5347 відвідувачів онлайн
20 407 42

"Хочу дихати", - у Маріуполі відбувся екологічний мітинг-флешмоб. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Більш ніж тисяча жителів Маріуполя вийшла на мітинг - флешмоб "Хочу дихати, за чисте повітря". Захід відбувся сьогодні на площі Свободи в центрі міста.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ у Маріуполі

Організаторами виступили кілька екологічних активістів міста. Їх мета - привернути увагу суспільства і центральної влади до екологічної проблеми Маріуполя, викликану шкідливим впливом металургійних комбінатів на довкілля. (У місті працюють 2 промислових гіганти, - "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" та "Металургійний комбінат "Азовсталь". -  Ред).

"Ми вимагаємо припинити економити на нашому здоров'ї і зробити виробництво менш згубним, як у  країнах Євросоюзу. А поки наші комбінати думають тільки про прибуток і планують збільшити обсяги виробництва, а,значить, виростуть і викиди шкідливих речовин", - розповів один з організаторів акції Валерій Авер'янов.

На самому мітингу присутні скандували "Ми хочемо дихати" і "Рінате, фільтруй". Заклик був адресований власнику металургійних комбінатів Рінату Ахметову модернізувати виробництво, зменшивши обсяг шкідливих викидів. Багато жителів прийшли в медичних масках, що символізувало забруднене повітря в місті.

Також учасники провели флешмоб, у якому продемонстрували, як місто накриває димом, імпровізована смерть торкається кожного жителя, і той вмирає. Організатори зачитали маніфест і зібрали підписи з вимогою до заводів вплинути на екологічну ситуацію в Маріуполі. За словами організаторів, сьогодні був тільки перший крок і вони продемонстрували м'яку форму протесту. Якщо їх не почують, вони готові до більш рішучих дій.

Хочу дихати, - у Маріуполі відбувся екологічний мітинг-флешмоб 01
Хочу дихати, - у Маріуполі відбувся екологічний мітинг-флешмоб 02
Хочу дихати, - у Маріуполі відбувся екологічний мітинг-флешмоб 03
Хочу дихати, - у Маріуполі відбувся екологічний мітинг-флешмоб 04
Хочу дихати, - у Маріуполі відбувся екологічний мітинг-флешмоб 05

Топ коментарі
+9
Правы люди, на 100% правы.
показати весь коментар
05.06.2018 21:31 Відповісти
+3
предыдущий массовый митинг заставил ахметку закрыть один из самых грязных цехов Азовстали - аглофабрику. Сейчас ахметовцы снова борзеют, конвертерное производство безбожно чадит, а останавливать производство и делать полный капремонт не хотят, плюс комбината ильича аглофабрика чадит , плюс шлаковую гору на берегу Азовского моря уже такую насыпали, что левобережный район уже за ней не видно ... потому мариупольцы вновь напомнили рыжему "Мариуполь не донбасс, экоужас не для нас"
показати весь коментар
05.06.2018 21:41 Відповісти
+3
Хотите дышать? Ребята, а чего вы не дышите? Все просто. Вова Бойко по приказу Рината снял очистные на ММК и поставил на заводе в Словакии. Потому что там люди, а вы б...ло. Вот и весь сказ.
показати весь коментар
05.06.2018 21:55 Відповісти

Завантаження...