8757 відвідувачів онлайн
47 094 334

Швеція схвалила будівництво газопроводу "Північний потік-2"

Уряд Швеції схвалив будівництво газопроводу "Північний потік 2" у своїх водах, заявив на спеціальному брифінгу міністр підприємництва та інновацій Швеції Мікаель Дамберг.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Німеччина і Фінляндія видали всі необхідні дозволи на будівництво та експлуатацію магістралі. Очікується отримання дозволів в інших країнах уздовж маршруту газопроводу - Росії та Данії.

Нагадаємо, проект "Північний потік-2" передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Глава "Газпрому" заявив, що після побудови "Північного потоку-2" і "Турецького потоку" транзит газу через Україну знизиться вдесятеро. Глава правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що втрати України у разі, якщо Росія припинить транзит газу, становитимуть $3,5 млрд на рік.

Першою країною, в якій компанія Nord Stream 2 AG отримала повний комплект дозволів на будівництво, стала Німеччина. Фінляндія слідом за Німеччиною видала повний пакет дозволів на будівництво "Північного потоку-2".

Топ коментарі
+35
за лишние пару миллиардов готовы все продать. в том числе и свою собственную безопасность.
измельчали европейцы, а ведь три столетия назад Швеция была грозой на Балтике.
и сечас шведы еще не самый худший вариант, есть еврошлюхи и попродажней.
осталась Дания. булем посмотреть.

показати весь коментар
07.06.2018 17:04 Відповісти
+28
выпендриваетесь с зоной свободной торговли начали недавно, а Европа скачет уже давно на газовом кукане обосРашки, нарушая собственное же решение уменьшить зависимость от рассеянскага газа.
подмахивание Орде с ее дешевым газом и проституирование вылезет еще Европе боком. еврошлюхи позорные.)
показати весь коментар
07.06.2018 17:26 Відповісти
+24
Кто здесь писал, что порох дипломат от Бога? Аууу! Никто никогда не будет помогать стране, погрязшей в воровстве и коррупции и не желающей от этого "добра" избавляться. Уважают только сильных. Не просящих, а требующих. А как требовать, если рыльце в пуху?
показати весь коментар
07.06.2018 17:09 Відповісти

Завантаження...