Росія закуповує українські колеса для вагонів через дорожнечу російських

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Lenta.ru", сторони вже підписали 21 травня відповідний договір. У компанії відмовилися назвати причину придбання коліс в Україні, однак джерело на транспортному ринку розповіло, що вони зараз дешевші за російські, до того ж російські виробники не можуть поставити достатню кількість продукції.
Зазначимо, 21 березня уряд України розірвав програму економічного співробітництва з Росією на 2011-2020 роки.
А что если прилетят в Киев "торговые партнеры" на украинских движках и пройдутся залпами ракет по Крещатику? Как оно вам такое?
Или ***** не нападет, типа мы же братья?