7196 відвідувачів онлайн

Мінський процес зіграв свою роль і на сьогодні він мертвий, - Аваков

Мінський процес зіграв свою роль і на сьогодні він мертвий, - Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков переконаний, що переговорний процес щодо врегулювання ситуації на Донбасі в Мінську не вирішує проблем України і створює ситуацію замороженого конфлікту.

"Мінський процес зіграв свою роль і на сьогодні він мертвий. Мінський процес у тому вигляді, в якому він є зараз, ніяк не вирішує проблем України. Це ситуація затягнутого, замороженого конфлікту", - сказав глава МВС на ІХ Національному експертному форумі в четвер в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

А.Аваков додав, що переговорна позиція має базуватися на суспільній дискусії, яку підтримує все суспільство.

Топ коментарі
+9
Так запропонував жи вже: Дамбас асвабадят 2000 правоохранителей и впереди Аваков на белой лошади.
показати весь коментар
07.06.2018 11:49 Відповісти
+7
у авакова сегодня сольник?
что ж через одну новость его "перлы"???
показати весь коментар
07.06.2018 11:53 Відповісти
+5
И тут Остапа, точнее Арсена понесло... Начал к выборам готовится)
показати весь коментар
07.06.2018 11:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://www.youtube.com/watch?v=d3jScebHL_k Пациент скорее мертв чем жив
показати весь коментар
07.06.2018 11:42 Відповісти
шо там с гепой..
показати весь коментар
07.06.2018 11:43 Відповісти
Уе"ем от туда.
показати весь коментар
07.06.2018 11:43 Відповісти
От кудА?))
показати весь коментар
07.06.2018 11:46 Відповісти
Из минскага процесса(договорняка). Если он мертв, не хрен там сидеть и ногти покойнику обкусывать.
показати весь коментар
07.06.2018 11:48 Відповісти
Эксперт. Тут ничё не скажешь...
показати весь коментар
07.06.2018 11:44 Відповісти
Це давно було ясно. Шо пропонуєш?
показати весь коментар
07.06.2018 11:44 Відповісти
Так запропонував жи вже: Дамбас асвабадят 2000 правоохранителей и впереди Аваков на белой лошади.
показати весь коментар
07.06.2018 11:49 Відповісти
Видел я такую бутыль, в Гриноке. Именно "Белой Лошади", в витрине, литров на 25. Да, на неё вполне можно влезть.
показати весь коментар
07.06.2018 11:56 Відповісти
Так давай поднимай 300000 армию бездельников и освобождай Донбасс и Крым. Или они только , чтобы пенсионеров трусить да добровольцев крутить.Они в Княжичах показали как воевать надо. Давай Борисыч, флаг тебе в руки.
показати весь коментар
07.06.2018 11:52 Відповісти
Арсен, ты пожар уже потушил?
И каким боком ты к "минскому договорняку"?
показати весь коментар
07.06.2018 11:53 Відповісти
у авакова сегодня сольник?
что ж через одну новость его "перлы"???
показати весь коментар
07.06.2018 11:53 Відповісти
И тут Остапа, точнее Арсена понесло... Начал к выборам готовится)
показати весь коментар
07.06.2018 11:53 Відповісти
Минский процесс сыграл свою роль и на сегодняшний момент он мертв, - Аваков - Цензор.НЕТ 9425
показати весь коментар
07.06.2018 11:58 Відповісти
Прекрасно сыграл свою роль. Можно лет 20 воровать и чуть что - "У нас же война! "
показати весь коментар
07.06.2018 11:53 Відповісти
Минский процесс сыграл свою роль и на сегодняшний момент он мертв, - Аваков - Цензор.НЕТ 9833
показати весь коментар
07.06.2018 11:57 Відповісти
Ботоксная вата не довольна.
показати весь коментар
07.06.2018 12:03 Відповісти
А как же безальтернативная мыролюбность, как же новые рюкзачки и переместители грузов? как же мышебратство с русней шыкаладного цеха?
показати весь коментар
07.06.2018 12:29 Відповісти
а фрау Ріббентроп вважає що він живіший всіх живих ((((
показати весь коментар
07.06.2018 12:44 Відповісти
не знаю навіть КОГО там "повертати"!!! чи "ацвабаждать"! Отих упоротих поціновувачив "рюзького міру"?? То вони нам тут влаштують пекло даунецьке. Буде як на срашці з Чечнею. Розлізуться по всій Україні даунецьки кацапо-прихвостні, та почнуть тут усілякі "республікі строіть".. Хіба що не випускати їх з гетто, поки не повиздихають, та не зміниться свідомість в нових поколінь даунбасян.
показати весь коментар
07.06.2018 12:48 Відповісти
он давно уже мёртв..Он и был жив только в спектакле "минские вальсы" .чтобы как-то обелить Кучму,оправдать предательство Меркель и Олланда,дать "выразить себя" И. Геращенко и "стартануть в большую политику" айвазовской.И очень нужен Кремлю для торгов с ЕС и США -"не будете со мной играть,я буду кидаться песочком"