11263 відвідувача онлайн
11 747 35

Кабмін схвалив відставку Жебрівського з поста глави Донецької ОблВЦА, - Розенко

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Погодили акт президента про звільнення Жебрівського за власним бажанням", - сказав після засідання в середу віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

Як повідомлялося, П.Жебрівський був призначений головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації 11 червня 2015 року. До цього посаду обіймав Олександр Кіхтенко. 9 червня 2018 року Жебрівський подав президенту України Петру Порошенку заяву про звільнення за власним бажанням і глава держави її прийняв. Донецька обласна військово-цивільна адміністрація була реорганізована з Донецької обласної державної адміністрації з 5 березня 2015 року. Розташовується в м.Краматорськ.

Топ коментарі
+9
в слепой траст
показати весь коментар
13.06.2018 12:42 Відповісти
+6
Толку от него ноль ,было. Ездил в краматорский исполком - все те коровы,что референдум проводили - сидят не уволенными. Это глист лолиты. Бесполезный и скользкий. Он и к ахмету на поклоны ездит. И с ОБСЕ дружит. Прям универсальный дружильщик со всеми.Особенно с врагами Украины.
показати весь коментар
13.06.2018 12:46 Відповісти
+5
Не хотілося б, щоб він знову повернувся: блогер про можливого наступника Жебрівського.
Якщо займе Донецької обласної цивільно-військової адміністрації заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак, то це може стати катастрофою. - Денис Казанський.
За його словами, Гримчака в Донецькій області добре пам'ятають ще по 2005 - 2006 роках, коли він уже працював віце-губернатором. Запам'ятався він тим, що займався рішаловом, зливав область під регіоналів і в цілому зарекомендував себе, як бездарний керівник, якого місцеві ні в що не ставили, - додав Казанський.
Він пояснив, що "Ющенко відразу ж після своєї перемоги домовився з "донецькими", що не чіпатиме Донецьку область, тому призначив туди команду амеб на чолі з Вадимом Чупруном, завданням яких було нічого не робити і нікому не заважати". "У цій команді і працював Юрій Гримчак. Дуже не хотілося б, щоб він знову повернувся в Донецьку область", - додав Казанський. Блогер відзначив, що секретом живучості Гримчака є те, що він друг Юрія Луценка.
http://expres.ua/news/2018/06/12/297865-ne-hotilosya-b-vin-znovu-povernuvsya-bloger-mozhlyvogo-nastupnyka
показати весь коментар
13.06.2018 14:05 Відповісти

Завантаження...