Швеція схвалила будівництво газопроводу "Північний потік-2"

Уряд Швеції схвалив будівництво газопроводу "Північний потік 2" у своїх водах, заявив на спеціальному брифінгу міністр підприємництва та інновацій Швеції Мікаель Дамберг.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
Німеччина і Фінляндія видали всі необхідні дозволи на будівництво та експлуатацію магістралі. Очікується отримання дозволів в інших країнах уздовж маршруту газопроводу - Росії та Данії.
Нагадаємо, проект "Північний потік-2" передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Глава "Газпрому" заявив, що після побудови "Північного потоку-2" і "Турецького потоку" транзит газу через Україну знизиться вдесятеро. Глава правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що втрати України у разі, якщо Росія припинить транзит газу, становитимуть $3,5 млрд на рік.
Першою країною, в якій компанія Nord Stream 2 AG отримала повний комплект дозволів на будівництво, стала Німеччина. Фінляндія слідом за Німеччиною видала повний пакет дозволів на будівництво "Північного потоку-2".
измельчали европейцы, а ведь три столетия назад Швеция была грозой на Балтике.
и сечас шведы еще не самый худший вариант, есть еврошлюхи и попродажней.
осталась Дания. булем посмотреть.
подмахивание Орде с ее дешевым газом и проституирование вылезет еще Европе боком. еврошлюхи позорные.)