости были. Спать не ложились пока не найдешь информацию об окончании боя...
Хоть бы наши никто не пострадал!!!
Береги вас Господь!!!