10973 відвідувача онлайн
40 067 223

Попросив Порошенка про мою відставку. Він мою заяву прийняв, - Жебрівський

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав сам Жебрівський, передає Цензор.НЕТ.

"У суботу зустрівся з Президентом України Петром Порошенком і попросив його про мою відставку. Він мою заяву прийняв, і в середу її має розглянути Кабмін. Дякую всій своїй команді за роботу, спасибі жителям Донбасу за підтримку і розуміння. Ми разом з вами всьому світу довели: Донеччина - це Україна!", - заявив Жебрівський.

"Рівно три роки тому Президент призначив мене головою Донецької обласної державної адміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації.  Три неймовірно важкі, проте насичені й цікаві роки. За цей час мені та моїй команді вдалося впровадити та розвивати низку проектів - "Опорна школа", "Український донецький куркуль", забезпечити житлом дітей-сиріт, ремонтувати дороги, розробити концепцію формування єдиного українського культурного простору...За ці три роки Донеччина стрімко змінювалася. У першу чергу завдяки тому, що мені та моїй команді вдалося залучити значний фінансовий ресурс на розбудову інфраструктури. В області вже відкрито 12 капітально відремонтованих опорних шкіл, до 1 вересня відкриється ще 12, а до кінця 2018-го року їх буде вже 30; понад півтори сотні дрібних підприємців отримали кошти на втілення своїх бізнес-ідей в рамках проекту "Український донецький куркуль" і цей проект продовжується; завдяки реалізації обласних та державних програм же понад дві сотні дітей-сиріт отримали власне житло; відкрито близько сотні молодіжних центрів; півтори сотні спортивних майданчиків та полів зі штучним покриттям; область започаткувала практику освітніх стажувань у Європі для педагогів, підприємців, керівників місцевих громад; Донеччина першою в Україні впровадила європейські норми моніторингу навколишнього середовища; ми будуємо за сучасними європейськими технологіями 4 полігони твердих побутових відходів; розгорнута масштабна робота з реконструкції парків та скверів у містах, містечках та селищах; відкриваємо Центри надання адміністративних послуг; почали реалізацію проекту зі створення соціальних офісів" - написав він.

"Але головне - оживає українська сутність Донеччини. Міста та вулиці повернули собі історичні назви, у коридорах та кабінетах обласної адміністрації звучить українська мова, чотири міста переклали українською усі таблички та вивіски…За ці роки я пізнав та полюбив цей край. За нього я воював на фронті у 2014-му, з 2015-го "воюю" на ниві його розбудови - щоб жителі контрольованої Україною частині Донеччини жили достойно, крім того, щоб людям то той бік так званої лінії зіткнення дати наочний приклад того, що Україна - це сучасно, класно та перспективно; щоб дати їм надію, що колись, після звільнення, і вони так само житимуть – у мирі та злагоді, розвиватимуться самі та розвиватимуть свої громади.
Ми розпочали величезну роботу. І сподіваюся, вона буде продовжена далі моїм наступником", - резюмував  Жебрівський.

Попросив Порошенка про мою відставку. Він мою заяву прийняв, - Жебрівський 01
Попросив Порошенка про мою відставку. Він мою заяву прийняв, - Жебрівський 02

Топ коментарі
+34
наварился на торговле с оккупантом и отплывает от порошенко,хочет чистеньким выйти
показати весь коментар
11.06.2018 11:29 Відповісти
+26
Крысы покидают тонущий корабль а капитан мальдивской шхуны боится ,чтобы взбунтовавшаяся команда не вздёрнула его на реи ....
показати весь коментар
11.06.2018 11:30 Відповісти
+23
Провальний губернатор! А яким же може бути фармацевтичний олігарх Жебрівський на посаді державного чиновника - керівника військово-цивільної адміністрації прифронтових територій? Повний провал всього що тільки можна, провальне будівництво газопроводу в Авідївку, не відокремлені електричні мережі від терористів, не прокладний обхідний водовод до Маріуполя, не через окуповаі території, не покращене залізничне сполучення Маріуполя, не евакуйована Авдіївка, яка досі є заручником ахметова та рошена і використовується як живий щит для захисту ахметівського авдіївского коксохіму!!!! Губернатор - катастрофа, як і вся похоронна команда чиновників рошена!
показати весь коментар
11.06.2018 12:49 Відповісти

Завантаження...